מפעל שיש

מחפשים מפעל שיש מקצועי?לא יודעים מאיפה להתחיל? הפוסט הבא נכתב בדיוק בשבילכם ומטרתו לפשט לכם קצת את הדברים ולסייע לכם לבחור מפעל שיש שישרת אתכם נאמנה ויסייע לכם לבחור את חיפויי השיש המושלמים עבור הבית שלכם.

אז נתחיל מהבסיס של הבסיס. הבית שלנו מהווה את המרחב הפרטי והאינטימי שלנו. זה המקום אליו אנו חוזרים בסוף כל יום ארוך וגדוש במשימות כדי להיטען מחדש וזה גם המקום שאליו אנו מתעוררים עם חיוך ויודעים שיש לנו פינה חמה לחזור אליה. הבית שלנו זה המקום שבו אנחנו נמצאים עם האנשים שאנחנו הכי אוהבים, ברגעים הכי אינטימיים שלנו. זו הסיבה שאנו משקיעים כל כך הרבה זמן, מחשבה וכסף בתהליך העיצוב שלו.

שיש חברון המיוצר במפעלי שיש בשטחים

אנו בוחרים בקפידה רבה קשת רחבה של אנשי מקצוע ביניהם קבלן, מהנדס ואדריכל, נעזרים במעצב או מעצבת פנים שיסייעו לנו לבחור כל רכיב ופריט כדי להשיג את התוצאה המושלמת.

מפעל שיש

תפקיד השיש בבית

אחת הבחירות שהכי משפיעות על האווירה בבית הן בהיבט העיצובי והן בהיבט הפרקטי היא החיפויים שבו. הריצוף, סוג השיש במטבח, חדרי האמבטיה, המדרגות – אלו ועוד נותנים את הטון ומאפיינים את האווירה העיצובית בכל חלל וחדר.

למעשה, השיש שנבחר יעניק לכל החללים את המראה העיצובי שאנחנו מחפשים. איכות השיש, רמת הגימור שלו, הגוון, מאפייני ”הורידים“ עצמם – כל אלה חשובים כל כך כחלק בלתי נפרד מתהליך הבחירה והעיצוב של חיפויי השיש. לכן, חשוב לבחור במפעל שיש מקצועי. לא משנה אם החלטתם לרצף רק את הסלון בשיש או שאתם מאוהבים בחומר הזה ולכן אתם משלבים אותו גם במטבח ובחדרי האמבטיה – מפעל שיש מקצועי יידע לכוון אתכם בדיוק למקומות הנכונים עבורכם הן מבחינה עיצובית, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה תקציבית.

מה התפקיד העיקרי של מפעל שיש?

ובכן, לא משנה איפה חוצבים את השיש בין אם באירופה בהרי איטליה או ממש מעבר לפינה בחברון, לאחר החציבה, השיש עובר סוג של תהליך עיבוד במפעל וגם נחתך שם.

ראשית כל חשוב לבחור במפעל שבוחר את אבני השיש שלו בקפידה רבה ללא פשרות ובאיכות גבוהה. אתם ממש לא רוצים לבחור מפעל שיש שחוסך כסף על הגב שלכם. שיש הוא חומר יקר אז אל תצפו להנחות. במקרה זה מחירים נמוכים באופן משמעותי בהשוואה לשוק חייבים להדליק אצלכם נורה אדומה, בעיקר כאשר מדובר בשיש איכותי. שנית, יש לבחור מפעל שמתמחה בעיבוד וחיתוך שיש לפי דרישה וברמת גימור מושלמת. למידות יש כאן חשיבות מאוד גדולה ולכן אל תתפשרו על מפעל שיש שמספק לכם נתונים בטלפון. אתם חייבים נציג של המפעל שיגיע אליכם הביתה וייקח מידות מדויקות. זה לא משהו שאפשר להגיד ”נגיע ונסתדר כבר“.

מפעל שיש מקצועי ידע לסייע לכם בכל התהליך החל מהצגת אבני השיש הקיימות והגוונים השונים בכל סוג, דרך התאמת האבן לצרכים שלנו ולתקציב העומד ברשותנו. מפעל שיש מקצועי הוא מפעל שיש בו מלאי מגוון של אבני שיש והיכולת הביצועית שלו מאוד גבוהה. כדאי לבחור מפעל שיש עם ניסיון רב שנים אשר מעבד מורשה של סוגי השיש השונה ובעל יכולת להעניק תוצאות ברמת גימור ודיוק ללא כל פשרות.

מפעל שיש – כשידע וטכנולוגיה נפגשים

מפעל שיש איכותי ומקצועי הוא מפעל שאנשי המקצוע בו יודעים לשלב בין הידע המקצועי שרכשו עם השנים ובין ציוד טכנולוגי מתקדם לחיתוך ועיבוד השיש. מפעל שיש מקצועי ידע לסייע לכם בתהליך התכנון של החלל בין אם זה המטבח או חדר האמבטיה ולהציג בפניכם את כל האפשרויות העומדות ברשותכם. בנוסף, תחזוקה היא דבר מאוד חשוב בחיפויים באופן כללי ובשיש בפרט, לכן חשוב להבין באיזה אופן עלינו לנקות כל משטח שיש שאנחנו בוחרים. אחריות ומחויבות ללקוח הם עוד שני דברים שאתם חייבים לקחת בחשבון בתהליך הבחירה שלכם.

לסיכום, אנו מעצבים את ביתנו פעם אחת בחיים, מקסימום פעמיים ולכן חשוב להשקיע בתהליך הבחירה של מפעל שיש מקצועי, מתקדם ואיכותי שיתן מענה מלא לכל הצרכים שלנו וידע להתייחס לדרישות העיצוביות שלנו.

More to explorer

מדרגות אבן

בונים בית חדש? משפצים את הבית הקיים? רוצים שהפעם זו תהיה התגשמות של חלום. שכל פרט קטן יילקח בחשבון ובסופו של תהליך

עבודות שיש – בחו"ל או בארץ?

רבים יסכימו על כך כי אנו חיים במדינה הטובה בעולם או אחת הטובות. ישראל היא מדינה שטופת שמש עם אנשים טובים, אוכל

ריצוף אבן טבעית מחיר

שיש חלילה

שיש חלילה הנקרא גם אבן חלילה, הוא למעשה אבן טבעית הנחצבת בישראל באזור דרום חברון ומשמשת בעיקר, אך לא רק, למטרות ריצוף

מדרגות אבן

בונים בית חדש? משפצים את הבית הקיים? רוצים שהפעם זו תהיה התגשמות של חלום. שכל פרט קטן יילקח בחשבון ובסופו של תהליך תרגישו כאילו הבית

קרא עוד »
מפעל שיש
בלוג
modelhom_admin

מפעל שיש

מחפשים מפעל שיש מקצועי?לא יודעים מאיפה להתחיל? הפוסט הבא נכתב בדיוק בשבילכם ומטרתו לפשט לכם קצת את הדברים ולסייע לכם לבחור מפעל שיש שישרת אתכם

קרא עוד »
ריצוף אבן טבעית מחיר
חיפוי שיש
modelhom_admin

שיש חלילה

שיש חלילה הנקרא גם אבן חלילה, הוא למעשה אבן טבעית הנחצבת בישראל באזור דרום חברון ומשמשת בעיקר, אך לא רק, למטרות ריצוף חוץ. אבן חלילה

קרא עוד »

מדרגות שיש מחיר

מדרגות לבית או למרחב החיצוני של הבית, ניתן לבנות ממספר חומרי גלם מקובלים ובהם עץ, מתכת, אבן ושיש. מדרגות אבן בחיפוי שיש הוא ללא ספק

קרא עוד »

ריצוף אבן טבעית

אבן טבעית הוא מונח שמגלם בתוכו המון משמעות. מעבר למינוח המקצועי שמצביע על מספר סוגי אבנים כמו אבן גיר, אבן חול, אבן דולומטית וכולי, ישנו

קרא עוד »