שיש עבור מטבחים, שיש למטבח בזול, כיצד ניתן להשיג שיש למטבח איכותי וזול

המבחר הגדול בארץ!
כל סוגי השיש בהתחייבות למחירים הנמוכים בארץ!
אספקה מהירה החל מ - 72 שעות
ייעוץ חינם ללא עלות 

שיש עבור מטבחים

כל איש הבונה לעצמו מטבח בין אם באופן פרטי או על ידי קבלן חייב להכיר כמה מושגי יסוד בתחום השיש באופן כללי ובתחום השיש למטבח באופן פרטי.
ראשית יש לשבור איזשהו מיתוס, לקוחות רבים רוצים ומבקשים שיש טבעי למטבח החדש שלהם.
ניפוץ המיתוס הוא ששיש טבעי על אף המילה טבעי שבו לא הופך אותו למוצר טוב יותר במיוחד עבור מטבחים, וישנם סוגי שיש הנקראים "סינטתיים" שהם בעלי מאפיינים מתאימים הרבה יותר עבור שיש למטבחים.
זאת בשל מאפיינים כמו עמידות, דחיסות, צפיפות החומר שמונעת ספיחת נוזלים ובעיקר עמידות גבוהה מאוד לשינויי טמפרטורות.
שיש טבעי בסופו של דבר הוא מוצר טבעי ממש כלומר ההיצור שלו הוא בתהליכי טבע שלא ער עימוד ועל כן מאפיני החומר שלו הם אינם מיטביים תמיד.
ובשימוש כמו שיש למטבח ששם השימוש הוא אינטנסטיבי ודרש עמידות גבוהה לא תמיד מומלץ לבחור בשיש טבעי הן מבחינת המאפיינים והן מבחינת המחיר שתכף נגיע אליו.

שיש למטבח בזול

כאשר מבקשים שיש למטבח בזול כדאי להתייחס קודם לשני מושגים.
שיש למטבח בזול מורכב משיש למטבח ובנוסף גם מ"בזול" כלומר פרמטר המחיר הוא קריטי כאן.
שיש למטבח בזול הוא שיש למטבח שיתכן וקרו בו אחד משני דברים
או שחסכו בו על מאפינים מסויימים כמו גימור או עיבוד וכולי או שהוא מסופק כחלק משאריות עבודה או שבשרשת המכירה לו מהיצרן ועד הלקוח היו רווחים קטנים יותר יחסית בשל סיבות כלכליות.
צריך להבין שבאופן כללי שיש למטבח בזול עומד מאחוריו סיפור כלשהו כיוון הרי אף אחד לא ירצה למכור מוצר מתחת למחיר השוק שלו ולהפסיד כסף.

כיצד ניתן להשיג שיש למטבח איכותי וזול

אך יחד עם זאת ניתן להשיג שיש למטבח בזול במצבעים או חיסולי מלאי מסויימים מן הסתם אך אל לצפות לחיתוכי מחיר בעשרות אחוזים. ואם מצאתם שיש למטבח בזול במחיר נמוך מאוד נסו לברר מה גורם למחיר הנמוך להיות כזה.
בדרך כלל תיוכחו שמדובר במוצר שלא הייתם מעונינים בו כברירה ראשונה או לחילופין שאכן יש איזה עניין סביב אותו השיש אך זה פתרון מעולה עבורנו לדוגמא "שיש שהוכן ללקוח וברגע האחרון הלקוח ביטל " במידה והשיש מתאים לכן זו יכולה להיות הזדמנות של ממש!

צרו קשר ונחזור אליכם

אולי יעניין אתכם גם...

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם
התקשרו עכשיו