מה משפיע על העלות של אדריכלים בבני ברק?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

כל מי שחיפש אחר אדריכלים בבני ברק ראה כי המחירים מאוד דינאמיים. לעיתים הצעת מחיר אחת תהיה רחוקה מאוד מהצעת מחיר אחרת. הסיבה לכך היא שהעלות של האדריכלים מושפעת מפרמטרים שונים שנוטים להשתנות. המשמעות היא שמספיק שאחד מהפרמטרים ישתנה, והמחיר יעלה או ירד בהתאמה. על מנת שתוכלו להוזיל את העלויות, יהיה עליכם להכיר את הפרמטרים האלה מבעוד מועד. אז רגע לפני שתזמינו איש מקצוע בתחום האדריכלות, החלטנו לעשות לכם סדר. ריכזנו עבורכם את כל הפרמטרים שיכולים להשפיע על העלות. נדגיש כי כל פרמטר יכול להשפיע על העלות לטובה או מצד שני לרעה.

 

אדריכל מנוסה יעלה יותר

הניסיון שאיתו מגיע האדריכל משפיע במידה מסוימת על העלות שאותה תשלמו. ככל שאותם אדריכלים בבני ברק יהיו יותר מנוסים, כך העלות צפויה לעלות בהתאם. אך הניסיון יאפשר לכם לדעת כי אתם בוחרים באיש מקצוע שתוכלו לסמוך עליו. אדריכל שיאפשר לכם לצאת מכל מיני מצבים לא נעימים ויסייע לכם להתמודד עם התלבטויות. זה בידיים שלכם לעשות בחירה שתוכלו להיות בטוחים לגביה. את מידת הניסיון של האדריכל תוכלו לקבוע על פי התקציב שעומד לרשותכם לטובת ביצוע המשימה. אך תמיד תזכרו כי הניסיון ישפיע במידה ישירה גם על התוצאה הסופית שאותה תשיגו. כל אחד ירצה להשיג את התוצאה הסופית הכי טובה שיש.

 

המורכבות של הפרויקט

כל הפרויקטים יהיו שונים באופן משמעותי האחד מהשני. כל פרויקט מביא איתו את הדברים שייחודיים עבורו, וכל אחד נותן את הדגשים שלו. זה לא סוד כי ככל שהפרויקט יהיה יותר מורכב, כך ככל הנראה העלות תעלה בהתאם. יש אדריכלים בבני ברק שיראו פרויקטים מורכבים בעין אחת, ואחרים שיראו אותה בעין אחרת. לכן תמיד טוב לקבל כמה הצעות מחיר מכמה אדריכלים שונים שיעשו לכם סדר. אך תמיד תחשבו פעמיים לפני שאתם מוסיפים עוד נדבך לפרויקט שכבר נמצא בעבודה. ברגע שתבצעו תוספות מסוג כזה או מסוג אחר, המחיר עשוי גם הוא להשתנות בהתאם. לא תמיד יהיה לכם משתלם לבצע תוספות שונות ועל הדרך לייקר את המחיר.

 

מידת פירוט הפרויקט

אדריכלים בבני ברק מספקים פירוט בסיסי לכל פרויקט על מנת שיהיה אפשר לצאת לדרך. ככל שתרצו שהאדריכל ירד לרזולוציות עמוקות יותר, כך יהיה עליכם לשלם בהתאם. הרי על מנת שהאדריכל יצליח לספק לכם תוכנית מפורטת, הוא יידרש לעבוד שעות רבות. המשמעות היא שיהיה עליכם לשלם יותר על שעות העבודה שהאדריכל השקיע. יש אדריכלים שלוקחים את התוספות הללו סכום סמלי. אחרים לוקחים על השעות שהם השקיעו תשלום של שעה מלאה. לכל אחד יש את העדפות שלו, ולכן מוטב מראש לעשות תיאום ציפיות בכל מה שנוגע לתקציב. אין סיבה שתשלמו סכומים גבוהים על תכנון הפרויקט על ידי אדריכל.

 

מיקום הפרויקט בארץ

זה לא סוד כי למיקום של הפרויקט יש השפעה גדולה על העלות שאותה תשלמו. פרויקטים שנמצאים באזורים עם ביקוש גבוה אמורים לעלות יותר בהשוואה לפרויקטים באזורים פחות מבוקשים. לכן מראש כאשר אתם בוחרים אדריכלים בבני ברק, תוודאו איתם את מידת התוספת. נציין כי לכל אדריכל יש את מידת הזמינות שלו ואת התוספות שאותן הוא גובה. כך שתמיד טוב לשמוע כמה שיותר הצעות על מנת שתוכלו להשפיע על המחירים. אם מחיר מסוים לא יהיה לשביעות רצונכם, תמיד תוכלו לקבל הצעה נוספת. בתור לקוחות הכוח נמצא בידיים שלכם, ומוטב כי תשתמשו בכוח הזה בתבונה.

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

glass work

איך לשלב שיש וזכוכית לבבית שלך

השיש כבר מזמן זכה להערצה על האלגנטיות והיופי שלו. עם דפוסי הוורידים הייחודיים והתחושה היוקרתית שלו, הוא מוסיף נופך של תחכום לכל חלל. שילוב שיש בבית יכול להפוך אותו למקלט נצחי ויוקרתי.

טיפים לאיתור נזילות מתחת לשיש במטבח ובאמבטיה

נזילה ממערכת הצינורות שבבית יכולה להיות הרסנית אם לא מגלים אותה ומטפלים בה בזמן. מכיוון שהצנרת חבויה מאחורי הקירות, לא פעם יהיה קשה מאוד להבין כי ישנה נזילה כלשהי כתוצאה מכשל בצנרת. גם כאשר מדובר על נזילה מאחורי השיש במטבח שלכם או במקלחת שלכם, הרי שלא תמיד יהיה קל לזהות אותה ולכן, חשוב מאוד להכיר את כל הסימנים שיכולים להעיד על נזילה שכזאת, על מנת להעניק לה את המענה הטוב ביותר, כמה שיותר מהר.

המדריך הגדול לבחירת שיש

בחירת שיש מצריכה הבאה בחשבון של לא מעט גורמים – כאשר התחשבות בהם תבטיח בסופו של דבר בחירה בשיש הנכון והמתאים – הן מבחינת הסוג

בחירת וילון אלגנטי לפי השיש בסלון

אומרים שהקסם נמצא בפרטים הקטנים. כשמדובר על וילונות, זה לגמרי נכון! נעים מאוד, אנחנו סול וילונות לבית ואנו מזמינים אתכם לאפשר לנו, להתאים את הווילון

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!