שימוש בשירותי מעצבת פנים בבחירת שליכט צבעוני

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

 

התפיסה הרווחת לגבי עולם עיצוב הפנים היא שמעצבי פנים הם אנשי מקצוע אותם אנו שוכרים לניהול פרויקטים שלמים של עיצוב הבית. כך למשל, כאשר אנו רוצים לבצע שיפוץ יסודי של הבית ולעצב אותו מחדש, מעצבת פנים היא אשת המקצוע שאותה אנחנו צריכים לידנו. ואכן, בכל פרויקט שיפוץ יסודי שאותו אנו מבצעים עם כוונה ברורה להפוך את הבית שלנו לבית מעוצב ועדכני, חשוב מאוד להיעזר בשירותי מעצבת פנים. יחד עם זאת, מעצבי פנים הם אנשי מקצוע שיכולים לסייע לנו גם במקרים נקודתיים ובפעולות עיצוב נקודתיות שאותן אנו רוצים לבצע, לרבות שימוש בשירותי מעצבת פנים בבחירת שליכט צבעוני למשל.

 

קודם כל, מתי ולמה משתמשים בשליכט צבעוני?

ובכן, שליכט צבעוני הוא פתרון ייעודי לקירות חוץ ולרוב אינו נמצא בשימוש עבור קירות הפנים של הבית. השליכט הצבעוני מבוסס על תרכובת של חומרים אקריליים המספקים לשליכט יכולת הגנה גבוהה מפגעי מזג האוויר וכן יכולת לגשר על סדקים וחריצים קטנים במעטפת החוץ של המבנה. בנוסף לכך, השליכט הוא חומר אותו ניתן להזמין ברמות שונות של חספוס, הן משיקולי עיצוב והן משיקולים פונקציונליים. אחת הסיבות לשימוש בשליכט גס בקירות חיצוניים היא העובדה שהאגרגטים בתוך השליכט מספיג גדולים כדי ליצור מרקם גס מאוד שבו כל אגרגט יוצר צל בשטח הקיר שמתחתיו ובסך הכל, זוכה כל הקיר למעין צל שהוא מספק לעצמו בעצמו, מה ששומר עליו גם מקרינת שמש ישירה. יחד עם זאת, שימוש במרקמים שונים נועד ליצור גם את האפקט העיצובי הנדרש לרבות אפקט התילוע המפורסם, אפקט שפריץ ואפקטים שונים של שילובי צבע ומרקם.

 

מדוע חשוב להיעזר בשירותי מעצבת פנים לעניין זה?

בניגוד לתפיסה הרווחת, מעצב פנים הוא לא איש מקצוע שמתעסק אך ורק במה שקשור למראה ואסתטיקה. מעצב הפנים מספק לכם למעשה מענה מקיף מקצה לקצה, ובכלל זה גם מענה לשיקולים פונקציונליים ומבניים חשובים. שימוש בשירותי מעצבת פנים בבחירת שליכט צבעוני יסייע לכם להגיע לפתרון הנכון לכם ביותר בהיבטי מראה, הכנה של התשתית הנדרשת ליישום השליכט, התאמת המהלך למסגרת התקציב העומד לרשותכם, הבטחת התאמה של השליכט לתו התקן הישראלי ולתו הירוק וכן הבטחה לכך שהשליכט מספק לקירות את ההגנה הנדרשת ממנו. כאמור, שליכט הוא אלמנט עיצובי חשוב מאוד, אבל יש לו גם תפקידים פונקציונליים חשובים לא פחות ואולי יותר. מעצבת פנים היא אשת מקצוע שתסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם, גם על בסיס שיקולים אסתטיים ודקורטיביים של התאמת מעטפת החוץ של המבנה לסביבה בה הוא ממוקם וגם על בסיס שיקולים פונקציונליים של איטום הקירות, הגנה על הקירות מפני פגעי הטבע והגנה על השליכט עצמו כך שיחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות בהן הוא חשוף לפגעי מזג האוויר.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

התקשרו עכשיו