כיצד משיגים קטלוג שיש חברון מעודכן?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

אחת התכונות המרכזיות שנהוג לייחס לשיש חברון הוא הגוון החיוור של השיש ובהמשך לכך גם החד גוניות שכל כך מאפיינת את לוחות השיש מסוג שיש חברון. יחד עם זאת, מי שמכיר את עולם השיש יותר לעומק, יודע שמדובר במיתוס ובפועל כאשר אתם ניגשים למשימה של בחירת שיש חברון קטלוג הוא בהחלט משהו שאתם רוצים להחזיק ביד שלכם על מנת לבחור את הדגם הספציפי המתאים לכם ביותר.

האם באמת נדרש קטלוג לבחירת שיש חברון?

התשובה היא בהחלט כן. שיש חברון הוא מוצר אבן טבעית המופק ממחצבות באזור חברון, ומשווק בכל רחבי הארץ. שיש חברון נחשב לאחד ממוצרי השיש הזולים ביותר בישראל, ויחד עם זאת נחשב גם למוצר איכותי למדי, שמספק איזון מצוין בין מחיר לאיכות. יחד עם זאת, אחד המיתוסים הידועים לגבי שיש חברון הוא שהשיש הזה מגיע בגוון חיוור ואחיד, כך שאין שום אפשרות בחירה והתאמה של השיש למרחבים עיצוביים שונים. האמת היא כמובן שונה מאוד מכך, וכאשר אתם בוחרים שיש חברון קטלוג של דגמים הוא דבר שאתם חייבים לבחון לפני שאתם מקבלים החלטה.

שיש חברון קטלוג

את מגוון הדגמים של שיש חברון יוצרים כיום בכמה וכמה שיטות. השיטה הראשונה היא השיטה הטבעית. השיש מגיע אמנם בגוון בהיר, אך הוא יכול להגיע במגוון רחב מאוד של מרקמים וטקסטורות שבסופו של דבר משפיעים גם על הגוון הכולל של השיש. השיטה השנייה היא שיטת הליטוש. באמצעות ליטוש האבן בצורה מסוימת, ניתן לחשוף גוונים שונים של האבן בשכבות השונות שלה ובכלל ליצור דגמים שונים של מרקמים וגוונים. לבסוף, ישנו האלמנט של מניפולציית צבע ומרקם יזומה. בשיטה זו ניתן לבצע צביעה חכמה של השיש על מנת להעניק לו גוון דומיננטי ספציפי, וגם אם לא מדובר בשינוי של גוון האבן במאה שמונים מעלות, עדיין ניתן להוסיף לאבן גוון ייחודי נבחר על פי העדפת הלקוח.

המשמעות הישירה של דברים אלו היא שבבחירת שיש חברון יש לכם אפשרות להתאים את לוח השיש לסביבה העיצובית שתקיף אותו ולסגנון העיצוב המועדף עליכם. כך למשל, אם אתם מעדיפים את הסגנון היותר יוקרתי, תוכלו להזמין שיש חברון עם שחור ואפור כגוונים דומיננטיים יותר, בעוד שאם אתם מעדיפים את סגנון העיצוב המודרני תוכלו להזמין דגמים בעלי גוונים דומיננטיים מהספקטרום היותר לבן ואדום. מעדיפים וינטג'? תוכלו להזמין דגמים בגוון ירוק, כתום ואפילו חום, ותמיד תוכלו לבחור את הטקסטורה המועדפת עליכם.

היכן אפשר למצוא קטלוג של אבן שיש?

בבחירת אבן שיש חברון קטלוג הדגמים הוא דבר שאתם בהחלט רוצים לאחוז בידיכם אבל זהו לחלוטין לא הכלי היחיד שעומד לרשותכם בכדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, ואפילו לא הכלי החשוב ביותר. זה טוב ונחמד שיש לכם קטלוג שאיתו תוכלו לבחון את כל האפשרויות שעומדות בפניכם, אבל בכל מקרה אתם צריכים שלצדכם יעמוד איש מקצוע שמכיר את מוצרי שיש חברון לפני ולפנים ויודע לסייע לכם בהתאמת הדגם הספציפי ליישום שעבורו אתם צריכים את השיש. כך למשל, אם השיש מיועד למשטח עבודה במטבח, ייתכן שתרצו להזמין דגם ספציפי בעובי מסויים ובמרקם מסויים, לעומת דגם אחר שיתאים יותר לריצוף שביל הגישה לבית או לחיפוי קירות חיצוניים או פנימיים בבית.

בהתאם לכך, על אף שאת הקטלוג של אבן שיש חברון תוכלו למצוא בכל אתר אינטרנט של עסק המציע מוצרי שיש חברון, בפועל יהיה עליכם להגיע אל בית העסק עצמו או להיעזר באיש מקצוע, שגם ידע להרחיב עבורכם את תמונת האפשרויות שעומדות בפניכם, מעבר למה שמצוין בקטלוג הסטנדרטי. כך למשל, ייתכן שבקטלוג תוכלו למצוא דגם שיש חברון שמתאים לכם פחות או יותר בגוון אבל יגרום לכם להרגיש שאתם אולי מתפשרים שלא לצורך בעניין המרקם. אם בכל זאת תקבלו את החלטת הקניה שלכם על סמך עיון באותו קטלוג בלבד, כנראה שההחלטה שתעשו היא לא ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. לעומת זאת, אם תסתייעו באיש מקצוע מומחה, אותו איש מקצוע יוכל לפתוח בפניכם אפשרויות חדשות שיסייעו לכם להתכוונן גם לגוון המתאים לכם ביותר וגם למרקם שיעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

 

 

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪
אז מה היה לנו בכתבה:
צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

שיפוץ כניסה לבניין – כל מה שאתה צריך לדעת

שיפוץ הכניסה לבניין חיוני ליצירת רושם ראשוני חיובי על המבקרים והתושבים. כניסה אטרקטיבית מוסיפה ערך לנכס ומשפרת את המשיכה האסתטית הכוללת. שימוש בשיש לצורך השיפוץ יכול להעלות את מראה הכניסה ולהפוך אותה לאלגנטית ומזמינה יותר.

כסאות בר

איך הפך המטבח למרכז המעוצב של הבית?

לכל בית יש את המקום המרכזי שכולם נמצאים בו ברוב שעות היום. פעם זה היה הסלון הביתי וכיום יותר משפחות מעדיפות את המטבח למטרה זו. מה הופך את המטבח למקום מרכזי שכיף לשהות בו? במאמר הבא נדבר על כל הטרנדים העיצוביים שהופכים את המטבח למקום הנעים ביותר בבית.

צלחות

5 כלי המטבח השימושיים ביותר

מי שאוהב לבשל יודע שאחד הדברים הכי חשובים במטבח פעיל הוא כלי העבודה. כאשר כלי העבודה נוחים, הבישול הופך ליותר פשוט ויותר נעים. במאמר הבא ריכזנו עבורכם את 5 כלי המטבח שאתם חייבים להכיר ואם אפשר לרכוש, אז החיים שלכם יהיו הרבה יותר קלים.

מדריך להרחבת מרפסות בבניין משותף בעזרת שיש

הרחבת מרפסות בבניין משותף יכולה להיות משימה מאתגרת, אך בעזרת החומרים והטכניקות הנכונות ניתן ליצור מרחב נוסף המשפר את המראה והתחושה הכללית של הנכס. אפשרות אחת שצברה פופולריות היא שימוש בשיש להרחבת מרפסות, הוספת נופך של אלגנטיות ותחכום לבניין.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!