איך מעצבים מטבח מודרני?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

עיצוב הפנים של מטבח הוא אחד האלמנטים המיוחדים ביותר, אך גם לו השפעה מאד גדולה על השימוש שלנו בפועל בחדר זה. כמו כן, מטבח מודרני הוא סגנון עיצוב הפנים הטרנדי ביותר כרגע ורבים בוחרים בו ובצדק. אבל איך נעצב אותו?

מטבח בסגנון מודרני מתאפיין בכמה דרכים עיקריות ועל מנת שיהיה לנו מטבח מאוזן מבחינת נראות ובעל הרמוניה, יהיה עלינו לשמר אותם ולא לערב באופן קיצוני אלמנטים אחרים, כמו אלמנטים של מטבח כפרי למשל.

 

יוקרה

אחד הדגשים העיקריים של מטבח מודרני זו היוקרה. מטבח מודרני מתאפיין ביוקרתיות, לא מבחינת המחיר שלו אלא מבחינת איכות החלקים שמרכיבים אותו. משמע, המטבח מעוצב כך שכל המכשור שבו מוכנס באופן מחושב אך פשוט. כמובן, נמצא שמטבח יוקרתי מודרני משדר גם סטטוס יוקרתי בפני עצמו.

 

גוונים וחומרי גלם

ישנה חשיבות מאד גדולה לחומרי הגלם והגוונים שנשלב במטבח המודרני שלנו. מטבח מודרני לרוב מאופיין בצבעים חלקים בגווני שמנת ונגיעות כהות, או פסטלים פשוטים. כמו כן, חומרי הגלם, שנמצא בגביר מטבחים למשל, הם חומרי גלם איכותיים ועמידים ולרוב אינם כוללים עץ, אלא מתכת, נירוסטה ועוד.

 

תחכום

התחכום של מרכיבי המטבח הוא מאד חשוב, היות והוא הופך את המטבח שלנו למודרני בפועל. משמע, צריכה להיות חשיבה רבה מאחורי עיצוב האחסון שלנו במטבח, מיקום של המגירות, רהיטים גדולים כמו תנור ומקרר וכך הלאה. כל אלו יחדיו מרכיבים מטבח מודרני ובעיקר חכם, שמסייע לנו לעבוד בו באופן יעיל.

 

לסיכום

מטבח מודרני הוא אחד הטרנדים החמים ביותר בעיצוב פנים והוא מתאפיין בצבעים חלקים ונעימים לעין, עיצוב חכם לנראות יוקרתית ויעילה, וכמובן חומרי גלם איכותיים שישמשו אותנו לשנים רבות.

 

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

glass work

איך לשלב שיש וזכוכית לבבית שלך

השיש כבר מזמן זכה להערצה על האלגנטיות והיופי שלו. עם דפוסי הוורידים הייחודיים והתחושה היוקרתית שלו, הוא מוסיף נופך של תחכום לכל חלל. שילוב שיש בבית יכול להפוך אותו למקלט נצחי ויוקרתי.

טיפים לאיתור נזילות מתחת לשיש במטבח ובאמבטיה

נזילה ממערכת הצינורות שבבית יכולה להיות הרסנית אם לא מגלים אותה ומטפלים בה בזמן. מכיוון שהצנרת חבויה מאחורי הקירות, לא פעם יהיה קשה מאוד להבין כי ישנה נזילה כלשהי כתוצאה מכשל בצנרת. גם כאשר מדובר על נזילה מאחורי השיש במטבח שלכם או במקלחת שלכם, הרי שלא תמיד יהיה קל לזהות אותה ולכן, חשוב מאוד להכיר את כל הסימנים שיכולים להעיד על נזילה שכזאת, על מנת להעניק לה את המענה הטוב ביותר, כמה שיותר מהר.

המדריך הגדול לבחירת שיש

בחירת שיש מצריכה הבאה בחשבון של לא מעט גורמים – כאשר התחשבות בהם תבטיח בסופו של דבר בחירה בשיש הנכון והמתאים – הן מבחינת הסוג

בחירת וילון אלגנטי לפי השיש בסלון

אומרים שהקסם נמצא בפרטים הקטנים. כשמדובר על וילונות, זה לגמרי נכון! נעים מאוד, אנחנו סול וילונות לבית ואנו מזמינים אתכם לאפשר לנו, להתאים את הווילון

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!