אלו הצבעים החמים ביותר לשנת 2021 בתחום עיצוב פנים הבית

המבחר הגדול בארץ!
כל סוגי השיש בהתחייבות למחירים הנמוכים בארץ!
אספקה מהירה החל מ - 72 שעות
ייעוץ חינם ללא עלות 

מסתמן כי הקורונה לא השפיעה רק על חיי הכלכלה והרווחה שלנו, אלא גם על הטרנדים הנפוצים בתחום עיצוב הבית. עצם העובדה שנאלצנו לשהות בתוך חלל הבית למשך תקופה בלתי מוגבל, הצריך מאיתנו להגדיר מחדש את עיצוב הבית האידיאלי, כך שיהיה חם ומזמין יותר. כפועל יוצא, הצבעים שהפכו פופולריים הינם צבעים חמימים, המביאים להיווצרותה של אווירה שקטה ורומנטית בתוך חלל הבית. אם נתמקד בריצוף לבית, ניווכח שיש מספר טרנדים בולטים בגזרה.

אלו הם סוגי הריצוף הפופולריים ביותר והצבעים הבולטים בשנת 2021

קרמיקה \ גרניט פורצלן

אם בעבר נהגו להשתמש באריחי קרמיקה, היום כבר משתמשים באריחי פורצלן מזוגג, אשר נחשב לבעל עמידות גבוהה יותר. צבעי האריחים האופנתיים והפופולריים ביותר בסגנון זה הינם גווני החול, שחור, מלט ועוד.

פרקט

למרות שישראלים אוהבים שיש להם את האפשרות לקרצף רצפות עם דלי עתיר מים, יש משהו בפרקטים שגרם להם לאמץ אותו לאלתר, שכן הם מקנים תחושה ביתית וחמה.

אבן גיר ושיש

ריצוף מאבני שיש או מגיר נחשב לסוג יוקרתי ומעניין במיוחד, וכן הוא חומר הומוגני וטבעי. צבעיה הטבעיים של אבן הגיר הם בהירים, כאשר הפופולריים ביותר הם קרם, אפור, צהוב בהיר וכו'. גימור הרצפות נתון לבחירה בין מט למבריק, וניתן לבצע עיבודי מברשות ליצירת מראה עתיק.

צפחה

זוהי אבן חזקה ומחוספסת, שהשימוש בה לריצוף נפוץ במיוחד, שכן היא נחשבת לאופנתית וייחודית. הצבע החם בגזרה זו הינו האפור הכהה, אשר נותן תחושה של יוקרה ותחכום.

 

בוחרים בצבעים לפי הסגנון שמחפשים ליצור

ישנם שני סגנונות ריצוף שמובילים כיום בתחום עיצוב פנים הבית: סגנון כפרי וסגנון מודרני. הבחירה בקו עיצוב אחד משפיעה באופן ישיר על צבעי הריצוף שתבחרו, שכן הם בעלי קונוטציה מסוימת שמתחברת לסגנון העיצוב שמבקשים ליצור.

סגנון כפרי

אם קו העיצוב הנבחר הוא סגנון כפרי, האידיאל הוא לרצף את הרצפה בחומרים טבעיים ודקורטיביים, ולשם כך ישרת אתכם ריצוף קרמיקה לבית. ההמלצה היא לעשות שימוש בקווים עגולים, תוך שילוב של צבעי פסטל יחד עם צבעים עתיקים וחמים.

אפשרות נוספת היא לשלב ריצוף פרקט, המסגל לבית מראה נקי. לאור העובדה שלא קל לתחזק פרקט, וכן הוא עשוי להיות פחות פרקטי, ניתן לבחור בריצוף קרמיקה דמוי פרקט. עוד אפשרות היא לבחור בריצוף שהעיצוב שלו בסגנון עתיק, יחד עם גימור מט שנושא גוונים של חום או בז'.

סגנון מודרני

הצבעים החמים בגזרת העיצוב המודרני הינם צבעים כהים יחסית או בהירים מאוד. הרעיון הוא לבחור בצבע שייתן אפקט של הגדלת החלל, ולכן יתאים פחות ריצוף צבעוני או מקושקש יתר על המידה. מוטב לבחור צבע אחד ולדבוק בו במהלך העיצוב של החלל כולו, או לחלופין להשתמש בצבעים מנוגדים.

 

צרו קשר ונחזור אליכם

אולי יעניין אתכם גם...

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם
התקשרו עכשיו