שיש לריצוף וחיפוי פנים

המבחר הגדול בארץ!
כל סוגי השיש בהתחייבות למחירים הנמוכים בארץ!
אספקה מהירה החל מ - 72 שעות
ייעוץ חינם ללא עלות 

שיש לריצוף הוא תחום מיוחד שצריך להבין אותו לעומק לפני שמקבלים כל החלטה סביבו. הסיבה לכך היא שכמות השיש הנדרשת לריצוף בית היא גדולה מאוד ואם עושים שימוש בשיש אמיתי ואותנטי, עלות הריצוף יכולה להגיע לסכומים אדירים שאינם נמצאים במסגרת התקציב של מרבית האוכלוסייה. בהתאם לכך, גם כאשר אתם נתקלים בהצעה לריצוף שיש לבית במחיר זול, חשוב מאוד שתבדקו מהו בדיוק סוג האבן שממנה עשויות המרצפות והאם מדובר אכן באבן שיש אותנטית או בשיש מדומה.

אחרי שאמרנו את זה, בעולם שבו מרבית משימות הריצוף מקבלות מענה במסגרת ריצוף גרניט פורצלן, כדאי להכיר אופציות נוספות שגם אם אינן מבוססות על שיש אמיתי, יכולות להציע אלטרנטיבות איכותיות יותר ואסתטיות יותר מאשר הגרניט פורצלן, במחירים שאינם גבוהים יותר באופן מהותי. אם בכל זאת אתם מעוניינים בשיש אמיתי ואותנטי כדאי שתדעו שהשימוש בשיש כזה למטרות ריצוף הוא בעיקר בבתי יוקרה. במקרים אלה נפתחים בפניכם אפשרויות מרהיבות ביופיין, של מרצפות שיש בעלות מרקם ענני עם עורקים בגוון מנוגדים, מרצפות שבהן אפשר ממש לראות את האופי הגבישי של אבן השיש האותנטית.

בכדי לסכם את הקטגוריה של שיש לריצוף הבית, נאמר כך: אם יש לכם את התקציבים הנדרשים על מנת לרצף את הבית שלכם בשיש, עומד בפניכם עולם שלם של אפשרויות לריצוף בשיש טבעי, שיעניק לבית שלכם מראה סופר יוקרתי וייחודי. אם לעומת זאת, אתם מחפשים פתרונות אלטרנטיביים לגרניט פורצלן, אך רוצים להישאר באותו טווח של עלויות פחות או יותר, יש לכם מגוון רחב של אבנים דמויות שיש שיכולות להציע לכם את המראה הגבישי של אבן שיש אותנטית. יחד עם זאת, שימו לב שכל בחירה שלכם בהיבט זה צריכה לקחת בחשבון את הצורך לעמידות גבוהה בעומסים לאורך זמן, עמידות גבוהה מפני שריטות וכתמים, עמידות בפני מים וחדירת מים וכן עמידות גבוהה מפני דפורמציות ועיוותי צורה לאורך זמן.

דברים אלה נכונים גם לגבי חיפוי פנים, קרי חיפוי של קירות המטבח או קירות חדר האמבטיה והשירותים ולעיתים גם חיפוי של חדר הסלון ו/או חדרי השינה. במקרים אלה תוכלו להשתמש באבני שיש מדומה, שיכולות להציע לכם מגוון רחב של עיצובים אטרקטיביים בעלויות לא יותר מדי גבוהות, אך בהחלט עליכם להיות מוכנים לכך שעלויות אלה תהיינה גבוהות יותר מהעלויות של חיפוי קרמיקה פשוט. כמו כן, מאחר ואבני שיש הן בדרך כלל אבנים שנושאות תמיד אמירה עיצובית משל עצמן, ולא ניתן לצפות מהן שיעמדו בחלל כשהן ניטרליות לחלוטין, עליכם לבחון היטב כיצד משתלבות אבני החיפוי שאתם בוחרים עם העיצוב הכולל, כיצד זה משפיע על האווירה בחדר, על התאורה ועל ההתאמה עם העיצוב הכולל מסביב.

תהליך הבחירה של שיש לבית לא חייב להיות מורכב מדי, אבל הוא בהחלט חייב להיות מבוסס על מחשבה שקולה ועל ידע. במרבית המקרים, אם אין לכם את הידע הנדרש בעולם השיש, וכנראה שאכן אין לכם, הדבר הנכון ביותר מבחינתכם יהיה להתחבר לאיש מקצוע מעולם השיש והאבן, איש מקצוע שלרוב נקרא יועץ אבן, ויכול לספק לכם את כל המידע הנדרש לכם. תוכלו להיעזר בו ברמת ייעוץ חד פעמי או ברמה של ליווי צמוד, הכל בהתאם לתקציב העומד לרשותכם לטובת העניין ובהתאם ליכולת שלכם ללמוד ולהתנהל באופן עצמאי. בכל מקרה, כפי שתיארנו במדריך שלעיל, חשוב שתבחנו כל אפשרות קודם כל מצד היישום שעבורו מיועד השיש ורק לאחר מכן מהצד של מגוון האפשרויות העומדות בפניכם ובחירת האפשרות המתאימה לכם ביותר.

צרו קשר ונחזור אליכם

אולי יעניין אתכם גם...

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם
שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

התקשרו עכשיו