מדידת שיש למטבח

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

איך מודדים שיש למטבח – איך זה עובד ומה חשוב לבדוק?

כל שיפוץ של מטבח נתחיל במדידות מדויקות שמתבצעות על ידי איש מקצוע. על המדידה לקחת בחשבון את כל המרחב של המטבח ללא התייחסות ישירה או עיקרית לעיצוב. בכדי לקבל את ההחלטות הנכונות אנשי המקצוע צריכים לדעת מהו המרחב הכללי שאפשר יהיה לנצל בעבור ארונות המטבח, השיש ואלמנטים נוספים. כמו כן, יש לקבוע מראש מיקומים של נקודות גז ומים ולתכנן בהתאם את המטבח כולו.

 

 

איך מודדים נכון את השטח לקראת התקנת שיש?איך למדוד שיש למטבח

מדידה מקצועית של מטבח דורשת לפחות שעה אחת של עבודה. אם קבלן המטבחים שלכם מבסס את העבודה על מדידה שאתם בצעתם בעצמכם או מסיים את המדידה כולה בתוך מספר דקות – ייתכן ויש לכם עסק עם חאפר. חשוב להתייעץ עם ספק שיש מקצועי שיסביר לכם איך מודדים שיש למטבח והוא יספר לכם שעבודת המדידה מתחלקת לשני חלקים : מדידה כללית ומדידת אלמנטים מרכזיים.

מה כוללת מדידה מרכזית להתקנת שיש למטבח?

על המדידה המרכזית לכלול מידות מלאות של כל קיר וקיר כאשר בעבור כל קיר נמדוד את האורך ואת הגובה. השלב הבא יהיה מדידה של שטח הרצפה (גם כן אורך ורוחב). אם צורת החדר אינה ריבוע מושלם חשוב לציין זאת ולהדגיש את המידות של החלקים השונים.

 מדוע חשוב לקבוע מראש את המיקומים של האלמנטים במטבח?

להשלמת המדידה נתמקד במדידת האלמנטים המרכזיים במטבח תוך מתן דגש למיקום המדויק של הדלת ולשטח הדרוש לפתיחתה, למיקום של חלונות המטבח (אורך, גובה, מרחק מהרצפה, מרחק מהתקרה), המיקום של הברז, המיקום של נקודת הגז וכן הלאה. על כל אחד מהאלמנטים הקבועים במטבח להיות רשום ברשימת המידות כך שלא יהיה מצב בו קיים אלמנט כלשהו במטבח שאינו מופיע בתכנית המדידה.

 

יתרונות של מדידה מקצועית ומדויקת

תכנית המדידה נועדה לאפשר לאנשי המקצוע לשרטט את המטבח שלכם עם כל האלמנטים הקיימדידת שיש למטבח בהתאמהמים. הם צריכים להיות מסוגלים לייצור שרטוט זהה למציאות מבלי לבקר במטבח. אותו שרטוט שמתבסס על המדידות מהווה בסיס לתכנון נכון ובהמשך למטבח נוח ומעוצב. בין אם אתם מתכננים מטבח כפרי, מטבח מודרני, מטבח זול או מטבח מפואר, עליכם להקפיד לבצע מדידה יסודית. כעת כאשר אתם יודעים איך מודדים שיש למטבח – אין סיבה שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

מה קורה כאשר המידות של השיש לא מדויקות?

משטח השיש החדש שלכם נחתך במפעל באמצעות ציוד חיתוך ייעודי. מדידה מדויקת ומקצועית מבטיחה שיגיע אליכם משטח שתואם את המידות של המטבח ואת כל המאפיינים בשטח. סטייה קלה מהמידות עלולה לגרום למראה לא סימטרי ואף לא לאפשר את השלמת ההתקנה. אם צוות המתקינים של השיש מבקש לבצע חיתוך של המשטח במעמד ההתקנה – אתם תדעו שמדובר ככל הנראה בטעות מדידה.

חברת MODEL HOME מבצעת מדידות מדויקות שהכרחיות גם להבטחת פילוס מלא של המטבח לפני התקנת השיש.  התקנת משטח שיש כבד במטבח לא מפולס עלולה להסתיים בשקיעה של המשטח ואף בהחלקה ממקומו. שימו דגש על שלב המדידות ובקשו לוודא בעצמכם שהמשטח אכן מפולס. התקנה תקנית של שיש תתבצע רק לאחר בדיקת פילוס של הארונות והרצפה.

כמה עולה התקנת שיש למטבח?

מדידת שיש למטבח

לרוב, מחירי שיש למטבח כוללים בתוכם את ההתקנה והתמחור הוא על פי מ"ר. כך נוצר מצב בו ייתכן ואתם לא משלמים רק בעבור מה שאתם מקבלים. כך למשל, במידה ורוחב סטנדרטי של משטחי שיש הוא 60 ס"מ ואתם תבקשו רוחב של 90 ס"מ – יהיה עליכם לשלב בעבור משטח כפול ברוחב של 120 ס"מ למרות שבפועל מותקן אצלכם רק משטח ברוחב של 90 ס"מ. תכנון נכון של המטבח כולו הוא המפתח לקבלת החלטות נכונות לניצול ראוי של התקציב.

  1. המלצות
  2. סקירת עבודות קודמות
  3. התרשמות אישית
  4. מענה מקצועי, סבלני ואדיב
  5. מחירים הוגנים
  6. הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים
  7. מתן אחריות מלאה על כל עבודה

קבלן שיש מקצועי הוא כזה שיודע איך מודדים שיש למטבח ומגיע עד לבית הלקוח בכדי לבצע את המדידות. ביום ההתקנה הוא מגיע בדיוק בזמן יחד עם צוות עובדים מיומן ואדיב. הצוות מכניס בקלות את המשטח אל המטבח (עם או בלי מנוף) ומתקין אותו על ארונות המטבח שעברו בדיקת פילוס. עם איש מקצוע כזה אתם יכולים להיות בטוחים שקבלתם תמורה מלאה בעד כספכם.

 

 

 

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪
אז מה היה לנו בכתבה:
צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...
שיש גרניט למטבח

שיש גרניט למטבח מחירים

שיש גרניט למטבח מחירים אחת הבחירות אותה עלינו לבצע בהיותנו מחליטים לעצב מטבח חדש היא בחירת השיש או משטחי ההכנה שיהיו חלק בלתי נפרד מהנגרות,

שיש מומלץ למטבח

שיש למטבח מחיר למטר

שיש למטבח מחיר למטר אחת השאלות הפופולאריות שעולות בעת תכנון מטבח הוא המחיר של שיש למטבח למטר. למעשה, מדובר במוצר חשוב וחיוני בעת תכנון, בניה

בחירת שיש למטבח

בחירת שיש למטבח

בחירת שיש למטבח התהליך של בחירת משטח עבודה משיש למשטח הוא תהליך שברובו מתבסס על שיקולי עיצוב, אבל גם בכפוף לשיקולים הללו, ישנם המון דגמים

שיש קלקטה למטבח

שיש קלקטה למטבח אתם אולי לא כל כך מכירים אותו ואולי זאת הפעם הראשונה שאתם שומעים עליו בכלל, אבל שיש קלקטה למטבח הוא אחד מפתרונות

רכישת שיש לבן

שיש דמוי עץ למטבח

שיש דמוי עץ למטבח אתם הולכים על עיצוב כפרי על מלא, אבל מבינים את המגבלות של משטח עבודה מעץ במטבח כתחליף למשטח שיש? יש פתרון

שיש קררה למטבח

שיש קררה למטבח בין כל סוגי השיש המשמשים לעיצוב הבית, אחד מהבולטים ובמיוחד בסגנון העיצוב המודרני הוא שיש קררה. שיש קררה משמש למגוון רחב של

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!