אבן הלשם – מובילים באבנים טבעיות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

מחפשים פתרונות אבן לחיפוי וריצוף של מרחבי חוץ או חללי פנים באמצעות אבן טבעית? אבן הלשם היא החברה המובילה בישראל בתחום ויודעת להציע לכם פתרונות בנייה באבן לצד פתרונות אמנותיים של עיצוב באמצעות אבן. מהם סוגי האבנים המוצעים על ידי אבן הלשם? אילו סוגי עבודות מציעה החברה? על כך בשורות הבאות.

מהם סוגי האבן שמציעה חברת אבן הלשם?

מדינת ישראל היא אמנם מדינה קטנה אבל כזאת שנהנית ממרבצים גדולים של אבן גיר. רבים חושבים שאבני יוקרה ואבנים אסתטיות אפשר להשיג אך ורק ביבוא מחו"ל, אלא שבמדינת ישראל פועלות עשרות מחצבות מצפון לדרום, המייצרות מגוון עצום של אבן טבעית אותה ניתן להמשיך ולעבד בטכניקות שונות על מנת להשיג אפקטים אסתטיים שונים ומגוונים. את כל המגוון הזה מביאה לכם אבן הלשם בכל דרגות האיכות הקיימות לאריחי אבן טבעית. באולמות התצוגה של אבן הלשם תוכלו למצוא את כל סוגי האבן הבאים: אבן חירבה, אבן חלילה, אבן ביר זית, אבן ג'מעין, אבן טרוורטין, אבן מצפה, אבן בזלת, אבן חברון, אבן כורכר, אבן גלילית ואבן בריק לחיפוי. אבנים אלה מגיעות מכל רחבי הארץ ורבות מהן מגיעות מאזור יהודה ושומרון שם פועלות מחצבות רבות בכל רחבי האזור.

כידוע, מדינת ישראל היא מדינה של ניגודים ויש בה את המקום הנמוך בעולם, יש בה הרים גבוהים, יש בה מדבר, יש בה אזורים ירוקים ויש בה גם אזור חוף לא קטן. כל אחד מן האזורים האלה מתאפיין בסוגים שונים של אדמה וסלע, המייצרים לנו מגוון רחב של אבנים בעיצובים שונים ובמגוון רחב של תכונות ומאפיינים. את כל אלה תוכלו למצוא באולמות התצוגה של אבן הלשם ויש בכך יתרון גדול לכל מי שמחפש אבן לעבודות בנייה ושיפוץ בבית. היתרון הוא שבבחירת האבן שתעצב את ביתכם, יש לכם את היכולת להיחשף בבת אחת למגוון רחב של עיצובים, גוונים ומרקמים, לבחון שילובים שונים ולבצע בחירה מושכלת מכלל האפשרויות הזמינות.

מהם סוגי העבודות שמציעה אבן הלשם?

בסופו של דבר, מבנים בישראל הם מבנים מבוססי אבן. גם מבנים שהשלד שלהם עשוי בטון עוברים בדרך כלל תהליך של חיפוי אבן, ריצוף אבן, בניית חומות וגדרות ועוד. בבחירת חברה שתבצע עבורכם עבודות אבן, חשוב לוודא שהחברה מסוגלת לבצע את כל סוגי העבודות הדרושות לכם ושגם יודעת למצות את המקסימום מהאבן במסגרת תהליך העבודה. חברת אבן הלשם מציעה למעשה את כל סוגי עבודות האבן ובכלל זה חיפוי קירות פנים וחוץ, ריצוף פנים, ריצוף חוץ, קשתות אבן, עמודים רומיים, קרניזים, אבנים לגינה, קמינים וספי חלונות. עבודות אלה מכסות למעשה את כל סוגי עבודות האבן שיכולות להתבצע בבניית מבנה ומכסות גם טווח עצום של טעם עיצובי ואסתטי.

חיבור למקור

אבן הלשם
תמונה: freepik

בניגוד לבתי עסק רבים אחרים המציעים פתרונות אבן לענף הבנייה, אבן הלשם היא חברה ששולטת ברוב רובה של שרשרת הערך. פרט להבאת האבן ללקוח הסופי דרך אולם התצוגה, עוסקת החברה גם בתהליך חציבת האבן מהאדמה ובעיבוד האבן בטכניקות עיבוד שונות. החברה עוסקת בשבירת האבן מסלע האדמה, הובלת האבן למנסרה, ניסור האבן לגושים במגוון מידות על פי הזמנת הלקוח ולבסוף עיבוד האבן, ליטוש ויישום סילרים לאיטום האבן. כל אלה מגיעים בסופו של דבר לאולם התצוגה של אבן הלשם שם יכולים הלקוחות להתרשם מכלל המוצרים המוצעים על ידה. שליטה זו בשרשרת הערך מאפשרת לחברה להציע מחירים תחרותיים וחבילות שירות נרחבות תוך שליטה מלאה בלוחות הזמנים ובתהליך הייצור.

מן הסתם, אם אין לכם את הידע המקצועי וההיכרות המקצועית עם עולם האבן, ייתכן שאתם לא יודעים ממש להעריך את החיבור הזה שיש לחברה אל המקור, אל שכבת הסלע בקרקע, אבל כל מי שמצוי בתחום יודע שזה בדיוק מה שעושה את ההבדל בין אולם תצוגה שמתמחה אך ורק בשיווק האבן, ובין חברה גדולה שחיה את עולם האבן מא' ועד ת', מהחציבה ועד היישום בבית הלקוח. בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים חברה מומלצת להזמנת אבן לצורך חיפוי, ריצוף וביצוע עבודות אבן אחרות בביתכם, אבן הלשם היא לבטח אחת מן החברות הראשונות אליהן אתם רוצים לפנות.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

התקשרו עכשיו