הכפתור האדום: רישום בית משותף

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

רישום בית משותף הוא דרך לגרום למספר אנשים לחלוק בעלות על נכס, כגון בית או דירה. צורה זו של בעלות משותפת יכולה להתבצע על ידי אנשים שאינם קשורים בדם, אך עדיין קשורים מבחינה משפטית (למשל, בני הזוג בנישואין). זה יכול להיעשות גם על ידי אנשים שקשורים, אבל לא ממש קרובים (כגון אחים). רישום בית משותף משמש בעיקר בקנדה ובארה"ב, אך הוא פופולרי גם באוסטרליה. בישראל, רישום בית משותף הוא תהליך שבו שותפים לא נשואים שחיים יחד יכולים להגיש בקשה לחיוב מס במועצה משותף. האפשרויות ברישום בית משותף כוללות את אותו שם משפחה ושמות משפחה שונים, או שמות משפחה נפרדים אך אותם שמות משפחה. רישום בית משותף הופך פופולרי יותר מכיוון שהוא מספק הטבות כספיות דומות לזוגות נשואים.

בבית משותף יש הסכמה משותפת מי ידאג לכניסה ויציאה של אנשים. זה נעשה בדרך כלל תוך שימוש בקונספט של שכירות משותפת. רישום בית משותף יכול לבלבל את שני הצדדים. זה יכול גם ליצור מחלוקות משפטיות מיותרות אם זה לא מטופל כראוי. מסיבה זו, הצורך בחוזה כתוב גדל משמעותית בשנים האחרונות חברות רבות משתמשות כעת בבינה מלאכותית כדי לסייע ברישום בית משותף כדי לוודא שלכל הצדדים ברור למה הם נרשמים ומה מצופה מהם ביחס לנכס שבבעלותם או חולק.

רישום בית משותף

חלק זה דן ברישום בית משותף כאופציה לזוגות המתגוררים יחד וחולקים בית. הוא מכסה בקצרה את היתרונות והחסרונות של רישום מסוג זה ומשווה אותו לאפשרויות אחרות כמו רישום בתים בודדים. רישום הבית המשותף הוא אופציה לזוגות המתגוררים יחד וחולקים בית, בדיוק כמו רישום הבית הפרטני, אך מקנה גמישות רבה יותר מבחינת הבעלות על הנכס. המרשם המשותף יאפשר לשני בני הזוג להשתמש במגוריהם באופן שווה, במקום לשרטט את זכויותיו של אחד מבני הזוג על פני האחר. זה גם מאפשר לכל שותף להחזיק ברכושו האישי בנפרד מכל רכוש משותף. היתרון העיקרי הוא שהרישום המשותף מאפשר גם לשני בני הזוג לתרום לעלויות האחזקה כגון תשלומי משכנתא, חשבונות חשמל ושכר דירה מבלי לדאוג לשבירה

חוק רישום הבית המשותף

חוק רישום הבית המשותף הוא חוק המקנה לרשויות המקומיות את היכולת לרשום את הנכסים המקרקעין שלהן בפומבי ובשיתוף פעולה, מה שהופך את התהליך ליעיל יותר. חוק רישום הבית המשותף מאפשר רישום מקרקעין ב-2 ממשלות או יותר, לפני מכירתו או העברתו. רישום הנכסים, משטר ועד בעלות, נעשה הרבה יותר יעיל עם החקיקה הזו ומאפשר אכיפה טובה יותר של החוקים בעתיד.

רישום בית משותף הוא אופציה לזוגות נשואים. זה מאפשר להם גם לקחת בעלות על אותו נכס וגם לתבוע הטבות מאותה ממשלה. הרעיון הוא שלרישום בית משותף יכולים להיות יתרונות רבים עבור יחידים, במיוחד אנשים שחיים או נשואים לזר בסין. איך זה עובד? תעודת הנישואין שהונפקה על ידי הממשלה, מציינת אם זוג נשוי או לא. אם הם נשואים, עליהם למלא בקשה לרישום ביתם המשותף בעירייה המקומית.דוגמאות: בסין, רישום בית משותף יכול לשמש אנשים שרוצים להיות ביחד אבל חיים בנסיבות כלכליות שונות (עובדים בחו"ל) או כאלה שגרושים אבל

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

glass work

איך לשלב שיש וזכוכית לבבית שלך

השיש כבר מזמן זכה להערצה על האלגנטיות והיופי שלו. עם דפוסי הוורידים הייחודיים והתחושה היוקרתית שלו, הוא מוסיף נופך של תחכום לכל חלל. שילוב שיש בבית יכול להפוך אותו למקלט נצחי ויוקרתי.

טיפים לאיתור נזילות מתחת לשיש במטבח ובאמבטיה

נזילה ממערכת הצינורות שבבית יכולה להיות הרסנית אם לא מגלים אותה ומטפלים בה בזמן. מכיוון שהצנרת חבויה מאחורי הקירות, לא פעם יהיה קשה מאוד להבין כי ישנה נזילה כלשהי כתוצאה מכשל בצנרת. גם כאשר מדובר על נזילה מאחורי השיש במטבח שלכם או במקלחת שלכם, הרי שלא תמיד יהיה קל לזהות אותה ולכן, חשוב מאוד להכיר את כל הסימנים שיכולים להעיד על נזילה שכזאת, על מנת להעניק לה את המענה הטוב ביותר, כמה שיותר מהר.

המדריך הגדול לבחירת שיש

בחירת שיש מצריכה הבאה בחשבון של לא מעט גורמים – כאשר התחשבות בהם תבטיח בסופו של דבר בחירה בשיש הנכון והמתאים – הן מבחינת הסוג

בחירת וילון אלגנטי לפי השיש בסלון

אומרים שהקסם נמצא בפרטים הקטנים. כשמדובר על וילונות, זה לגמרי נכון! נעים מאוד, אנחנו סול וילונות לבית ואנו מזמינים אתכם לאפשר לנו, להתאים את הווילון

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!