אבן סיב – כיצד בוחרים את הסוג הנכון?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

אבן סיב
תמונה freepik

כאשר אתם עומדים בפני המשימה של בחירת אבן לחיפוי, ריצוף, בנייה, עיצוב או כל מטרה אחרת, למקום בו אתם מבצעים את הבחירה יש השפעה דרמטית על האפשרויות שעומדות בפניכם. לא תמיד נכון להגיע למקום הקרוב ביותר לביתכם ולא תמיד נכון להגיע למקום שבו קנו את האבן השכנים שלכם או קרובי המשפחה שלכם. אם אתם רוצים לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם אתם רוצים מקום שמציע לכם כמה שיותר אפשרויות, ואולם התצוגה של אבן סיב הוא דוגמא נהדרת למקום כזה.

השפעת המקום על הבחירה

לכאורה, מה משנה כבר המקום בו אתם בוחנים את המוצר שאתם קונים אם אתם יודעים פחות או יותר מה אתם רוצים? ובכן, במרבית המקרים הבחירה הראשונית שלנו לגבי מה שנכון לנו מתבססת על ידע מאוד חלקית והיכרות מאוד חלקית עם כלל האפשרויות שיודע השוק להציע. כך למשל, אם אתם רגילים לקנות במכולת הבית שלכם בלבד, ייתכן שאתם קונים תמיד את אותו סוג של פסטה רק בגלל שזה הסוג היחיד שנמכר באותה חנות. לעומת זאת, אם תגיעו בהזדמנות לאחת מהחנויות של רשתות המזון הגדולות, תוכלו לגלות שישנם עוד עשרות סוגי פסטה שמהם תוכלו לבחור, ושאחד מהם יכול להיות בדיוק הסוג שאותו אתם אוהבים יותר מכל סוג אחר.

בדיוק אותו דבר מתרחש כאשר אתם צריכים לבחור לא פסטה אלא אבן לחיפוי, ריצוף, בנייה או עיצוב. אבן סיב הוא אולם תצוגה שבו תוכלו למצוא מגוון עצום של סוגי אבן במגוון עצום של גוונים ובמגוון עצום של מרקמים ורמות עיבוד. במקום ישנם דגמי אבן מקומיים הנחצבים ממחצבות מפורסמות בישראל כמו מחצבות חברון לשיש חברון או מחצבות לאבן ביר זית. במקום ישנם גם דגמים רבים מאוד של אבן גיר שהיא האבן הפופולרית ביותר בישראל, וישנם עוד הרבה יותר דגמים של אבן ריצוף, חיפוי ואבני שיש שמיובאים מכל רחבי העולם ופותחים בפניכם מרחב עצום של אפשרויות.

המשמעות היא שאם עד עכשיו הייתם בטוחים שאתם רוצים שיש מסוג מסוים עבור המטבח שלכם כי זה השיש שהתקינה השכנה שלכם וזה השיש שסיפרו לכם עליו החברים שלכם במפגש האחרון, ייתכן שאחרי ביקור אחד באולם התצוגה של אבן סיב אתם תגלו דגם אחר לחלוטין שעושה לכם וואוו הרבה יותר גדול בלב וגם מאפשר לכם ליהנות מזה במחיר קצת יותר אטרקטיבי.

הרבה אפשרויות – הרבה בלבול

אחרי שאמרנו את זה, כאשר תיכנסו לאולם התצוגה של אבן סיב, הדבר הראשון שתגלו הוא שאתם פתאום ממש מבולבלים לגבי הבחירה שאתם הולכים לעשות. עד עכשיו ידעתם בדיוק מה אתם רוצים, סיפרו לכם על דגם אחד ואיתו הלכתם מלכתחילה, ופתאום אתם מגלים עולם ומלואו שאין לכם שום מושג איך לבחור מתוכו את מה שמתאים לכם יותר מכל. ובכן, זאת בדיוק הסיבה שבאולם התצוגה של אבן סיב יקבלו את פניכם אנשי מקצוע שמכירים את עולם האבן כמו את כף ידם, ויוכלו להכווין אתכם ולהנחות אתכם במשעולי העולם הזה עד שתגיעו להחלטה הנכונה ביותר מבחינתכם.

את ההחלטה הזאת יסייעו לכם לקבל אותם מומחים גם תוך התייחסות למסגרת התקציב שעומדת לרשותכם וגם תוך התייחסות להעדפות העיצוב וההעדפות הפונקציונליות שלכם. כך למשל, אם אתם מחפשים אבן לחיפוי חזית הבית, תוכלו להיחשף למגוון רחב של אריחי חיפוי או לבני חיפוי שאולי ראיתם רק בסרטים, בעוד שאם אתם מחפשים משטח עבודה לחדר המטבח, ייקחו אתכם אנשי המקצוע להתרשם מדגמים אחרים לגמרי, שמתאימים יותר לשימוש זה לא רק ברמת העיצוב אלא גם ברמת העמידות ברטיבות ובחום.

אבן סיב הוא למעשה המקום בו תוכלו להיחשף לכל האפשרויות שעומדות בפני כל מי שמחפש פתרונות אבן לבנייה ועיצוב הבית או המשרד, וגם לעבור תהליך מסודר ושיטתי של בחינת האפשרויות העומדות בפניכם וקבלת ההחלטות המתאימות לכם ביותר בהתאם לכל המגבלות שאיתן אתם מגיעים למשימה ובהתאם לכל ההעדפות והרצונות שאותם אתם רוצים לממש בסופו של דבר. ההחלטות שתקבלו באולם התצוגה של אבן סיב ילוו אתכם במשך עשורים שלמים קדימה וצוות המומחים של אבן סיב ידאגו לכך שאלו תהיינה ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם ועבור הבית שלכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

התקשרו עכשיו