ארגז כלים מאובזר לבית שנחוץ שיהיה בכל בית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

קרדיט:PIXABAY

תחזוקת הבית השוטפת כוללת פעולות שונות שעבורן נדרשים כלי עבודה מקצועיים. בהתאם ניתן למצוא בכמעט כל דירה ארגז כלים. בחלק מהמקרים נעשה שימוש נרחב בכלים, ובפרט כשמדובר על חובבי ה-DIY שהולכים ומתרבים בשנים האחרונות. בבתים אחרים ארגז הכלים זרוק בפינה כזו או אחרת ולפעמים אפילו אין אחסון מסודר אלא כל כלי עבודה נמצא במקום אחר ברחבי הבית. במקרים אלה חשוב במיוחד לעשות סדר ולוודא שישנם כל הכלים הנחוצים והחיוניים.

מקדחה

בכל בית נוצר לעיתים קרובות למדי הצורך לקדוח חורים בסוגי משטחים שונים. בהתאם המרכיב הבסיסי של ארגז כלים מאובזר לבית הוא מקדחה, ורצוי שהיא תהיה איכותית. ההמלצה של כל אנשי המקצוע שנעזרים במקדחה היא להעדיף את הדגמים המתקדמים של חברות מוכרות כגון בוש או מקיטה. הפרמטר העיקרי לבחירת הדגם הספציפי הוא עוצמת המנוע, כשלצרכים ביתיים בסיסיים מתאימות גם מקדחות עם 600-700 וואט, אבל אם רוצים לבצע עבודות רציניות יותר כדאי לבחור מקדחה חזקה יותר. עוד כדאי לבחון את קוטר הקידוח המרבי בסוגים שונים של חומרים, וגם לא לוותר על פונקציית הרטט (שמוסיפה עוצמה כשקודחים בחומרים קשים דוגמת בטון, שמן הסתם קיים בלא מעט קירות בבית).

מברגה נטענת

מברגה מאפשרת גם לקדוח חורים וגם להבריג ברגים. בחלק מהמקרים ניתן להסתפק רק במברגה ולוותר על המקדחה, אבל חשוב לקחת בחשבון את העובדה שלמקדחה יש את היכולת לקדוח גם במקומות שמברגה לא תעמוד במשימה.

בהתאם ההמלצה היא לרכוש מקדחה איכותית, ולצידה מברגה פשוטה יחסית – ובפרט דגם נטען שהופך את השימוש לנוח במיוחד. בהתאם הפרמטר העיקרי בבחירת הדגם הספציפי צריך להיות נוחות השימוש בו.

כלי עבודה ידניים

ארגז כלים מאובזר לבית כולל גם מבחר כלי עבודה ידניים בסיסיים.

כך לדוגמה כדאי שבכל בית יהיה פטיש, והמהדרין אף ירכשו 2 פטישים – אחד קטן למלאכות עדינות יחסית והשני גדול וכבד כשנדרשת עוצמה רבה. סט מברגים בגדלים שונים מהווה אף הוא חובה, כשכדאי לזכור שנדרשים גם מברגים בעלי ראש ישר וגם מברגים עם ראש בצורת צלב (או בכינוי המוכר יותר, מברגי פיליפס). אופציה חלופית היא מברג אחד שעליו ניתן להלביש שלל ראשים, ובמקרה כזה חשוב לוודא שאחסון הראשים השונים מתבצע באופן מסודר כדי שניתן יהיה להשתמש במברג.

המלצה נוספת היא לאחסן בארגז הכלים גם צבת, גם פלאייר וגם קאטר, למרות הדמיון בין כלים אלה – שכן לכל אחד מהם יש גם איכויות ייחודיות ובהתאם הוא האופציה האופטימלית למשימות שונות.

ברשימת הפריטים הקטנים אבל החיוניים ישנם ברגים בשלל גדלים, אומים, מסמרים, אזיקונים, סרט בידוד, סכין יפנית ומד מרחק. עוד אופציה שכדאי לשקול היא מסור – שיעזור לכם לחתוך לוחות עץ וקרשים ואפילו לייצר רהיטים בסיסיים בכוחות עצמכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

התקשרו עכשיו