מדוע כל כך כדאי לעשות חיפוי גדר?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

 

אם אתם גרים בבית פרטי הפרטיות בוודאי חשובה לכם. להבדיל מבית על קומות בבית פרטי רואים אתכם מן הרחוב ורואים כל מה שאתם עושים. לכן הדבר החכם ביותר שאפשר לעשות בכדי לשמור על הפרטיות בבית פרטי זה להקים גדר אשר תגן עלינו. אנו צריכים לשים גדר בקרבת הבית כך שהיא תחסום את שדה הראייה של מי שעובר ברחוב. העניין הוא שלא כדאי להקים סתם גדר אלא כדאי להקים חיפויי גדר. עליכם להבין כי חיפוי כזה הוא גם יפה, גם חזק, גם עמיד למזג האוויר, גם חוסם את שדה הראייה וגם מגן עלינו ועל השוהים בבית שלנו. לכן הדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות בבית פרטי זה להקים חיפוי גדר ולא להתפשר על נקודה זו לעולם אם אתם רוצים לחיות באיכות חיים גבוהה.

האם חיפוי גדר זה משהו שאפשר לעשותו לבד?

כאשר אנו שומעים את השם חיפוי גדר אנו חושבים על כך שנוכל לעשות זאת לבד ולהקים את החיפוי ללא עזרה של איש מקצוע וזו טעות קשה. עליכם לדעת כי חיפוי זה לא משהו שקל לעשותו לבד ועדיף לנו לפנות אל איש מקצוע אשר יסייע לנו בכך. עליכם להבין כי יש הבדל עצום בין בנייה עצמאית של החיפוי ובין בנייה עם איש מקצוע. האיכות של גדר הנבנית עם איש מקצוע תהיה הרבה יותר גדולה מאשר האיכות של בנייה אשר נבנית לבד וזה משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים לגור בבית עם גדר מושלמת וברמה גבוהה.

האם זה משנה איזה חברת חיפויים אני בוחר?

חיפוי גדר זה לא שער לחניה וזה דבר הרבה יותר מסובך מכך ואת זאת יש לזכור. לכן עולה בוודאי השאלה אצלכם האם זה משנה איזה חברת חיפויים אנו בוחרים בשביל החיפוי? והתשובה היא שזה משנה מאוד. ככל שנבחר חברה יותר טובה לחיפויים כך הבנייה של הגדר תהיה ברמה יותר גבוהה וזה משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת. לכן ההמלצה הכי טובה שאנו יכולים לתת לכם היא לשים לב אם איזה חברת חיפויים אתם עובדים ולעשות הכול בכדי לבחור את החברה הטובה ביותר שיש בשוק וכך תשנו בשקט בלילה בידיעה שיש לכם חיפוי גדר מושלם וטוב.

אל תבחרו חברה מבלי לראות עבודות קודמות שהיא ביצעה

אם תיקחו לדוגמא את המרכז הישראלי למסגרות אתם תראו את החברה הטובה בארץ לחיפוי גדר. בין אם אתם מעוניינים לעבוד עם המרכז או עם חברה אחרת אנו ממליצים לכם לבחור חברה כזאת רק לאחר שראיתם את החיפויים שהיא הקימה בעבר. אל תתביישו לבקש מן החברה את ציוני המקום שבהם היא עבדה וכך תראו האם החברה מבצעת את עבודתה ברמה גבוהה או לא.

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

טיפים לאיתור נזילות מתחת לשיש במטבח ובאמבטיה

נזילה ממערכת הצינורות שבבית יכולה להיות הרסנית אם לא מגלים אותה ומטפלים בה בזמן. מכיוון שהצנרת חבויה מאחורי הקירות, לא פעם יהיה קשה מאוד להבין כי ישנה נזילה כלשהי כתוצאה מכשל בצנרת. גם כאשר מדובר על נזילה מאחורי השיש במטבח שלכם או במקלחת שלכם, הרי שלא תמיד יהיה קל לזהות אותה ולכן, חשוב מאוד להכיר את כל הסימנים שיכולים להעיד על נזילה שכזאת, על מנת להעניק לה את המענה הטוב ביותר, כמה שיותר מהר.

המדריך הגדול לבחירת שיש

בחירת שיש מצריכה הבאה בחשבון של לא מעט גורמים – כאשר התחשבות בהם תבטיח בסופו של דבר בחירה בשיש הנכון והמתאים – הן מבחינת הסוג

בחירת וילון אלגנטי לפי השיש בסלון

אומרים שהקסם נמצא בפרטים הקטנים. כשמדובר על וילונות, זה לגמרי נכון! נעים מאוד, אנחנו סול וילונות לבית ואנו מזמינים אתכם לאפשר לנו, להתאים את הווילון

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!