הפרקטים יוצרים חמימות משפחתית

המבחר הגדול בארץ!
כל סוגי השיש בהתחייבות למחירים הנמוכים בארץ!
אספקה מהירה החל מ - 72 שעות
ייעוץ חינם ללא עלות 

הפרקטים המותקנים ברחבי הדירה יוצרים אווירה וחמימות משפחתית. אחת הסיבות לכך היא העובדה שתמיד נעים ללכת על הפרקטים גם ללא נעליים, עם גרביים ותמיד נוח לשבת עליהם, כיוון שהטמפרטורה שלהם היא אחידה ומאד נעימה.

כולם יושבים יחד על הפרקט

אפשר לראות חברים או בני משפחה במקרים רבים שיושבים יחד על הפרקט ונהנים מהאווירה הנפלאה והמלכדת, הם לא ישבו כך לדוגמה על המרצפות כיוון שהחום שלהן הוא שונה. לאורך כל השנה הפרקט המבודד נותר בטמפרטורה זהה כך שלא קר בחורף ולא חם מדי בקיץ.

הפרקט הוא נקודת מפגש מצוינת עבור הילדים כדי לשחק במשחקים שונים בכל גיל, לצפות בטלוויזיה או לשחק משחקי מחשב.

היצע נרחב של פרקטים

יתרון זה של לוחות הפרקט בנוסף לתחזוקה הקלילה מדרבנים לקוחות רבים לתכנן בביתם החדש או המשופץ התקנה של פרקטים. כדי להתאים את הדוגמה לקו העיצובי של הבית, הלקוחות מגיעים לאולם התצוגה ובו הם רואים כמות עצומה של פרקטים מסוגים שונים ובדוגמאות מרהיבות.

לקוחות רבים בוחרים בפרקטים למינציה שהם פרקטים סינתטיים המיוצרים בכמה שכבות של עץ. על השכבה העליונה מודבקת בהליך הייצור מדבקה של הדגם הספציפי וקיימים דגמים בשלל גוונים וטקסטורות. המבחר העצום מאפשר לבחור פרקטים שונים לחדרים ולסלון או להעדיף קו אחיד שייראה בכל הבית.

קרדיט תמונה: אתר פרקטים

הגוונים החומים שמנעימים את הזמן בחדרים

קשת הצבעים בפרקטים היא עצומה ואפשר לרכוש פרקטים בצבעים אחידים כמו לבן, חום בהיר טבעי, גווני אגוז וכו' או לחילופין לוחות פרקטים המורכבים משילוב צורני של כמה גוונים כמו לדוגמה חום בהיר, אפור ושמנת. ההיצע הוא מאד רחב ולכן אפשר להתאים זאת לריהוט הקיים בחדר.

רוב הפרקטים מכילים את הצבע החום על גווניו הרבים שהוא צבע חם ולכן קיימת אווירה של חמימות משפחתית ותחושה נעימה ביותר בכל החדרים הללו.

פרקטים למטבחים ולחדרי האמבטיה

ההימצאות של הפרקטים בבתים רבים ושביעות הרצון של הציבור מאופציה זו, הובילו את יצרני הפרקטים לייצר פרקטים חדשים הכוללים בתוכם גם PVC שמתאימים למיקומים בבית שיש בהם מעת לעת רטיבות, לחות או מעט מים.

הפרקטים החדשים הללו מתאימים מאד למטבחים בכל סדר גודל או לחדרי רחצה. היתרון הגדול שלהם הוא שמעט רטיבות אינה פוגמת בלוחות העץ. הם לא משנים את צבעים, לא מתקפלים ולא מאבדים מהאפקטיביות שלהם.

אפשר לרכוש פרקטים PVC בצבעיים יפהפיים המתאימים לארונות המטבח ולאי המוצב במרכז המטבח וכך ליצור אווירה חמימה גם במטבח וגם בחדרי האמבטיה.

התקנת פרקטים חדשים

קל מאד להתקין את הפרקטים, מדובר בפעולה מהירה ופשוטה. אנשי המקצוע או בעלי הנכס מסוגלים לבצע תוך שעות בודדות התקנה של הלוחות בכמה חדרים. הלוחות מתחברים זה לזה והנראות של החדר משתנה מקצה לקצה.

צרו קשר ונחזור אליכם

אולי יעניין אתכם גם...

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם
שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

התקשרו עכשיו