כיצד משיגים קטלוג שיש חברון מעודכן?

המבחר הגדול בארץ!
כל סוגי השיש בהתחייבות למחירים הנמוכים בארץ!
אספקה מהירה החל מ - 72 שעות
ייעוץ חינם ללא עלות 

אחת התכונות המרכזיות שנהוג לייחס לשיש חברון הוא הגוון החיוור של השיש ובהמשך לכך גם החד גוניות שכל כך מאפיינת את לוחות השיש מסוג שיש חברון. יחד עם זאת, מי שמכיר את עולם השיש יותר לעומק, יודע שמדובר במיתוס ובפועל כאשר אתם ניגשים למשימה של בחירת שיש חברון קטלוג הוא בהחלט משהו שאתם רוצים להחזיק ביד שלכם על מנת לבחור את הדגם הספציפי המתאים לכם ביותר.

האם באמת נדרש קטלוג לבחירת שיש חברון?

התשובה היא בהחלט כן. שיש חברון הוא מוצר אבן טבעית המופק ממחצבות באזור חברון, ומשווק בכל רחבי הארץ. שיש חברון נחשב לאחד ממוצרי השיש הזולים ביותר בישראל, ויחד עם זאת נחשב גם למוצר איכותי למדי, שמספק איזון מצוין בין מחיר לאיכות. יחד עם זאת, אחד המיתוסים הידועים לגבי שיש חברון הוא שהשיש הזה מגיע בגוון חיוור ואחיד, כך שאין שום אפשרות בחירה והתאמה של השיש למרחבים עיצוביים שונים. האמת היא כמובן שונה מאוד מכך, וכאשר אתם בוחרים שיש חברון קטלוג של דגמים הוא דבר שאתם חייבים לבחון לפני שאתם מקבלים החלטה.

שיש חברון קטלוג

את מגוון הדגמים של שיש חברון יוצרים כיום בכמה וכמה שיטות. השיטה הראשונה היא השיטה הטבעית. השיש מגיע אמנם בגוון בהיר, אך הוא יכול להגיע במגוון רחב מאוד של מרקמים וטקסטורות שבסופו של דבר משפיעים גם על הגוון הכולל של השיש. השיטה השנייה היא שיטת הליטוש. באמצעות ליטוש האבן בצורה מסוימת, ניתן לחשוף גוונים שונים של האבן בשכבות השונות שלה ובכלל ליצור דגמים שונים של מרקמים וגוונים. לבסוף, ישנו האלמנט של מניפולציית צבע ומרקם יזומה. בשיטה זו ניתן לבצע צביעה חכמה של השיש על מנת להעניק לו גוון דומיננטי ספציפי, וגם אם לא מדובר בשינוי של גוון האבן במאה שמונים מעלות, עדיין ניתן להוסיף לאבן גוון ייחודי נבחר על פי העדפת הלקוח.

המשמעות הישירה של דברים אלו היא שבבחירת שיש חברון יש לכם אפשרות להתאים את לוח השיש לסביבה העיצובית שתקיף אותו ולסגנון העיצוב המועדף עליכם. כך למשל, אם אתם מעדיפים את הסגנון היותר יוקרתי, תוכלו להזמין שיש חברון עם שחור ואפור כגוונים דומיננטיים יותר, בעוד שאם אתם מעדיפים את סגנון העיצוב המודרני תוכלו להזמין דגמים בעלי גוונים דומיננטיים מהספקטרום היותר לבן ואדום. מעדיפים וינטג'? תוכלו להזמין דגמים בגוון ירוק, כתום ואפילו חום, ותמיד תוכלו לבחור את הטקסטורה המועדפת עליכם.

היכן אפשר למצוא קטלוג של אבן שיש?

בבחירת אבן שיש חברון קטלוג הדגמים הוא דבר שאתם בהחלט רוצים לאחוז בידיכם אבל זהו לחלוטין לא הכלי היחיד שעומד לרשותכם בכדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, ואפילו לא הכלי החשוב ביותר. זה טוב ונחמד שיש לכם קטלוג שאיתו תוכלו לבחון את כל האפשרויות שעומדות בפניכם, אבל בכל מקרה אתם צריכים שלצדכם יעמוד איש מקצוע שמכיר את מוצרי שיש חברון לפני ולפנים ויודע לסייע לכם בהתאמת הדגם הספציפי ליישום שעבורו אתם צריכים את השיש. כך למשל, אם השיש מיועד למשטח עבודה במטבח, ייתכן שתרצו להזמין דגם ספציפי בעובי מסויים ובמרקם מסויים, לעומת דגם אחר שיתאים יותר לריצוף שביל הגישה לבית או לחיפוי קירות חיצוניים או פנימיים בבית.

בהתאם לכך, על אף שאת הקטלוג של אבן שיש חברון תוכלו למצוא בכל אתר אינטרנט של עסק המציע מוצרי שיש חברון, בפועל יהיה עליכם להגיע אל בית העסק עצמו או להיעזר באיש מקצוע, שגם ידע להרחיב עבורכם את תמונת האפשרויות שעומדות בפניכם, מעבר למה שמצוין בקטלוג הסטנדרטי. כך למשל, ייתכן שבקטלוג תוכלו למצוא דגם שיש חברון שמתאים לכם פחות או יותר בגוון אבל יגרום לכם להרגיש שאתם אולי מתפשרים שלא לצורך בעניין המרקם. אם בכל זאת תקבלו את החלטת הקניה שלכם על סמך עיון באותו קטלוג בלבד, כנראה שההחלטה שתעשו היא לא ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. לעומת זאת, אם תסתייעו באיש מקצוע מומחה, אותו איש מקצוע יוכל לפתוח בפניכם אפשרויות חדשות שיסייעו לכם להתכוונן גם לגוון המתאים לכם ביותר וגם למרקם שיעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

 

צרו קשר ונחזור אליכם

אולי יעניין אתכם גם...

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם
שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

התקשרו עכשיו