ארגז כלים מאובזר לבית שנחוץ שיהיה בכל בית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

קרדיט:PIXABAY

תחזוקת הבית השוטפת כוללת פעולות שונות שעבורן נדרשים כלי עבודה מקצועיים. בהתאם ניתן למצוא בכמעט כל דירה ארגז כלים. בחלק מהמקרים נעשה שימוש נרחב בכלים, ובפרט כשמדובר על חובבי ה-DIY שהולכים ומתרבים בשנים האחרונות. בבתים אחרים ארגז הכלים זרוק בפינה כזו או אחרת ולפעמים אפילו אין אחסון מסודר אלא כל כלי עבודה נמצא במקום אחר ברחבי הבית. במקרים אלה חשוב במיוחד לעשות סדר ולוודא שישנם כל הכלים הנחוצים והחיוניים.

מקדחה

בכל בית נוצר לעיתים קרובות למדי הצורך לקדוח חורים בסוגי משטחים שונים. בהתאם המרכיב הבסיסי של ארגז כלים מאובזר לבית הוא מקדחה, ורצוי שהיא תהיה איכותית. ההמלצה של כל אנשי המקצוע שנעזרים במקדחה היא להעדיף את הדגמים המתקדמים של חברות מוכרות כגון בוש או מקיטה. הפרמטר העיקרי לבחירת הדגם הספציפי הוא עוצמת המנוע, כשלצרכים ביתיים בסיסיים מתאימות גם מקדחות עם 600-700 וואט, אבל אם רוצים לבצע עבודות רציניות יותר כדאי לבחור מקדחה חזקה יותר. עוד כדאי לבחון את קוטר הקידוח המרבי בסוגים שונים של חומרים, וגם לא לוותר על פונקציית הרטט (שמוסיפה עוצמה כשקודחים בחומרים קשים דוגמת בטון, שמן הסתם קיים בלא מעט קירות בבית).

מברגה נטענת

מברגה מאפשרת גם לקדוח חורים וגם להבריג ברגים. בחלק מהמקרים ניתן להסתפק רק במברגה ולוותר על המקדחה, אבל חשוב לקחת בחשבון את העובדה שלמקדחה יש את היכולת לקדוח גם במקומות שמברגה לא תעמוד במשימה.

בהתאם ההמלצה היא לרכוש מקדחה איכותית, ולצידה מברגה פשוטה יחסית – ובפרט דגם נטען שהופך את השימוש לנוח במיוחד. בהתאם הפרמטר העיקרי בבחירת הדגם הספציפי צריך להיות נוחות השימוש בו.

כלי עבודה ידניים

ארגז כלים מאובזר לבית כולל גם מבחר כלי עבודה ידניים בסיסיים.

כך לדוגמה כדאי שבכל בית יהיה פטיש, והמהדרין אף ירכשו 2 פטישים – אחד קטן למלאכות עדינות יחסית והשני גדול וכבד כשנדרשת עוצמה רבה. סט מברגים בגדלים שונים מהווה אף הוא חובה, כשכדאי לזכור שנדרשים גם מברגים בעלי ראש ישר וגם מברגים עם ראש בצורת צלב (או בכינוי המוכר יותר, מברגי פיליפס). אופציה חלופית היא מברג אחד שעליו ניתן להלביש שלל ראשים, ובמקרה כזה חשוב לוודא שאחסון הראשים השונים מתבצע באופן מסודר כדי שניתן יהיה להשתמש במברג.

המלצה נוספת היא לאחסן בארגז הכלים גם צבת, גם פלאייר וגם קאטר, למרות הדמיון בין כלים אלה – שכן לכל אחד מהם יש גם איכויות ייחודיות ובהתאם הוא האופציה האופטימלית למשימות שונות.

ברשימת הפריטים הקטנים אבל החיוניים ישנם ברגים בשלל גדלים, אומים, מסמרים, אזיקונים, סרט בידוד, סכין יפנית ומד מרחק. עוד אופציה שכדאי לשקול היא מסור – שיעזור לכם לחתוך לוחות עץ וקרשים ואפילו לייצר רהיטים בסיסיים בכוחות עצמכם.

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

טיפים לאיתור נזילות מתחת לשיש במטבח ובאמבטיה

נזילה ממערכת הצינורות שבבית יכולה להיות הרסנית אם לא מגלים אותה ומטפלים בה בזמן. מכיוון שהצנרת חבויה מאחורי הקירות, לא פעם יהיה קשה מאוד להבין כי ישנה נזילה כלשהי כתוצאה מכשל בצנרת. גם כאשר מדובר על נזילה מאחורי השיש במטבח שלכם או במקלחת שלכם, הרי שלא תמיד יהיה קל לזהות אותה ולכן, חשוב מאוד להכיר את כל הסימנים שיכולים להעיד על נזילה שכזאת, על מנת להעניק לה את המענה הטוב ביותר, כמה שיותר מהר.

המדריך הגדול לבחירת שיש

בחירת שיש מצריכה הבאה בחשבון של לא מעט גורמים – כאשר התחשבות בהם תבטיח בסופו של דבר בחירה בשיש הנכון והמתאים – הן מבחינת הסוג

בחירת וילון אלגנטי לפי השיש בסלון

אומרים שהקסם נמצא בפרטים הקטנים. כשמדובר על וילונות, זה לגמרי נכון! נעים מאוד, אנחנו סול וילונות לבית ואנו מזמינים אתכם לאפשר לנו, להתאים את הווילון

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!