המומחים של המשפצים בישראל מסבירים על התאמת השיש למטבח

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

עבור לא מעט אנשים, המטבח מהווה את ליבו של הבית. מעבר לעובדה שבמטבח מתרחשים כל הפעולות הקולינריות אשר מעניקות את הטעמים והריחות האהובים על דיירי הבית כולם, לא פעם המטבח משמש כמקום שניתן לערוך בו שיחות משפחתיות לתוך הלילה, לאכול בו יחד עם בני משפחה או לבד ולעיתים, כאשר משלבים בו אי, אפילו לעבוד בו. בין אם הלכתם על תהליך שיפוץ כל הבית ובין אם הלכתם על שיפוץ המטבח שלכם בלבד, כדאי שתדעו שהתאמת השיש למטבח הביתי שלכם מהווה חלק חשוב מאוד בעיצוב ושיפוץ המטבח שלכם ועל כן, חשוב לבחור את השיש המתאים וכן, את אנשי המקצוע שיודעים כיצד לעבוד איתו.

שיש למטבח- במה בכלל מדובר?

אם חשבתם שהתאמת שיש למטבח שלכם, זה תהליך שדומה לבחירת המרצפות לביתכם וכל מה שקשור לתחום עבודות ריצוף, רצוי שתדעו שהדברים לא דומים. על אף שלא מעט אנשים נוהגים לכנות את משטח העבודה שלהם במטבח כשיש, אין זה אומר שאכן מדובר על שיש. ישנם לא מעט משטחי עבודה שנראים כמו שיש אך הם אינם כמו שיש. על פי ההגדרה, השיש הוא חומר מוצק טבעי שנוצר במעמקי האדמה בתהליכים גאולוגיים. מדובר על חומר חזק ועמיד גם בתנאי חום קיצוניים. כיום כאמור ניתן למצוא במטבחים משטחי עבודה העשויים משיש טבעי או סינטטי, אך גם כאלה שאינם עשויים מחומר זה.

למה דווקא שיש למטבח?

חשוב מאוד לדעת שעל אף ששיש הוא חומר שמעניק דקורטיביות גם כאשר הוא משמש ליצירת משטחי העבודה שבמטבח וגם כאשר הוא משולב בתחום ריצוף לבית, הרי שמלבד הדקורטיביות שהוא מעניק, יש לו גם תכונות נוספות חשובות: מדובר על חומר עמיד מאוד, שיכול לספוח כתמים בצורה טובה, תדירות ההחלפה שלו הינה גבוהה מאוד, כלומר: הוא יכול לשמש אתכם לאורך זמן בצורה הטובה ביותר תוך שמירה על הדקורטיביות והפונקציונאליות שלו וקל מאוד לנקות ולתחזק אותו.

כיצד מתקינים שיש במטבח?

אם תשאלו קבלן שיפוצים מנוסה של המשפצים בישראל כיצד מתקינים משטחי עבודה משיש במטבח, הוא בוודאי יאמר לכם שבשלב הראשון, לא מתפשרים על החברה שתתקין לכם את המשטחים. על מנת שהשיש יעניק לכם במטבח את כל התכונות הייחודיות שלו, אין ספק שיש להתקין אותו בצורה נכונה. מדידות הן למעשה השלב הראשוני של תהליך התקנת שיש במטבח. יש למדוד את חלל המטבח בצורה הטובה ביותר, באמצעות ציוד חדיש ומתקדם על מנת לקבל תוצאות מהימנות. לאחר שלב המדידות מתבצע שלב החיתוך באמצעות מכשור מיוחד המשתנה בהתאם לגודל השיש שבחרתם ובהתאם לסוגו.

שלב ההדבקה

בשלב זה משתמשים בחומרי הדבקה ייחודיים אשר מאפשרים ליצור שיש חזק, יציב וישר. ניתן להתקין שיש למטבח על גבי משטח קיים או לפרק לחלוטין את המשטח הקיים ולהדביק את משטח השיש כמשטח חדש. חשוב לקבל את ההחלטה בצורה מושכלת בהתאם למצב המשטחים הנוכחי במטבח שלכם ובהתאם לפרמטרים שונים. אנשי המקצוע המתאימים יסייעו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ולבצע את ההליך בצורה מדויקת, שתסב לכם את המשטחים האיכותיים והנאים ביותר בתום העבודה.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

התקשרו עכשיו