פיקוח בניה בעבודות שיש – האם זה באמת עניין חשוב?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

 

עבודות שיש יכולות להיות מאוד מורכבות, כל זאת בתנאי שהן מתבצעות על ידי אנשי מקצוע לא מיומנים. כאשר עבודה מכל סוג שהוא מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מיומנים, היא תדפוק כמו שעון ותביא כמובן לתוצאות הרצויות. פיקוח בניה בעבודות שיש יכול להישמע כמו משהו שהוא לא מאוד חיוני, אך במבחן התוצאה מדובר על אלמנט שעשוי לעשות את כל ההבדל בין הצלחה לכישלון. חברת אגס פיקוח בניה, תספק מספר סיבות שהולכות ככל הנראה לשנות את קו המחשבה שלכם.

 

עבודה בהתאם למפרט שנקבע מראש

עבודות שיש חייבות להיות מאוד מדויקת בכדי להשיג את מטרתן, ומספיק שתהיה סטיה מינימאלית מהמפרט בכדי שלא תצליחו להשיג את המטרה. פיקוח בניה נועד על מנת להתמודד בצורה יעילה עם הבעיה הזאת, כך שתוכלו להיות בטוחים כי יש מפקח בניה שעבודתו העיקרית היא לוודא כי העבודה מתבצעת בדיוק על פי המפרט ועל פי הדרישות הראשוניות.

 

תוודאו שאתם לא מוציאים כסף לשווא

עבודות שיש יכולות להיות מאוד יקרות, אך זה לא מה שאמור להטריד אתכם. אתם אמורים להיות בטוחים כי אם כבר אתם מוציאים סכומי כסף לא קטנים, תוכלו להיות בטוחים כי מדובר על הוצאה שתוכלו להגיד שהיא מוצדקת בראייה לאחור. אתם לא תוכלו לוודא כי הכסף לא נשפך לשווא, אך מפקח בניה מקצועי יוכל להיות עם יד על הדופק וכמובן יעדכן אתכם תמיד.

 

עדכונים שוטפים על התקדמות העבודה

בין אם מדובר על עבודות שיש קטנות ובין אם מדובר על עבודות שיש מורכבות, מחובתכם להיות עם יד על הדופק – ולדעת מה קורה בכל רגע נתון. מכיוון שאתם בוודאי עמוסים עד מעל לראש, לא תהיה לכם את האפשרות להגיע בכל יום ולקבל עדכונים שוטפים. פיקוח בניה על ידי מפקח מוסמך נועד בכדי לאפשר לכם לקבל את העדכונים הללו מתי שרק תצטרכו.

 

זיהוי של בעיות או תקלות בזמן אמת

בכל בעיה ובכל תקלה צרך לטפל בהקדם, כי אם התקלה או הבעיה לא יטופלו בהקדם הן רק יהפכו להיות חמורות יותר. מפקח בניה מגיע עם ההכשרה ועד הידע הדרוש בכדי לזהות את התקלות ואת הבעיות בזמן אמת, ולהעיר את תשומת ליבם של העוסקים במלאכה. כך הבניה תתבצע בזמן המתוכנן, ומבלי שיהיו עיכובים שונים שנגמרו מהסיבות הללו.

 

תורידו מעצמכם את הלחץ ואת החשש

עבודות שיש לרוב מגיעות כחלק משיפוץ של הבית או של העסק, ולכן יש לכם על הראש לא מעט משימות ולא מעט מטלות. מפקח בניה הוא איש מקצוע שאמור להיכנס ביחד אתכם מתחת לאלונקה, כך שתוכלו לחלוק איתו את העומס. פתאום תוכל ולראות כי הלחץ וגם החשש יורדים, וזה עשוי להיות מאוד חשוב לקראת ההמשך.

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על פיקוח בניה עם חברת אגס

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

טיפים לאיתור נזילות מתחת לשיש במטבח ובאמבטיה

נזילה ממערכת הצינורות שבבית יכולה להיות הרסנית אם לא מגלים אותה ומטפלים בה בזמן. מכיוון שהצנרת חבויה מאחורי הקירות, לא פעם יהיה קשה מאוד להבין כי ישנה נזילה כלשהי כתוצאה מכשל בצנרת. גם כאשר מדובר על נזילה מאחורי השיש במטבח שלכם או במקלחת שלכם, הרי שלא תמיד יהיה קל לזהות אותה ולכן, חשוב מאוד להכיר את כל הסימנים שיכולים להעיד על נזילה שכזאת, על מנת להעניק לה את המענה הטוב ביותר, כמה שיותר מהר.

המדריך הגדול לבחירת שיש

בחירת שיש מצריכה הבאה בחשבון של לא מעט גורמים – כאשר התחשבות בהם תבטיח בסופו של דבר בחירה בשיש הנכון והמתאים – הן מבחינת הסוג

בחירת וילון אלגנטי לפי השיש בסלון

אומרים שהקסם נמצא בפרטים הקטנים. כשמדובר על וילונות, זה לגמרי נכון! נעים מאוד, אנחנו סול וילונות לבית ואנו מזמינים אתכם לאפשר לנו, להתאים את הווילון

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!