מחירי שיש למטבח

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

דמיינו לעצמכם מטבח שיש קיסר ברמת גמר גבוהה ביותר ועליו צלחת עם מאפים ועוגיות טריות  מריחות ממש טוב ומגרות לכם חוש הריח והדמיון. נשמע חלום? זהו שלא, אתם יכולים להגשים את החלום הזה באמצעות החלפת המטבח שלכם למטבח שיש יוקרתי בן אם זה מטבח שיש מאבן קיסר, אבן גרינט או אפילו חברון. עם שיש למטבח בין אם זה שיש קיסר או גרניט תגישו כמו מלאכים בבית שלכם. כמו כן, תוכלו למצוא מטבחי שש מקולציות קודמות בן אם זה מטבח שיש קיסר מחירים או מטבח גרניט מה שיוזיל לכם את מחיר המטבח בעוד 200 עד 500 ₪ שהם משמעותיים עבורכם.

מהם האלמנטים שמשפיעים על מחיר שיש למטבח?

מחיר שיש למטבח מושפע מאלמנטים שונים אשר כוללים:

סוג השיש שיאושר מפקח בניה – שיש זול יעלה לכם למטר 500 ₪ ואילו שיש יקר ואיכותי יותר יעלה לכם עשרות ואלפי שקלים למטר במיוחד שמדובר על שיש איכותי ויוקרתי שכולל לוחות יקרים וייחודיים.

מידות- עומק ארונות המטבח, הזוויות וצורת המבטח משפיעה רבות על מחיר שיש למטבח. צורה ישרה או בצורת האות ר' שונה בעלותה מאשר מטבח קלאסי רגיל וישר.

גימור המטבח- גימור המטבח משפע רבות על מחיר המטבח עצמו. גימורים בצורת קנטים, סוקלרים(תחימת השיש שבין הארונות לבין הרצפה), חיפויים לשיש ועיצובים שונים עולים יקר יותר מאשר עיצובים סטנדרטים רגילים ולכן התוספת לכך היא של כמה מאות ואלפי שקלים.

קומת הבית- אם הבית שלכם נמצא בקומה גבוהה מאוד תצטרכו להיעזר בשירותי מנוף אשר ייקר לכם את עלות מחיר שיש למטבח בכמה מאות שקלים.

שיש אבן קיסר  למטבח

מאחר שמחירי המטבח מושפעים מסוג השיש עצמו יש לקחת בחשבון שאם אתם מעוניינים במטבח יקר ואיכותי תאלצו להיפרד מעשרות ואלפי שקלים. שיש אבן קיסר הוא שיש אשר  שכיח בבתים רבים ולכן ועלותו גבוהה יותר מאשר סוגי שיש אחרים שקיימם בשוק. שיש קיסר מחירים יכולים לנוע בין 800-2600 ₪ למטר. בנוסף לכך, ישנם משטחי שיש אבן קיסר ייחודיים אשר עלולים אף להגיע למחיר של עשרת אלפים ₪ למטר. לכן, חשוב לברר שיש קיסר מחירים בטרם מחליטים על שיש אבן קיסר למבטח. אם אתם רוצים להוזיל את שיש קיסר מחירים תוכלו לבחור שש אבן קיסר מקולקציות קודמות ובכך להוזיל את עלויות ב-199-499 ₪ למטר. מעבר לכך, תקבלו אחרות לכל החיים במידה ובחרתם את לוחות השיש של אבן קיסר. עם שיש קיסר מחירים משתלמים תוכלו לקבל מטבח איכותי וברמת גמר גבוהה שהיה איתכם לאורך שנים רבות, כי בסופו של דבר מטבח הוא דבר שנשאר לאורך זמן רב ולכן שבוחרים אותו פעם ראשונה צריכים לבחור אותו נכון ולחשוב קדימה לעוד כמה שנים. עם שיש קיסר מחירים תוכלו ליהנות ממחיר משתלם שיחזיר את עצמו עם השנים.

חשיבות מחיר  שיש למטבח

אם אתם רוצים מטבח איכותי ברמת גמר גבוהה שיישאר אתכם לאורך שנים רבות, אתם חייבים מטבחי שיש. עם מטבחי שיש תוכלו לבחור את סוג השיש שאתם רוצים בין אם זה שיש אבן קיסר, שיש גרניט, שיש חברון ועוד. כל סוג שיש ישדרג את המטבח שלכם באופן מהותי ויוסף הרבה חן, איכות ונוחיות למטבח שלכם. כך שאם בא לכם מטבח שמשדר יוקרה אל תהססו להשתמש בשיש אבן קיסר. ואם בא שש יוקרתי אך במחיר זול יותר תוכלו ליהנות משיש חברון שעשוי מאבן גיר טבעית. כך שחשוב מאוד שתלכו עם התקציב שיש לכם. מחיר שיש למטבח היא הוצאה לא קטנה אך אם מסתכלים על התועלת שלה למשך שנים רבות, כדאי מאוד להשקיע בה פעם אחת וליהנות מהתוצאות שלה לאורך שנים רבות.

מה חשוב לשים לב בעת הצעת מחיר להתקנת שיש למטבח?

רגע לפני שאתם מחליטים על איזה הצעה ללכת בעת התקנת שיש למטבח, חשוב שתקבלו כמה שיותר הצעות  מחיר שש למטבח שיכללו בתוכם את הפרמטרים הבאים: ביקור מקדים למדידת השיש, עיבוד וחיתוך לוח השיש, הובלת השיש והתקנת השיש. כמו כן, חשוב שלא יהיו תוספות להצעת המחיר שקיבלתם. כל תוספת להצעת המחיר שלכם עשויה לשנות את מחיר שיש למטבח בעיקר אם מדובר על הובלת השיש לביתכם כולל העלאת לוח השש לדירה. לכן שימו לב לפרטים שחייבים להופיע ועדכנו את החברה בכל דבר שלא ברור לכם לגבי מחר שש למטבח.

חשוב כי מפקח בניה המבצע את ניהול ופיקוח בניה בפרויקט שלכם שלכם יבחן את איכות השיש אותו רכשתם בכדי לוודא כי הוא עומד בתקן.

מה קורה במצב שבו המטבח נמצא בקומה גבוהה?

אם החלטתם להזמין מטבח שיש חדש בין אם זה אבן קיסר או גרניט כדאי שתדעו שמצבים שבהם המטבח שלכם נמצא בקומה גבוהה השיש יעלה לדירתכם באמצעות מעלית. במקרה ואין מעלית בבניין לוחות השיש יגיעו אליכם באמצעות מנוף אל דירתכם, במצב זה מחר שיש למטבח יעלה לכם בין  349-499 ₪ תלוי בקומה בה אתם גרים. ככל שהקומה שלכם תהיה יותר גבוהה כך תשלמו יותר עבור מחר שיש למטבח.

האם יש דרך להוזיל בעלויות השיש?

הדרך היחידה להוזיל בעלויות שיש למטבח היא לבחור שיש פחות יוקרתי. אך קחו בחשבון שהשיש הזול שאתם רוצים לרכוש לא יחזיק לכם מעמד לאורך זמן ותצטרכו להחליף אותו תוך זמן קצר ושוב לבזבז עוד כסף, זמן ועצבים. לכן חשוב מאוד לחשוב בקניית מטבח חדש על העתיד ולא על ההווה. נכון שיש למטבח הוא הוצאה לא קטנה, אך מחיר שיש למטבח שתשקיעו בו יותר כסף יחזיר את ההוצאות שהשקעתם עליו ותוכלו ליהנות ממנו לאורך שנים רבות. עם מחיר שיש למטבח קצת יותר יקר תוכלו ליהנות ממטבח חזק יותר, איכותי יותר ויפה יותר לאורך שנים רבות. כמובן שתוכלו ללכת על מטבח פחות יוקרתי כמו שיש חברון שמחירה למטר הינו 500 ₪, או שיש גרניט שמחירו נע בין 800-1000 ₪. אך זכרו מחיר זול הוא מחיר שתשלמו ביוקר בעתיד.

מחירי שיש למטבח

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

glass work

איך לשלב שיש וזכוכית לבבית שלך

השיש כבר מזמן זכה להערצה על האלגנטיות והיופי שלו. עם דפוסי הוורידים הייחודיים והתחושה היוקרתית שלו, הוא מוסיף נופך של תחכום לכל חלל. שילוב שיש בבית יכול להפוך אותו למקלט נצחי ויוקרתי.

טיפים לאיתור נזילות מתחת לשיש במטבח ובאמבטיה

נזילה ממערכת הצינורות שבבית יכולה להיות הרסנית אם לא מגלים אותה ומטפלים בה בזמן. מכיוון שהצנרת חבויה מאחורי הקירות, לא פעם יהיה קשה מאוד להבין כי ישנה נזילה כלשהי כתוצאה מכשל בצנרת. גם כאשר מדובר על נזילה מאחורי השיש במטבח שלכם או במקלחת שלכם, הרי שלא תמיד יהיה קל לזהות אותה ולכן, חשוב מאוד להכיר את כל הסימנים שיכולים להעיד על נזילה שכזאת, על מנת להעניק לה את המענה הטוב ביותר, כמה שיותר מהר.

המדריך הגדול לבחירת שיש

בחירת שיש מצריכה הבאה בחשבון של לא מעט גורמים – כאשר התחשבות בהם תבטיח בסופו של דבר בחירה בשיש הנכון והמתאים – הן מבחינת הסוג

בחירת וילון אלגנטי לפי השיש בסלון

אומרים שהקסם נמצא בפרטים הקטנים. כשמדובר על וילונות, זה לגמרי נכון! נעים מאוד, אנחנו סול וילונות לבית ואנו מזמינים אתכם לאפשר לנו, להתאים את הווילון

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!