מחפשים שיש למטבח שלכם?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

צילום:freepik

בעת יצירת מטבח ושיפוץ מטבח, השימוש בשיש הוא אחת הבחירות המעניינות ביותר שניתן לעשות .מאז ומתמיד נעשה שימוש בשיש במטבח בזכות מאפייני הצבע שלו ועמידותו בפני שחיקה. המגוון הרב של הצבעים, הגוונים והוורידים שהופכים כל לוח להבדל בין אחר, הופכים מטבח משיש ליפה, אלגנטי וחם. ניתן להשתמש בשיש לייצור מטבחים קלאסיים ומודרניים כאחד. יש המון אופציות מעניינות לשילוב השיש למטבחים בישראל.

שיש למטבחים בישראל

טוב להתמודד עם אחד מהספקות והפחדים הנפוצים ביותר שיכולים להרתיע את מי שמתכוון להכין מטבח משיש כבר מההתחלה: עדינות החומר.

שיש הוא בהחלט חומר טבעי ולכן "חי", ולכן הוא מגיב לבלאי שנגרם עם הזמן. אבל זה לא חומר עדין. 

רק כמה אמצעי זהירות יספיקו בעת שימוש במטבח משיש … 

השתקפות פשוטה: כמה מקומות, חנויות מכולת וקצבים ומטבחים היסטוריים עשויים שיש? הם היו בכל מקום בערים העתיקות שלנו. אבל לא משנה כמה הם "זקנים" ומשומשים, הם מעולם לא איבדו את יופיים והאמירה העיצובית שלהם במטבח!

למעשה, הקסם שלהם גדל עם הזמן והשימוש בשיש.

כך גם עם מטבח משיש. זמן ובלאי כנראה ישאירו עקבות, אך הם יהפכו לחלק מההיסטוריה שלו, ויגדילו את ערכו וקסמו של שיש המטבח שלכם.

שיש דקטון למטבח שלכם

לאחר שהחלטתם להשתמש בשיש במטבח שלכם עליכם לבחור את סוג השיש, שיקבע את צבעו, את גימור המשטחים ואת האלמנטים שייוצרו בחומר זה. שיש דקטון dekton  הוא השיש המועדף על מעצבי המטבחים בישראל. שיש זה קל יחסית לשיש רגיל ונוח לשימוש. הוא עמיד מאוד ואורך חייו ארוכים מהרגיל בצבע בוהק ובמבריקות שלו. 

במטבח החדש ניתן יהיה ליצור את הרצפות והקירות, השיש והכיור, ואלמנטים גימורים וקישוטיים אחרים. הכל יכול להיעשות באותו חומר, שיש דקטון למטבח,  אך גם על ידי מציאת שילובי צבעים בין המרכיבים השונים.

שיש דקטון למטבח נפוץ מאד בישראל

שיש דקטון DEKTON למטבח במחירים ללא תחרות, באיכות ללא תחרות וברמת גימור אחת מעל כולם. 

אריחי רצפה ושיש לקיר למטבח יכולים להיות בפורמט סטנדרטי או בגודל מותאם אישית כדי להתאים באופן מושלם למשטחי המטבח הספציפי. לוחות בהתאמה אישית הם מעט יותר יקרים, בעוד אריחים בגודל סטנדרטי הם חסכוניים יותר, אך הם אינם מאפשרים בחירה מדויקת של הלוח ממנו תיווצר העבודה. בהתאם לצרכי הלקוח, המטבח יעוצב על ידי אופטימיזציה של החיתוכים, הגדלים ודיאגרמות ההתקנה של החומרים.

שיש דקטון DEKTON בהתאמה אישית מקסימלית

בנוסף לבחירת החומרים, נושא נוסף שיש ללמוד עליו הוא פורמט החלקים לשימוש. לפעמים זה נחמד להשתמש בלוחות גדולים מאוד ולעיתים אפילו חתיכות קטנות מאוד, כמעט פסיפסים, ייבחרו לקירות המטבח. אנו נלמד ונגיע איתך להסכמה לגבי התוצאה הרצויה והצפויה מבחינתך ומבחיננת מעצבת הפנים האדריכלית שלך.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

התקשרו עכשיו