שיפוץ חזית הבניין ושירותי ניסור בטון

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

בשלב מסוים, כל מבנה עשוי להזדקק לשיפוץ חזית בניין ולניסור בטון או חיתוך בטון כדי לשמור על השלדה המבנית במצב תקין. וכל עוד אתם צריכים שיפוץ בניין הכולל ניסור בטון, אתם חייבים לבחור במקצוענים בלבד. בחירה באנשי מקצוע חובבנים יכולה להוות סכנה מבנית חמורה לבניין.

שירותי שיפוץ חזיתות מבנים וניסור בטון או חיתוך בטון, הם שניים מהשירותים החשובים ביותר בענף הבנייה. שיפוץ חזית הוא כאשר אדם או חברה מוציאים, מנסרים וחותכים חומרים חיצוניים ישנים, פגומים או מיושנים מבניין ומחליפים אותם בחדשים. שירות של ניסור בטון או חיתוך בטון הם כאשר חותכים דרך בטון כדי ליצור פתחים לצינורות, תעלות, כבלים, צינורות או מטרות אחרות. כמו כן, ניסור וחיתוך בטון הינם שירותים אשר יכולים להינתן ברמה העיצובית. למשל, אנשים לעיתים צריכים שירות חיתוך וניסור בטון כדי ליצור חלון בקיר בטון.

סיבות לשיפוץ חזית בניין מגורים או בניין תעשייתי\מסחרי

ישנן סיבות רבות לכך שייתכן שתזדקקו לשיפוץ חזיתות בניינים וניסור בטון או שירותי חיתוך בטון. הסיבות הנפוצות ביותר הן: 1) כדי לשנות את מראה הבניין שלכם. 2) כדי להגן על המבנה מפני פגעי מזג האוויר.

3) להעלאת ערך הבניין שלכם וכתוצאה מכך, גם להעלות את ערך הנכס עצמו. 4) לעמוד בתקנות בנייה במקרים של בניינים שמתיישנים ואף מתפוררים, כלומר סיבות בטיחותיות. 5) שיפוץ חזיתות בניינים וניסור בטון למטרת שיפור האסתטיקה והעיצוב של המבנה.

6) להפוך את הבניין לחסכוני יותר באנרגיה, על ידי החלפת חלונות ישנים בחדשים המבודדים טוב יותר, התקנת לוחות סולאריים ועוד. 7) לעדכן או לשנות את המראה של הבניין ולהתאים אותו יותר למגמות האדריכליות הנוכחיות. 8) להפוך את הבניין לנגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלויות (למשל התקנת רמפות).

כיצד מבצעים ניסור בטון של חזית בניין?

ניסור בטון של חזית מבנה נעשה לצורך שיפוץ חזית בניין. התהליך כולל חיתוך של השכבה העליונה של הבטון בעזרת מסור שנקרא מסור עם להב יהלום, מה שיוביל לאחר מכן למילוי כל הרווחים בבטון טרי. פעמים רבות, תהליך זה נעשה כדי להסיר גרפיטי או לעשות פתח לחלונות או דלתות חדשות. לפעמים, יש צורך לעשות את התהליך הזה כי יש בעיות מבניות וסדקים בחזית שצריך לתקן.

התהליך אינו קל ודורש מומחיות מקצועית. כמו כן, חשוב לציין שתהליך זה במקרים רבים אינו הפיך, ולכן יש לתכנן אותו בקפידה לפני שמתחילים בו. בהתאם לכך, צריך לבדוק היטב את תוכניות הבנייה המקוריות על ידי איש מקצוע. למשל, מהנדס בנייה.

איתור חברת ניסור בטון ושיפוץ בניינים

אם אתם מעוניינים לאתר חברת שיפוץ בניין וחיתוך בטון, אנחנו ממליצים לערוך השוואת מחירים בין קבלני בטון בפורטלים המקוונים. פורטלים כמו טופ שיפוצים יאפשרו לכם לאתר אנשי מקצוע לפי אזורי מגורים, לערוך השוואת מחירים בין קבלנים ועוד.

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

טיפים לאיתור נזילות מתחת לשיש במטבח ובאמבטיה

נזילה ממערכת הצינורות שבבית יכולה להיות הרסנית אם לא מגלים אותה ומטפלים בה בזמן. מכיוון שהצנרת חבויה מאחורי הקירות, לא פעם יהיה קשה מאוד להבין כי ישנה נזילה כלשהי כתוצאה מכשל בצנרת. גם כאשר מדובר על נזילה מאחורי השיש במטבח שלכם או במקלחת שלכם, הרי שלא תמיד יהיה קל לזהות אותה ולכן, חשוב מאוד להכיר את כל הסימנים שיכולים להעיד על נזילה שכזאת, על מנת להעניק לה את המענה הטוב ביותר, כמה שיותר מהר.

המדריך הגדול לבחירת שיש

בחירת שיש מצריכה הבאה בחשבון של לא מעט גורמים – כאשר התחשבות בהם תבטיח בסופו של דבר בחירה בשיש הנכון והמתאים – הן מבחינת הסוג

בחירת וילון אלגנטי לפי השיש בסלון

אומרים שהקסם נמצא בפרטים הקטנים. כשמדובר על וילונות, זה לגמרי נכון! נעים מאוד, אנחנו סול וילונות לבית ואנו מזמינים אתכם לאפשר לנו, להתאים את הווילון

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!