מדידת שיש למטבח

המבחר הגדול בארץ!
כל סוגי השיש בהתחייבות למחירים הנמוכים בארץ!
אספקה מהירה החל מ - 72 שעות
ייעוץ חינם ללא עלות 

איך מודדים שיש למטבח – איך זה עובד ומה חשוב לבדוק?

כל שיפוץ של מטבח נתחיל במדידות מדויקות שמתבצעות על ידי איש מקצוע. על המדידה לקחת בחשבון את כל המרחב של המטבח ללא התייחסות ישירה או עיקרית לעיצוב. בכדי לקבל את ההחלטות הנכונות אנשי המקצוע צריכים לדעת מהו המרחב הכללי שאפשר יהיה לנצל בעבור ארונות המטבח, השיש ואלמנטים נוספים. כמו כן, יש לקבוע מראש מיקומים של נקודות גז ומים ולתכנן בהתאם את המטבח כולו.

 

 

איך מודדים נכון את השטח לקראת התקנת שיש?איך למדוד שיש למטבח

מדידה מקצועית של מטבח דורשת לפחות שעה אחת של עבודה. אם קבלן המטבחים שלכם מבסס את העבודה על מדידה שאתם בצעתם בעצמכם או מסיים את המדידה כולה בתוך מספר דקות – ייתכן ויש לכם עסק עם חאפר. חשוב להתייעץ עם ספק שיש מקצועי שיסביר לכם איך מודדים שיש למטבח והוא יספר לכם שעבודת המדידה מתחלקת לשני חלקים : מדידה כללית ומדידת אלמנטים מרכזיים.

מה כוללת מדידה מרכזית להתקנת שיש למטבח?

על המדידה המרכזית לכלול מידות מלאות של כל קיר וקיר כאשר בעבור כל קיר נמדוד את האורך ואת הגובה. השלב הבא יהיה מדידה של שטח הרצפה (גם כן אורך ורוחב). אם צורת החדר אינה ריבוע מושלם חשוב לציין זאת ולהדגיש את המידות של החלקים השונים.

 מדוע חשוב לקבוע מראש את המיקומים של האלמנטים במטבח?

להשלמת המדידה נתמקד במדידת האלמנטים המרכזיים במטבח תוך מתן דגש למיקום המדויק של הדלת ולשטח הדרוש לפתיחתה, למיקום של חלונות המטבח (אורך, גובה, מרחק מהרצפה, מרחק מהתקרה), המיקום של הברז, המיקום של נקודת הגז וכן הלאה. על כל אחד מהאלמנטים הקבועים במטבח להיות רשום ברשימת המידות כך שלא יהיה מצב בו קיים אלמנט כלשהו במטבח שאינו מופיע בתכנית המדידה.

 

יתרונות של מדידה מקצועית ומדויקת

תכנית המדידה נועדה לאפשר לאנשי המקצוע לשרטט את המטבח שלכם עם כל האלמנטים הקיימדידת שיש למטבח בהתאמהמים. הם צריכים להיות מסוגלים לייצור שרטוט זהה למציאות מבלי לבקר במטבח. אותו שרטוט שמתבסס על המדידות מהווה בסיס לתכנון נכון ובהמשך למטבח נוח ומעוצב. בין אם אתם מתכננים מטבח כפרי, מטבח מודרני, מטבח זול או מטבח מפואר, עליכם להקפיד לבצע מדידה יסודית. כעת כאשר אתם יודעים איך מודדים שיש למטבח – אין סיבה שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

מה קורה כאשר המידות של השיש לא מדויקות?

משטח השיש החדש שלכם נחתך במפעל באמצעות ציוד חיתוך ייעודי. מדידה מדויקת ומקצועית מבטיחה שיגיע אליכם משטח שתואם את המידות של המטבח ואת כל המאפיינים בשטח. סטייה קלה מהמידות עלולה לגרום למראה לא סימטרי ואף לא לאפשר את השלמת ההתקנה. אם צוות המתקינים של השיש מבקש לבצע חיתוך של המשטח במעמד ההתקנה – אתם תדעו שמדובר ככל הנראה בטעות מדידה.

חברת MODEL HOME מבצעת מדידות מדויקות שהכרחיות גם להבטחת פילוס מלא של המטבח לפני התקנת השיש.  התקנת משטח שיש כבד במטבח לא מפולס עלולה להסתיים בשקיעה של המשטח ואף בהחלקה ממקומו. שימו דגש על שלב המדידות ובקשו לוודא בעצמכם שהמשטח אכן מפולס. התקנה תקנית של שיש תתבצע רק לאחר בדיקת פילוס של הארונות והרצפה.

כמה עולה התקנת שיש למטבח?

מדידת שיש למטבח

לרוב, מחירי שיש למטבח כוללים בתוכם את ההתקנה והתמחור הוא על פי מ"ר. כך נוצר מצב בו ייתכן ואתם לא משלמים רק בעבור מה שאתם מקבלים. כך למשל, במידה ורוחב סטנדרטי של משטחי שיש הוא 60 ס"מ ואתם תבקשו רוחב של 90 ס"מ – יהיה עליכם לשלב בעבור משטח כפול ברוחב של 120 ס"מ למרות שבפועל מותקן אצלכם רק משטח ברוחב של 90 ס"מ. תכנון נכון של המטבח כולו הוא המפתח לקבלת החלטות נכונות לניצול ראוי של התקציב.

  1. המלצות
  2. סקירת עבודות קודמות
  3. התרשמות אישית
  4. מענה מקצועי, סבלני ואדיב
  5. מחירים הוגנים
  6. הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים
  7. מתן אחריות מלאה על כל עבודה

קבלן שיש מקצועי הוא כזה שיודע איך מודדים שיש למטבח ומגיע עד לבית הלקוח בכדי לבצע את המדידות. ביום ההתקנה הוא מגיע בדיוק בזמן יחד עם צוות עובדים מיומן ואדיב. הצוות מכניס בקלות את המשטח אל המטבח (עם או בלי מנוף) ומתקין אותו על ארונות המטבח שעברו בדיקת פילוס. עם איש מקצוע כזה אתם יכולים להיות בטוחים שקבלתם תמורה מלאה בעד כספכם.

 

 

 

צרו קשר ונחזור אליכם

אולי יעניין אתכם גם...

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם
שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

התקשרו עכשיו