איתור נזילות מים לפני התרחשות של אסון

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

החורף כבר הגיע ואי אפשר לשכוח את אסון המעלית בשנה שעברה. נכון, זאת לא הנזילה המקובלת שאנחנו רגילים לחשוב עליה כשמתפוצצת צנרת, שיש אום שאינו מחוזק דיו או כשהאיטום סדוק ומחלחלים מי גשם, אבל נזילות יכולות להיווצר גם מפערי מפלסים ומבנייה קלוקלת. שימו לב שנזילות יכולות להיווצר גם בבנייה חדשה וזוהי אינה נחלתם של מבנים ישננם בלבד, כאן נכנסת לתמונה חשיבותו של בדק הבית.

 

 

כידוע, בדק בית היא בדיקה הנדסית אשר מבוצעת על כל מבנה חדש, כאשר ביצוע הבדיקה הינה באחריות בעל הנכס החדש ואילוא האחריות על טיפול הליקויים, התקלות והנזקים שנגרמו כתוצאה מהם הם אחריות של הקבלן.

 

איתור נזילות מים באמצעות בדק בית

 

בפרט כאשר מדובר על בנייה חדשה, אבל לא רק, בדק בית היא הפעילות הבסיסית שאתם יכולים לעשות עבור עצמכם, כדי להבטיח חיים שקטים, בטוחים, בנכס ששומר על שוויו.

 

איתור נזילות מים היא בדיקת יסוד מובנית בתוך שירות בדרך בית שעושה סקירה הנדסית נרחבת של המבנה וסביבתו במטרה לאתר ליקויי בנייה ולאפשר תיקון מלא שלהם. לליקויי בנייה יש מגוון של השלכות רעילות ומזיקות עבור הנכס, השווי שלו ומעל הכל לנוחות ובטיחות המגורים בו. נזילות הן דוגמה מופלאה למפגע שהוא הן ויזואלי ואסתטי והן מבני ובריאותי, כאשר נזילה גורמת לנזקים היקפיים לגוף, לנפש וכמובן למבנה.

 

איתור נזילות שנעשית בזמן ובעיקר באופן יסודי תעצור את הנזקים, תמנע את החמרתם ותאפשר להתחיל תהליכי שיקום. במידה ומדובר במבנה חדש, הקבלן נושא באחריות תיקון הליקויים והעלות שלהם באחריותו גם היא, לכן, במקרה של בנייה חדשה לזמן של ביצוע בדק בית יש חשיבות כפולה משום שאחריות קבלן נמשכת רק עד פרק זמן מסוים מרגע סיום הבניה. כלומר ככל שתחרגו מפרק זמן עליו חלה האחריות תאלצו לשאת בעלויות של תיקון הנזקים בעצמכם. כמובן שככל שמדובר במבנים ישנים החשיבות לזמן הבדיקה גבוהה לא פחות, לאור השלכות הנזקים של רטיבות במבנים ישנים

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

התקשרו עכשיו