איתור נזילות מים לפני התרחשות של אסון

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

החורף כבר הגיע ואי אפשר לשכוח את אסון המעלית בשנה שעברה. נכון, זאת לא הנזילה המקובלת שאנחנו רגילים לחשוב עליה כשמתפוצצת צנרת, שיש אום שאינו מחוזק דיו או כשהאיטום סדוק ומחלחלים מי גשם, אבל נזילות יכולות להיווצר גם מפערי מפלסים ומבנייה קלוקלת. שימו לב שנזילות יכולות להיווצר גם בבנייה חדשה וזוהי אינה נחלתם של מבנים ישננם בלבד, כאן נכנסת לתמונה חשיבותו של בדק הבית.

 

 

כידוע, בדק בית היא בדיקה הנדסית אשר מבוצעת על כל מבנה חדש, כאשר ביצוע הבדיקה הינה באחריות בעל הנכס החדש ואילוא האחריות על טיפול הליקויים, התקלות והנזקים שנגרמו כתוצאה מהם הם אחריות של הקבלן.

 

איתור נזילות מים באמצעות בדק בית

 

בפרט כאשר מדובר על בנייה חדשה, אבל לא רק, בדק בית היא הפעילות הבסיסית שאתם יכולים לעשות עבור עצמכם, כדי להבטיח חיים שקטים, בטוחים, בנכס ששומר על שוויו.

 

איתור נזילות מים היא בדיקת יסוד מובנית בתוך שירות בדרך בית שעושה סקירה הנדסית נרחבת של המבנה וסביבתו במטרה לאתר ליקויי בנייה ולאפשר תיקון מלא שלהם. לליקויי בנייה יש מגוון של השלכות רעילות ומזיקות עבור הנכס, השווי שלו ומעל הכל לנוחות ובטיחות המגורים בו. נזילות הן דוגמה מופלאה למפגע שהוא הן ויזואלי ואסתטי והן מבני ובריאותי, כאשר נזילה גורמת לנזקים היקפיים לגוף, לנפש וכמובן למבנה.

 

איתור נזילות שנעשית בזמן ובעיקר באופן יסודי תעצור את הנזקים, תמנע את החמרתם ותאפשר להתחיל תהליכי שיקום. במידה ומדובר במבנה חדש, הקבלן נושא באחריות תיקון הליקויים והעלות שלהם באחריותו גם היא, לכן, במקרה של בנייה חדשה לזמן של ביצוע בדק בית יש חשיבות כפולה משום שאחריות קבלן נמשכת רק עד פרק זמן מסוים מרגע סיום הבניה. כלומר ככל שתחרגו מפרק זמן עליו חלה האחריות תאלצו לשאת בעלויות של תיקון הנזקים בעצמכם. כמובן שככל שמדובר במבנים ישנים החשיבות לזמן הבדיקה גבוהה לא פחות, לאור השלכות הנזקים של רטיבות במבנים ישנים

 

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

טיפים לאיתור נזילות מתחת לשיש במטבח ובאמבטיה

נזילה ממערכת הצינורות שבבית יכולה להיות הרסנית אם לא מגלים אותה ומטפלים בה בזמן. מכיוון שהצנרת חבויה מאחורי הקירות, לא פעם יהיה קשה מאוד להבין כי ישנה נזילה כלשהי כתוצאה מכשל בצנרת. גם כאשר מדובר על נזילה מאחורי השיש במטבח שלכם או במקלחת שלכם, הרי שלא תמיד יהיה קל לזהות אותה ולכן, חשוב מאוד להכיר את כל הסימנים שיכולים להעיד על נזילה שכזאת, על מנת להעניק לה את המענה הטוב ביותר, כמה שיותר מהר.

המדריך הגדול לבחירת שיש

בחירת שיש מצריכה הבאה בחשבון של לא מעט גורמים – כאשר התחשבות בהם תבטיח בסופו של דבר בחירה בשיש הנכון והמתאים – הן מבחינת הסוג

בחירת וילון אלגנטי לפי השיש בסלון

אומרים שהקסם נמצא בפרטים הקטנים. כשמדובר על וילונות, זה לגמרי נכון! נעים מאוד, אנחנו סול וילונות לבית ואנו מזמינים אתכם לאפשר לנו, להתאים את הווילון

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!