שיש פרביטל – מומחים בשיווק וייבוא שיש ואבן

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

כאשר אתם נכנסים לתהליך של בחירת שיש לחיפוי וריצוף הבית, אחד הפרמטרים שיכריעו את היכולת שלכם לבצע את הבחירה הנכונה הוא הפרמטר של המקום בו תיחשפו לכל האפשרויות הפתוחות בפניכם והמקום בו תקבלו את הייעוץ וההכוונה לפני רכישה. בשני הפרמטרים האלה אין כל ספק שחברת שיש פריבטל יודעת להציע לכם ערך גבוה במיוחד, אולי הגבוה ביותר בארץ. בסופו של דבר, את הקניה של אבן השיש הרצויה לכם אתם תוכלו לעשות היכן שתרצו, אבל אם חשוב לכם להבין בדיוק מהי אותה אבן שיש שאותה אתם רוצים ועד כמה היא מתאימה ליישומים שאתם מייעדים לה, כנסו קודם כל לפרביטל.

מחפשים אבן לחיפוי הקירות החיצוניים? רוצים לרצף את הבית עם אבן שיש מיוחדת ואתם לא מצליחים למצוא אותה בשום מקום? רוצים לקבל מידע מקצועי על אבן שהמליצו לכם עליה אבל אתם לא לגמרי בטוחים שהיא אכן האבן המתאימה לכם ביותר? את כל המידע שאתם צריכים לדעת על כל סוגי האבן לעיצוב ובנייה ואת כל דגמי אבני השיש, החיפוי והריצוף תוכלו למצוא אצל פרביטל, שם גם תוכלו למצוא את אנשי המקצוע שיסייעו לכם לנווט בין משעולי עולם האבן.

בחירת דגם אבן לחיפוי חיצוני או פנימי

כאשר אתם מחפשים אבן לחיפוי חיצוני או פנימי, ישנם שורה של פרמטרים שעליכם לקחת בחשבון פרט לכך שהאבן נראית לכם מדהים. אבל חיפוי לקיר חיצוני היא אבן שחייבת להציע רמה גבוהה של עמידות בפני תנאי מזג האוויר, וזה אומר קרינת שמש ישירה ותנאי לחות ורטיבות לאורך זמן. מן הסתם, כמעט כל אבן היא עמידה בתנאים אלה, אלא שלא כל אבן מגיבה אליהם באותה צורה, ויש אבנים שסימני שחיקת הזמן יופיעו עליהן בצורה הרבה יותר מהירה והרבה יותר מובהקת מאשר אבנים אחרות.

כאשר אתם בוחרים אבן לחיפוי פנימי, ייתכן שאתם לא צריכים לייחס חשיבות רבה מדי לעמידות האבן בתנאי מזג האוויר, אבל אתם כן רוצים להשקיע בחיפוש האבן שיכולה להציע לכם את רמת ההתאמה הגבוהה יותר עם סביבת העיצוב הכולל. בהיבט זה אתם רוצים להשקיע יותר באיתור האבן שמציע לכם את הטקסטורה המתאימה ביותר בגוון המתאים ביותר. אתם רוצים למצוא אבן שמשדרת על אותו תדר של העיצוב הכולל, אבן שלא רק שמתאימה לעיצוב הכולל אלא תורמת לו ומשדרגת אותו.

כל זה נשמע טוב ויפה, אבל בכדי שבאמת תוכלו להשיג את המטרה הזאת, עליכם להיחשף למרחב כמה שיותר רחב של אפשרויות, להבין את כל האפשרויות העומדות בפניכם, להבין את המשמעות של כל אפשרות מבחינת עיצוב ומאפיינים מבניים ולראות איך כל אלה משתלבים במרחב העיצובי הנוכחי וכמובן במסגרת התקציב שעומד לרשותכם. לשם כך אתם זקוקים לאנשי מקצוע שאותם תוכלו למצוא באולם התצוגה של פרביטל ולכמה שיותר דגמים של אבן שגם אותם תוכלו למצוא באותו אולם תצוגה של פרביטל.

לבחור את המקום ולא רק את האבן

כאשר אתם נדרשים לקבל החלטה על האבן שאיתה תחפו את כל הקירות החיצוניים של ביתכם, האבן שאיתה תחפו את הגדר ההיקפית של הבית, את קירות הלובי של הבניין, את קירות המטבח או כל אבן לכל מטרה של בנייה ועיצוב, למקום בו תקבלו את ההחלטה הזאת ישנה השפעה דרמטית על מידת שביעות הרצון שלכם מהבחירה לאורך זמן. מה שאתם רוצים להבטיח הוא שאתם יודעים בדיוק מהן כל האפשרויות העומדות בפניכם, שאתם מבינים מה כל אפשרות אומרת מבחינת עיצוב, מבחינת איכות ומבחינת עלות ושאתם יודעים לבצע את ההתאמה בין האפשרות ובין הצרכים שלכם ממקום של ידע ובטחון.

אם זה נשמע לכם מורכב אתם צודקים לגמרי. זה לא כזה פשוט לקבל החלטות בתחומים שאנחנו לא מבינים בהם, לבטח אם ההחלטות האלה כרוכות בעלויות גבוהות במיוחד וגם צפויות ללוות אותנו במשך עשורים שלמים. במקרים האלה אתם רוצים את אנשי המקצוע של פרביטל עומדים לצדכם, ואתם רוצים שלפניכם יהיו פרושים כל אותם דגמי אבן שיש, אבן חיפוי, אבן ריצוף ואבנים אחרות, בכדי שתוכלו לבחור את הדגם הרצוי לכם ביותר.

בהיבט זה כדאי לשים לב לכך שאתם לא מקבלים החלטה רק מתוך הרגשה שאתם לא יודעים איך להתמודד עם הדברים ועם עומס הפרטים, ולכן רוצים כבר לקבל החלטה ולזוז קדימה. החלטות מעין אלה הן לבטח לא ההחלטות הטובות ביותר עבורכם אבל הן ילוו אתכם לאורך עשורים שלמים בדיוק כמו כל החלטה אחרת. באולם התצוגה של פרביטל תוכלו לקבל את כל הסיוע המקצועי הדרוש לכם בכדי להבטיח שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם, ואת כל העומס תוכלו להשאיר לאנשי המקצוע במקום, שיבדקו עבורכם את הדברים, יציפו בפניכם אפשרויות ויסייעו לכם להגיע להחלטה המתאימה לכם ביותר. זהו תפקידו של המקום בבחירת אבן לעיצוב או בנייה, וזה מה שיודעים לעשות הכי טוב בפרביטל.

מיהי חברת שיש פרביטל?

חברת שיש פריבטל היא למעשה לא רק חנות למכירת אבני שיש, אלא מערך שלם שעוסק בכל שרשרת הערך של אספקת שיש לבנייה, החל מכריית האבן, דרך עיבוד וליטוש האבן וכלה במכירתה ללקוחות הקצה. פרביטל מפעילה מפעל שיש ואבן לכריית אבני שיש מן הטבע ועיבוד האבנים הנכרות במגוון רחב של טכניקות עיבוד, המאפשרות לחברה ליצור דגמים ייחודיים שלא ניתן למצוא במקומות אחרים. מעבר לכך, במסגרת השאיפה להציע ללקוחות את מגוון האפשרויות הרחב ביותר, מציעה החברה גם אבני שיש מיובאות מאירופה והמזרח, כך שכל לקוח שנכנס אל אולם התצוגה של החברה יוכל למצוא את האבן המתאימה לו ביותר.

כיצד מסייעת החברה בתהליך בחירת האבן?

התהליך של בחירת אבן שיש לבית הוא תהליך שחייב להתבצע על פי העקרונות המקצועיים של עולם הבנייה והעיצוב. בתהליך הזה ישנם מספר שיקולים שיש לקחת ובכלל זה שיקול אסתטי והמראה של האבן בתוך המרחב העיצובי הנתון, שיקול הנדסי והתאמת האבן מבחינת משקל וחוזק מבני, שיקול תברואתי והתאמת האבן לתנאי הלחות והחום במרחב בו היא מוצבת ושיקול הנדסי בהיבט של התאמת האבן למטרה ההנדסית שאותה אנו רוצים להשיג באמצעותה.

כך למשל, ישנן אבנים שלא יתאימו במיוחד לריצוף פנים בגלל כושר ספיגה גבוה וספיחת מים גבוהה. ישנן אבני שיש שלא יתאימו לחיפוי חוץ בגלל משקלן הכבד והיציבות המבנית הנמוכה שלהם ביחס למה שזקוק לו חיפוי חוץ שאמור להיות בטיחותי לאורך עשורים. אם אתם רוצים, יש לכם את האפשרות להיכנס היום לחנות שיש ולצאת עם הזמנה בידכם, אבל החלטה על אבן שיש היא החלטה שצריכה להתקבל בשום שכל, לאחר בדיקות שונות שיש לבצע ובתהליך שיש בו יותר משלב אחד של הזמנה. בחברת שיש פרביטל, כל מערך השירות והמכירות מתוכנן בדיוק למטרה הזאת, עם צוות של יועצים מקצועיים שלוקחים בחשבון את כל דרישות הלקוח ואת כל המאפיינים של הזמנת הלקוח, ובהתאם לכך מכוונים את הלקוח לפתרון השיש המתאים לו ביותר, הן מבחינת עיצוב, הן מבחינה הנדסית והן מבחינה יישומית.

מגוון רחב של אפשרויות

אלמנט שירות חשוב נוסף שמציעה חברת שיש פרביטל הוא האלמנט של בחינת מגוון האפשרויות הקיים עבורכם. ככלל, ישנו מגוון רחב של אבני שיש ואבנים דמויות שיש וישנו מגוון רחב עוד יותר של דגמים, אותו ניתן לייצר באמצעות טכניקות עיבוד שונות של אותן אבנים. כאשר אתם נכנסים לאולם התצוגה של חברת שיש פרביטל ויושבים עם איש מקצוע, אתם יודעים שני דברים: אתם יודעים שבפניכם תוצגנה כל האפשרויות העומדות בפניכם, לרבות אפשרויות שבמקומות אחרים כלל לא יציעו לכם מכיוון שלא יודעים להציג אותן או להציע אותן, ואתם יודעים שאיש המקצוע שיושב מולכם יסייע לכם להגיע לדגם המתאים לכם ביותר תוך שהוא לוקח בחשבון את כל השיקולים הנדרשים.

ואחרי שאמרנו את זה, גם כאשר אתם נכנסים לאולם התצוגה של שיש פרביטל, אתם רוצים שילווה אתכם בתהליך מעצב הפנים או האדריכל שלכם, אם לא באופן פיזי בזמן אמת, אז בתהליך של התייעצות. בסופו של דבר, את ההחלטה הטובה ביותר על אבן השיש המתאימה לכם ביותר מבחינת עיצוב, אתם אמורים לקבל לא עם איש המכירות של פרביטל אלא עם מעצב הפנים שלכם. אם תדעו לעבוד עם שני אנשי המקצוע הללו ולנצל את הערך הרב שהם יכולים לספק לכם, תוכלו להיות בטוחים שבסופו של דבר תעשו ללא ספק את הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪
אז מה היה לנו בכתבה:
צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

שיפוץ כניסה לבניין – כל מה שאתה צריך לדעת

שיפוץ הכניסה לבניין חיוני ליצירת רושם ראשוני חיובי על המבקרים והתושבים. כניסה אטרקטיבית מוסיפה ערך לנכס ומשפרת את המשיכה האסתטית הכוללת. שימוש בשיש לצורך השיפוץ יכול להעלות את מראה הכניסה ולהפוך אותה לאלגנטית ומזמינה יותר.

כסאות בר

איך הפך המטבח למרכז המעוצב של הבית?

לכל בית יש את המקום המרכזי שכולם נמצאים בו ברוב שעות היום. פעם זה היה הסלון הביתי וכיום יותר משפחות מעדיפות את המטבח למטרה זו. מה הופך את המטבח למקום מרכזי שכיף לשהות בו? במאמר הבא נדבר על כל הטרנדים העיצוביים שהופכים את המטבח למקום הנעים ביותר בבית.

צלחות

5 כלי המטבח השימושיים ביותר

מי שאוהב לבשל יודע שאחד הדברים הכי חשובים במטבח פעיל הוא כלי העבודה. כאשר כלי העבודה נוחים, הבישול הופך ליותר פשוט ויותר נעים. במאמר הבא ריכזנו עבורכם את 5 כלי המטבח שאתם חייבים להכיר ואם אפשר לרכוש, אז החיים שלכם יהיו הרבה יותר קלים.

מדריך להרחבת מרפסות בבניין משותף בעזרת שיש

הרחבת מרפסות בבניין משותף יכולה להיות משימה מאתגרת, אך בעזרת החומרים והטכניקות הנכונות ניתן ליצור מרחב נוסף המשפר את המראה והתחושה הכללית של הנכס. אפשרות אחת שצברה פופולריות היא שימוש בשיש להרחבת מרפסות, הוספת נופך של אלגנטיות ותחכום לבניין.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!