כיצד משיגים קטלוג שיש חברון מעודכן?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

אחת התכונות המרכזיות שנהוג לייחס לשיש חברון הוא הגוון החיוור של השיש ובהמשך לכך גם החד גוניות שכל כך מאפיינת את לוחות השיש מסוג שיש חברון. יחד עם זאת, מי שמכיר את עולם השיש יותר לעומק, יודע שמדובר במיתוס ובפועל כאשר אתם ניגשים למשימה של בחירת שיש חברון קטלוג הוא בהחלט משהו שאתם רוצים להחזיק ביד שלכם על מנת לבחור את הדגם הספציפי המתאים לכם ביותר.

האם באמת נדרש קטלוג לבחירת שיש חברון?

התשובה היא בהחלט כן. שיש חברון הוא מוצר אבן טבעית המופק ממחצבות באזור חברון, ומשווק בכל רחבי הארץ. שיש חברון נחשב לאחד ממוצרי השיש הזולים ביותר בישראל, ויחד עם זאת נחשב גם למוצר איכותי למדי, שמספק איזון מצוין בין מחיר לאיכות. יחד עם זאת, אחד המיתוסים הידועים לגבי שיש חברון הוא שהשיש הזה מגיע בגוון חיוור ואחיד, כך שאין שום אפשרות בחירה והתאמה של השיש למרחבים עיצוביים שונים. האמת היא כמובן שונה מאוד מכך, וכאשר אתם בוחרים שיש חברון קטלוג של דגמים הוא דבר שאתם חייבים לבחון לפני שאתם מקבלים החלטה.

שיש חברון קטלוג

את מגוון הדגמים של שיש חברון יוצרים כיום בכמה וכמה שיטות. השיטה הראשונה היא השיטה הטבעית. השיש מגיע אמנם בגוון בהיר, אך הוא יכול להגיע במגוון רחב מאוד של מרקמים וטקסטורות שבסופו של דבר משפיעים גם על הגוון הכולל של השיש. השיטה השנייה היא שיטת הליטוש. באמצעות ליטוש האבן בצורה מסוימת, ניתן לחשוף גוונים שונים של האבן בשכבות השונות שלה ובכלל ליצור דגמים שונים של מרקמים וגוונים. לבסוף, ישנו האלמנט של מניפולציית צבע ומרקם יזומה. בשיטה זו ניתן לבצע צביעה חכמה של השיש על מנת להעניק לו גוון דומיננטי ספציפי, וגם אם לא מדובר בשינוי של גוון האבן במאה שמונים מעלות, עדיין ניתן להוסיף לאבן גוון ייחודי נבחר על פי העדפת הלקוח.

המשמעות הישירה של דברים אלו היא שבבחירת שיש חברון יש לכם אפשרות להתאים את לוח השיש לסביבה העיצובית שתקיף אותו ולסגנון העיצוב המועדף עליכם. כך למשל, אם אתם מעדיפים את הסגנון היותר יוקרתי, תוכלו להזמין שיש חברון עם שחור ואפור כגוונים דומיננטיים יותר, בעוד שאם אתם מעדיפים את סגנון העיצוב המודרני תוכלו להזמין דגמים בעלי גוונים דומיננטיים מהספקטרום היותר לבן ואדום. מעדיפים וינטג'? תוכלו להזמין דגמים בגוון ירוק, כתום ואפילו חום, ותמיד תוכלו לבחור את הטקסטורה המועדפת עליכם.

היכן אפשר למצוא קטלוג של אבן שיש?

בבחירת אבן שיש חברון קטלוג הדגמים הוא דבר שאתם בהחלט רוצים לאחוז בידיכם אבל זהו לחלוטין לא הכלי היחיד שעומד לרשותכם בכדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, ואפילו לא הכלי החשוב ביותר. זה טוב ונחמד שיש לכם קטלוג שאיתו תוכלו לבחון את כל האפשרויות שעומדות בפניכם, אבל בכל מקרה אתם צריכים שלצדכם יעמוד איש מקצוע שמכיר את מוצרי שיש חברון לפני ולפנים ויודע לסייע לכם בהתאמת הדגם הספציפי ליישום שעבורו אתם צריכים את השיש. כך למשל, אם השיש מיועד למשטח עבודה במטבח, ייתכן שתרצו להזמין דגם ספציפי בעובי מסויים ובמרקם מסויים, לעומת דגם אחר שיתאים יותר לריצוף שביל הגישה לבית או לחיפוי קירות חיצוניים או פנימיים בבית.

בהתאם לכך, על אף שאת הקטלוג של אבן שיש חברון תוכלו למצוא בכל אתר אינטרנט של עסק המציע מוצרי שיש חברון, בפועל יהיה עליכם להגיע אל בית העסק עצמו או להיעזר באיש מקצוע, שגם ידע להרחיב עבורכם את תמונת האפשרויות שעומדות בפניכם, מעבר למה שמצוין בקטלוג הסטנדרטי. כך למשל, ייתכן שבקטלוג תוכלו למצוא דגם שיש חברון שמתאים לכם פחות או יותר בגוון אבל יגרום לכם להרגיש שאתם אולי מתפשרים שלא לצורך בעניין המרקם. אם בכל זאת תקבלו את החלטת הקניה שלכם על סמך עיון באותו קטלוג בלבד, כנראה שההחלטה שתעשו היא לא ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. לעומת זאת, אם תסתייעו באיש מקצוע מומחה, אותו איש מקצוע יוכל לפתוח בפניכם אפשרויות חדשות שיסייעו לכם להתכוונן גם לגוון המתאים לכם ביותר וגם למרקם שיעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

התקשרו עכשיו