אבן השוהם – יבוא ושיווק אבנים לכל מטרה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

אבן לחיפוי הבית
אבן לחיפוי הבית

מחפשים אבן שיש לחיפוי קירות הבית? מתעניינים בסוגים שונים של אבן שיש לטובת משטח העבודה בחדר המטבח שלכם ולא לגמרי יודעים מה טוב יותר ומה טוב פחות, מה יוקרתי יותר ומה יוקרתי פחות ובמיוחד מה מתאים לכם יותר ומה מתאים לכם פחות? אבן השוהם מציעה לכם את הפלטפורמה המקצועית ביותר לבחינת ובחירת אבן השיש המתאימה לכם ביותר לחיפוי קירות, ריצוף, משטחי עבודה במטבח וכל מטרה אחרת.

מה ההבדל בין סוגי השיש השונים?

השאלה לגבי ההבדלים בין סוגי שיש שונים היא שאלה שכיחה ונפוצה מאוד בקרב אנשים מן השורה המחפשים אבן שיש למטרות חיפוי, ריצוף או משטח עבודה למטבח. שאלה זו נובעת בעיקר מההבנה שישנם הבדלים כאלה, כי הרי כולם מדברים עליהם וגם אפשר להבין זאת דרך המחירים השונים שבהם מוצעים סוגי השיש השונים, אבל גם נובעת מחוסר היכולת להבין את ההבדלים האלה ממבט בלבד. ההבדלים בין סוגי השיש השונים יכולים לבוא לידי ביטוי בשורה ארוכה של פרמטרים. ברמה התאורטית הבדלים אלה מתחילים במיקום שבו מבוצעת חציבת האבן ולכך יש השפעה ישירה על יתר הפרמטרים.

כך למשל, שיש חברון היא אבן שיש שאותה חוצבים באזור חברון ולאור תנאי הקרקע באותו אזור, לאבן שיש זו יהיו מאפיינים מאוד ברורים של גוון, מרקם, חוזק מבני, עמידות בטמפרטורה וכדומה. לעומת זאת ישנן אבני שיש אותן חוצבים מאזורים הרריים באיטליה שם נוטות אבני השיש להתגבש בצורה חזקה יותר ולרוב גם במרקם ורסטילי ומרהיב יותר. זאת אומרת שהמקום ממנו מגיעה אבן השיש מכתיבה גם את הפרמטרים האחרים שמאפיינים אותה.

אחרי שחצבנו את האבן והנחנו אותה על שולחן העבודה, כעת נקבע גורלה כאבן שמתאימה למטרה שאותה מייעדים לה. השיש נחצב מהאדמה בגושי ענק שאותם יש לנסר ללוחות שיש, ללטש אותם בצורה מקצועית ויסודית, למרוח אותם בדבק שיש שימלא את כל החריצים, יהפוך את האבן לאטומה ויעניק לה את המראה החלק והאחיד שלו אנו רגילים. בהתאם לרמה המקצועית שבה מעובדת האבן, נקבע גם האופן בו יבואו לידי ביטוי המאפיינים הראשוניים של האבן הטבעית. אבן השוהם הוא המקום בו חושבים על כל הפרטים הללו ומשקיעים את כל הנדרש על מנת להבטיח שהאבן המסופקת ללקוח עוברת את תהליך העיבוד הטוב ביותר בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

בחירת האבן הנכונה

להבין את ההבדלים זה חשוב ומעניין, אבל לא תמיד זה מה שיכריע את רמת שביעות הרצון שלכם מאבן השיש שאותה תבחרו להתקין בביתכם. כל איש מקצוע באולם התצוגה של אבן השוהם יוכל להסביר לכם מדוע חשוב להבין איך אמורה אבן השיש להשתלב בביתכם ואיך היא אמורה לעלות בקנה אחד עם הדברים והערכים החשובים לכם, הרבה מעבר למקום ממנו מגיעה האבן או לפעולות שמבצע סתת האבן בכדי להביא אותה לרמה מסחרית. עוד יותר מכל אלה חשוב שתמצאו את איש המקצוע הנכון שיוכל לשמוע בדיוק מה אתם צריכים, יוכל לפתוח בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם ויוכל לסייע לכם להניח את האצבע על האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

זה אולי נשמע קל אבל זה לחלוטין לא, ולא כל מי שעוסק באבן שיש יכול או בכלל רוצה לעבור את התהליך הזה על מנת להבטיח לכם את מבוקשכם. באולם התצוגה של אבן השוהם תוכלו קודם כל להתרשם ממגוון עצום של דגמים, חלקם בגודל מלא באולם התצוגה וחלקם בקטלוגים מודפסים ואלקטרוניים. אנשי המקצוע של אבן השוהם ישבו איתכם וישאבו מכם את כל המידע הדרוש על מנת להבין את הסביבה העיצובית שאליה מיועד לוח השיש ואת ההעדפות האישיות שלכם לגבי אותו לקוח. מתוך האינטגרציה של כלל המידע שתספקו בשילוב עם מסגרת התקציב שעומדת לרשותכם, ידעו אותם אנשי מקצוע להפנות אתכם אל פתרונות השיש הטובים ביותר עבורכם ומשם גם לעשות איתכם פיין טיונינג כדי להבטיח שאתם מגיעים לדגם השיש הטוב ביותר והמתאים ביותר עבורכם.

התהליך של בחירת אבן שיש לחיפוי קירות פנים וחוץ, לריצוף או למשטח לחדר המטבח הוא תהליך שחייבים להקדיש לו את הזמן ותשומת הלב הנדרשים, ועם אנשי המקצוע של אבן השוהם לא תוכלו לפספס אף שלב בתהליך הזה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

התקשרו עכשיו