שימוש בשירותי מעצבת פנים בבחירת שליכט צבעוני

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

 

התפיסה הרווחת לגבי עולם עיצוב הפנים היא שמעצבי פנים הם אנשי מקצוע אותם אנו שוכרים לניהול פרויקטים שלמים של עיצוב הבית. כך למשל, כאשר אנו רוצים לבצע שיפוץ יסודי של הבית ולעצב אותו מחדש, מעצבת פנים היא אשת המקצוע שאותה אנחנו צריכים לידנו. ואכן, בכל פרויקט שיפוץ יסודי שאותו אנו מבצעים עם כוונה ברורה להפוך את הבית שלנו לבית מעוצב ועדכני, חשוב מאוד להיעזר בשירותי מעצבת פנים. יחד עם זאת, מעצבי פנים הם אנשי מקצוע שיכולים לסייע לנו גם במקרים נקודתיים ובפעולות עיצוב נקודתיות שאותן אנו רוצים לבצע, לרבות שימוש בשירותי מעצבת פנים בבחירת שליכט צבעוני למשל.

 

קודם כל, מתי ולמה משתמשים בשליכט צבעוני?

ובכן, שליכט צבעוני הוא פתרון ייעודי לקירות חוץ ולרוב אינו נמצא בשימוש עבור קירות הפנים של הבית. השליכט הצבעוני מבוסס על תרכובת של חומרים אקריליים המספקים לשליכט יכולת הגנה גבוהה מפגעי מזג האוויר וכן יכולת לגשר על סדקים וחריצים קטנים במעטפת החוץ של המבנה. בנוסף לכך, השליכט הוא חומר אותו ניתן להזמין ברמות שונות של חספוס, הן משיקולי עיצוב והן משיקולים פונקציונליים. אחת הסיבות לשימוש בשליכט גס בקירות חיצוניים היא העובדה שהאגרגטים בתוך השליכט מספיג גדולים כדי ליצור מרקם גס מאוד שבו כל אגרגט יוצר צל בשטח הקיר שמתחתיו ובסך הכל, זוכה כל הקיר למעין צל שהוא מספק לעצמו בעצמו, מה ששומר עליו גם מקרינת שמש ישירה. יחד עם זאת, שימוש במרקמים שונים נועד ליצור גם את האפקט העיצובי הנדרש לרבות אפקט התילוע המפורסם, אפקט שפריץ ואפקטים שונים של שילובי צבע ומרקם.

 

מדוע חשוב להיעזר בשירותי מעצבת פנים לעניין זה?

בניגוד לתפיסה הרווחת, מעצב פנים הוא לא איש מקצוע שמתעסק אך ורק במה שקשור למראה ואסתטיקה. מעצב הפנים מספק לכם למעשה מענה מקיף מקצה לקצה, ובכלל זה גם מענה לשיקולים פונקציונליים ומבניים חשובים. שימוש בשירותי מעצבת פנים בבחירת שליכט צבעוני יסייע לכם להגיע לפתרון הנכון לכם ביותר בהיבטי מראה, הכנה של התשתית הנדרשת ליישום השליכט, התאמת המהלך למסגרת התקציב העומד לרשותכם, הבטחת התאמה של השליכט לתו התקן הישראלי ולתו הירוק וכן הבטחה לכך שהשליכט מספק לקירות את ההגנה הנדרשת ממנו. כאמור, שליכט הוא אלמנט עיצובי חשוב מאוד, אבל יש לו גם תפקידים פונקציונליים חשובים לא פחות ואולי יותר. מעצבת פנים היא אשת מקצוע שתסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם, גם על בסיס שיקולים אסתטיים ודקורטיביים של התאמת מעטפת החוץ של המבנה לסביבה בה הוא ממוקם וגם על בסיס שיקולים פונקציונליים של איטום הקירות, הגנה על הקירות מפני פגעי הטבע והגנה על השליכט עצמו כך שיחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות בהן הוא חשוף לפגעי מזג האוויר.

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

glass work

איך לשלב שיש וזכוכית לבבית שלך

השיש כבר מזמן זכה להערצה על האלגנטיות והיופי שלו. עם דפוסי הוורידים הייחודיים והתחושה היוקרתית שלו, הוא מוסיף נופך של תחכום לכל חלל. שילוב שיש בבית יכול להפוך אותו למקלט נצחי ויוקרתי.

טיפים לאיתור נזילות מתחת לשיש במטבח ובאמבטיה

נזילה ממערכת הצינורות שבבית יכולה להיות הרסנית אם לא מגלים אותה ומטפלים בה בזמן. מכיוון שהצנרת חבויה מאחורי הקירות, לא פעם יהיה קשה מאוד להבין כי ישנה נזילה כלשהי כתוצאה מכשל בצנרת. גם כאשר מדובר על נזילה מאחורי השיש במטבח שלכם או במקלחת שלכם, הרי שלא תמיד יהיה קל לזהות אותה ולכן, חשוב מאוד להכיר את כל הסימנים שיכולים להעיד על נזילה שכזאת, על מנת להעניק לה את המענה הטוב ביותר, כמה שיותר מהר.

המדריך הגדול לבחירת שיש

בחירת שיש מצריכה הבאה בחשבון של לא מעט גורמים – כאשר התחשבות בהם תבטיח בסופו של דבר בחירה בשיש הנכון והמתאים – הן מבחינת הסוג

בחירת וילון אלגנטי לפי השיש בסלון

אומרים שהקסם נמצא בפרטים הקטנים. כשמדובר על וילונות, זה לגמרי נכון! נעים מאוד, אנחנו סול וילונות לבית ואנו מזמינים אתכם לאפשר לנו, להתאים את הווילון

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!