אסטוניש של יעקבי, התרסיס המושלם?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

אבן שיש היא אבן טבעית ועל אף תהליכי העיבוד היסודיים שהיא עוברת, אבן השיש עלולה לסבול מרגישויות שונות כאשר היא נחשפת לחומרים כימיים שונים ולטמפרטורות חריגות. דברים אלה נכונים במיוחד כאשר מדובר בשיש מטבח שצפוי להיחשף לסירים רותחים, תבלינים, צבעי מאכל למיניהם וחומרים כימיים שונים המשמשים אותנו בהכנת האוכל. כל זאת בנוסף לעומס רב שמופעל על השיש הן בצורת משקל והן בצורת פגיעה נקודתית כמו שריטות, מכות וכן הלאה. בתנאים האלה חשוב מאוד נושא התחזוקה של השיש וסדרת אסטוניש לשיש מספקת בדיוק את הכלים הדרושים לתחזוקה כזאת.

מהו אסטוניש לשיש

אסטוניש לשיש היא סדרת מוצרים מבית יעקובי, הכוללת בתוכה שורה של מוצרים המיועדים לתחזק מוצרי שיש וקרמיקה. על אף שמוצרים אלה יודעים לשרת לא רק משטחי שיש אלא גם משטחי זכוכית וקרמיקה, הייחודיות שלהם נובעת מכך שהם כוללים גם חומרים המיועדים ספציפית לתחזוקת שיש מה שמאפשר להגיע לתוצאות טובות יותר וגם לתחזק את השיש בצורה אפקטיביות יותר שתאריך את ימיו. בשורות הבאות נפרט מספר מוצרים מרכזיים מסדרת אסטוניש, שמיועדים כאמור למגוון רחב של שימושים אך אפקטיביים במיוחד לתחזוקת שיש.

מסיר שומנים – משטח השיש במטבח שלכם הוא עמיד בדרך כלל בפני חדירת שומנים אך כל זה נכון בתנאי שאתם עובדים עם המשטח על פי הוראות היצרן. כך למשל, אם אתם חותכים מעת לעת ירקות או בשר על השיש עצמו, אם השיש ספג חיתוכים שונים או מכות שונות במהלך עבודות המטבח, ייתכן מאוד שנוצרו בו חרכים דקיקים וזעירים דרכם חודר השומן והופך למקור לזיהום. סדרת אסטוניש לשיש מציעה מסיר שומנים שבו מומלץ להשתמש גם כאשר לא רואים שום סימן לשומן על השיש. שומן זה חודר כאמור לחרכים צרים וזעירים וגם אם לא רואים אותו, חשוב להסיר אותו.

קרם גרניט – קרם לניקוי משטחי גרניט ושיש. המיוחד בקרם של אסטוניש הוא היכולת שלו לחדור אל החריצים הקטנים, לנקות לכלוך קשה ולהשאיר אחריו שכבה דקיקה ששומרת על השיש. כמו כן, בניגוד לחומרי ניקוי אחרים שעלולים לאט לאט לאכל את דבק השיש שמשמש לאיטום אבן השיש ועיבודה למרקם החלק שאותו אנו מכירים, קרם הגרניט מבוסס על חומרים שאינם מזיקים לשכבת הדבק ואינם פוגעים בה.

שימו לב שמשטח השיש במטבח עלול לספוג לתוכו כתמים עקשנים מתבלינים או כתמי לכלוך שלא נוקו לאורך זמן, בעיקר אם הם מצויים במקום נסתר על גבי השיש

בסדרת אסטוניש לשיש תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של מוצרים שאיתם מומלץ לנקות את השיש במטבח.

האם המוצרים מתאימים גם לניקיון שיש כללי?

מעבר לניקוי שיש למטבח, סדרת אסטוניש לשיש מתאימה לניקוי ותחזוקת כל משטחי השיש בבית ובכלל זה משטחי חיפוי ורצפה. בסדרה ישנם מוצרים המיועדים ספציפית ליישומים אלה וכדאי להתאים את התכשיר הספציפי לסוג המשטח שאותו רוצים לנקות ולתחזק. לתחזוקה באמצעות חומרים ייעודיים ישנה חשיבות רבה בהארכת חייו של השיש ולא רק בהיבט של שלמות מבנית אלא גם בהיבט האסתטי. רבים מבינים שגם אם לא יתחזקו את לוחות השיש בביתם, השיש יישאר במקומות בשלמותו ואין צורך לחשוש לגורלו ולכן גם אין צורך באמת לתחזק אותו, בטח ובטח שלא באמצעות חומרים ייעודיים כדוגמת אסטוניש לשיש.

יחד עם זאת, ואת זה יודעים היטב אנשים שהשקיעו כסף רב בשיש יוקרתי, שרידותו של השיש אינה נמדדת אך ורק בשלמותו המבנית אלא גם בשלמותו האסתטית. שימוש בחומרים המקצועיים הייעודיים מבטיח למשל שצבעי השיש לא ידהו עם הזמן ושכתמים לכאורה בלתי נראים, לא יצטברו לכדי שכבות שפוגעות במראה הכולל של השיש. לרוב לא ניתן לראות את הפגיעה הישירה, אך לאורך זמן פגיעה זו הולכת ומצטברת ופוגעת בחיוניות ובגוון המקורי של השיש. חומרים מקצועיים אלה יודעים גם לסתום שריטות ופגיעות קלות בשיש, לשמור על הברק ובסך הכל לשמור על החיות והחיוניות של מראה השיש.

אם אתם רוצים לשמור על השיש שלכם לאורך זמן, ולא רק בהיבט המבני אלא גם בהיבט האסתטי, סדרת המוצרים של אסטוניש לשיש יכולה לסייע לכם בדיוק עם זה. השתמשו במוצרים הספציפיים שדרושים לכם עבור משטחי השיש הספציפיים שאתם רוצים לתחזק.

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪
אז מה היה לנו בכתבה:
צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

שיפוץ כניסה לבניין – כל מה שאתה צריך לדעת

שיפוץ הכניסה לבניין חיוני ליצירת רושם ראשוני חיובי על המבקרים והתושבים. כניסה אטרקטיבית מוסיפה ערך לנכס ומשפרת את המשיכה האסתטית הכוללת. שימוש בשיש לצורך השיפוץ יכול להעלות את מראה הכניסה ולהפוך אותה לאלגנטית ומזמינה יותר.

כסאות בר

איך הפך המטבח למרכז המעוצב של הבית?

לכל בית יש את המקום המרכזי שכולם נמצאים בו ברוב שעות היום. פעם זה היה הסלון הביתי וכיום יותר משפחות מעדיפות את המטבח למטרה זו. מה הופך את המטבח למקום מרכזי שכיף לשהות בו? במאמר הבא נדבר על כל הטרנדים העיצוביים שהופכים את המטבח למקום הנעים ביותר בבית.

צלחות

5 כלי המטבח השימושיים ביותר

מי שאוהב לבשל יודע שאחד הדברים הכי חשובים במטבח פעיל הוא כלי העבודה. כאשר כלי העבודה נוחים, הבישול הופך ליותר פשוט ויותר נעים. במאמר הבא ריכזנו עבורכם את 5 כלי המטבח שאתם חייבים להכיר ואם אפשר לרכוש, אז החיים שלכם יהיו הרבה יותר קלים.

מדריך להרחבת מרפסות בבניין משותף בעזרת שיש

הרחבת מרפסות בבניין משותף יכולה להיות משימה מאתגרת, אך בעזרת החומרים והטכניקות הנכונות ניתן ליצור מרחב נוסף המשפר את המראה והתחושה הכללית של הנכס. אפשרות אחת שצברה פופולריות היא שימוש בשיש להרחבת מרפסות, הוספת נופך של אלגנטיות ותחכום לבניין.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!