חיפוי שיש לקיר מטבח – התשובות לכל השאלות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

חיפוי שיש לקיר מטבח – התשובות לכל השאלות

אם אתם משפצים את המטבח בבית, בין הארגונים השונים וחלוקת התקציב, תצטרכו לבחור גם כן בחיפוי שיש לקיר המטבח. הדבר מומלץ על מנת למנוע כתמים ורטיבות באזור בו יש בישול עם מים, שמן עמוק, ותבלינים. פתרון השיש הינו פרקטי, ונוח למשפחות רבות. כיום, כמעט כל מטבח בישראל, מחופה באופן חלקי, בין אם מדובר בחיפוי שיש, חיפוי קרמיקה, או זכוכית. חיפוי שיש לקיר מטבח עונה על כמה צרכים עיקריים, ויש לו יתרונות רבים, המשיכו לקרוא וגלו מה הם, מה זה בכלל חיפוי שיש, ומה הם הסוגים העומדים בפניכם. 

חיפוי שיש לקיר מטבח

מה זה בכלל חיפוי שיש לקיר מטבח?

חיפוי שיש, הוא בעתם התקנה של שיש על הקיר שבין משטח העבודה לארונות העליונים במטבח. מטרת הדבר היא להגן על הקיר מפני נזקים, וליצור משטח קל לניקוי וכמובן נעים לעין. 

ההבדל בין שיש טבעי לשיש מלאכותי

כאשר תחפשו שיש לחפוי הקיר במטבח, תוכלו לבחור בשיש טבעי, לעומת שיש סינטטי שמיוצר בתהליך מלאכותי. ההבדל בין סוגי השיש טמון בעמידות של סוגי השיש לאורך שנים. למרות זאת, אם תדאגו לתחזק באופן שוטף את ניקיון השיש, שני הסוגים יעשו את העבודה, ויחזיקו לאורך זמן רב. הסברה כי שיש טבעי יקר משמעותית משיש סינטטי היא שגויה. מחיר של שיש טבעי נע בין 1200 שקלים ועד 5000 שקלים, לעומת שיש מלאכותי שמתחיל ב-750 שקלים בעבור מטר רבוע, ויכול להגיע גם להשקעה של אלפי שקלים.

החיסרון המרכזי בבחירה של חיפוי שיש לקיר מטבח

החיסרון הכמעט יחיד, של חיפוי שיש, הוא המחיר. משום שעלות של שיש היא דבר מורכב יותר מחומרים אחרים, הדבר מייקר את התהליך, וחיפוי זכוכית או קרמיקה, יהיו זולים יותר משמעותית. חשוב לזכור, שלפעמים הרצון לחסוך יעלה לכם ביוקר, וכשמדובר בבית הפרטי שלכם, לפעמים שווה להשקיע בדבר שיחזיק מעמד לאורך שנים. 

יכולת איטום מעולה

בניגוד לחיפוי קיר בקרמיקה, או חיפוי קיר בלבנים, חיפוי השיש מגיע כאריח אחד. כל שתצטרכו זה רק סיליקון בין הקיר לחיפוי. כך תוכלו ליצור איטום מעולה לקיר המטבח, מבלי לחשוש שהקיר ינזק.

עמידות בפני מים ולחות

אחת הסיבות המרכזיות, שאנשים בוחרים להתקין חיפוי שיש לקיר מטבח, היא יכולתו הגבוהה לעמוד בפני נוזלים. משטח השיש הינו קל לניקוי, כך שהחשש מהצטברות כתמים אינו קיים כלל.

עיצוב מיוחד ויוקרתי

כאשר תבחרו לחפות את קירות המטבח במשטח שיש, אופציות עיצוב הן רחבות. תוכלו לבחור בין שיש מלאכותי, לשיש טבעי. בכל סוג שיש קיימים אין סוף דגמים וסוגים, המשתנים בעוביים, בגמורים שלהם, בגוונים, בצבעים, ובדוגמאות. בחירה בחיפוי שיש תקנה למטבח שלכם מראה חדשני ויוקרתי. 

אחריות על חיפוי שיש לקיר מטבח

ככלל, תינתן אחריות על חיפוי שיש למטבח, לכל החיים. עם זאת, תחזוקה נכונה ושוטפת של השיש, לא תצריך מכם להשתמש בתעודת האחריות. הקפידו לנקות את השיש באופן קבוע, והימנעו מכאב ראש מיותר. חשוב לציין, שלא כל הקבלנים יתנו אחריות על חיפוי שיש לקיר מטבח.

לסיכום, חברת Modelhome  – שיש, כאן לתת לכם מענה מלא בכל הנוגע לחיפוי שיש. לא משנה בעבור איזה צורך תצטרכו שיש, אנחנו כאן לתת לכם שירות מלא. עם מחירים מפתיעים ואמינות ושקיפות, אנשי המקצוע שלנו יעניקו לכם ליווי אישי וצמוד, וימצאו עבורכם את סוג השיש שמתאים לכם ביותר. צרו קשר עם חברת Modelhome  – שיש, ויחד נצא לדרך ונמצא את השיש שישדרג את המטבח שלכם. בואו להתרשם בעצמכם באולמות התצוגה שלנו, ולראות את המבחר הענק בעיניים. 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

התקשרו עכשיו