שיפוץ מטבח: כל השאלות שאתם מוכרחים לשאול

המבחר הגדול בארץ!
כל סוגי השיש בהתחייבות למחירים הנמוכים בארץ!
אספקה מהירה החל מ - 72 שעות
ייעוץ חינם ללא עלות 

קבלת החלטה על ביצוע אינו יכול להתקבל על רגל אחת. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על שיפוץ מטבח, אשר חייב להתבצע בצורה מושלמת. מבין כל החללים בבית, המטבח הוא החלל המשמעותי ביותר – החלל שבו אתם ככל הנראה תבלו לא מעט שעות במהלך היום. לכן אתם צריכים לדאוג כי כל הצרכים והדרישות שלכם יתממשו תוך כדי השיפוץ, מבלי שאתם מתפשרים על אף פרט.

freepik

יש בוודאי המון שאלות שמעסיקות אתכם בכל מה שקשור לנושא של שיפוץ מטבח. אתם צריכים לקבל מענה מקצועי לכל אחת מהשאלות על מנת שתוכלו להמשיך קדימה. המאמר הבא נועד על מנת שתוכלו לקבל מענה לכל שאלה שמעסיקה אתכם, כך תעשו לבסוף את הבחירה שהיא הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם.

האם חייבים לבצע שיפוץ כולל לכל המטבח?

אם החלטתם שאתם רוצים לבצע שיפוץ מטבח, ההמלצה היא כמובן לשפץ את כל המטבח על מנת לחסוך בעיות עתידיות. אך אין בכך שום דבר שהוא בגדר חובה, הכדור נמצא בידיים שלכם ואתם אלה שבוחרים מה הכי טוב לכם. אם אתם לא רוצים לשפץ את כל המטבח, זה בהחלט משהו שהוא אפשרי.

כמה עולה שיפוץ מטבח באופן כללי?

קשה מאוד לתת אומדן לגבי העלות של שיפוץ מטבח מכיוון שהעלות משתנה בהתאם ללא מעט אלמנטים. אך אתם צריכים לקחת בחשבון כי ברוב המקרים מדובר על הוצאה של 40-50 אלף שקלים במקרה הטוב. יש פעמים שבהם שיפוץ המטבח יכול גם להתקרב למאות אלפי שקלים, כל זאת בהתאם לדרישות ולרצונות שלכם. ככל ששיפוץ המטבח רחב יותר והטכנולוגיה שנבחר להשתמש חדישה יותר,  כך תצטרכו להכניס את היד עמוק יותר לכיס.

כמה זמן לוקח שיפוץ מטבח?

אמנם לא מדובר על שיפוץ בית, אך גם כאשר אתם משפצים "רק" את המטבח – אתם צריכים לקחת בחשבון כי זה יכול לקחת זמן. גם במקרה הזה ככל שתרצו לשפץ יותר דברים במטבח, כך הזמן של השיפוץ כולו צפוי לעלות.

ברוב המקרים שיפוץ מטבח לוקח בין 2-4 שבועות, כאשר תוכלו לקבל הערכת זמן מדויקת עוד בתחילת הדרך. זה יהיה הרבה יותר אפקטיבי והרבה יותר נכון מבחינתכם.

מתי הכי נכון לשפץ את המטבח?

המטבח אמור להיות המקום שאליו אתם אוהבים להיכנס, ואם אתם מרגישים שאתם לא אוהבים את המטבח שלכם זה בהחלט אמור להדליק נורה אדומה. בנוסף שיפוץ מטבח כחלק משיפוץ בית זה הצעד הנכון ביותר.

בסוף אתם צריכים לבחור ולהבין כי הגיע הרגע שבו אתם צריכים לשדרג את המטבח שלכם.

לסיכום – מהם הצעדים הנכונים לביצוע שיפוץ ושדרוג המטבח?

1.   אבחון הצרכים – מומלץ לקבוע פגישה עם מעצבת מטבחים כדי להבין באמת מה מתאים לכם.

2.    גיבוש תכנית מטבח – מעצבת מטבחים תכין עבורכם מצגת עם אפשרויות שונות למטבח

3.   עיצוב – ביקור באולמות תצוגה ובחירת החומרים והמרכיבים הנכונים עבור המטבח

4.   הצעות מחיר מספקים – מומלץ לקבל כ- 3 הצעות מחיר מחברות מטבחים כדי להשיג את המחיר הטוב ביותר

5.   שיפוץ המטבח – יש לבחור בעלי מקצוע מצוינים כדי לקבל תוצאה איכותית!

צרו קשר ונחזור אליכם

אולי יעניין אתכם גם...

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם
שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

התקשרו עכשיו