שיש דמוי עץ למטבח

המבחר הגדול בארץ!
כל סוגי השיש בהתחייבות למחירים הנמוכים בארץ!
אספקה מהירה החל מ - 72 שעות
ייעוץ חינם ללא עלות 

שיש דמוי עץ למטבח

אתם הולכים על עיצוב כפרי על מלא, אבל מבינים את המגבלות של משטח עבודה מעץ במטבח כתחליף למשטח שיש? יש פתרון שיכול מאוד להתאים לכם. לפתרון הזה קוראים שיש דמוי עץ למטבח והוא אמנם לא יעניק לכם את המגע העצי, הריח העצי והמרקם העצי האופייני למשטחי עץ, אבל הוא בהחלט יתמוך בעיצוב ובאווירה הכפרית בצורה הטובה ביותר, תוך שהוא יאפשר לכם לנהל את עבודת המטבח בצורה נוחה, בטוחה והיגיינית יותר מכל משטח עץ אחר.

שיש דמוי עץ למטבח

משטח עבודה מעץ במטבח – למה מאוד לא כדאי?

כשיש לנו חיבור חזק מאוד עם הטבע, עם השורשיות, עם העץ שמסמל עבורנו יותר מכל את הטבע, אנחנו בהחלט עשויים לרצות בית שמעוצב כמו בית כפרי אותנטי עד הפרט האחרון וזה אומר שבבית הזה הכל יהיה עשוי מעץ, הכל כולל הכל. אלא שברמה הפונקציונלית, עץ הוא לחלוטין לא הפתרון המתאים לכל היישומים השונים בבית מודרני ולמעשה גם לא בבית כפרי עתיק. אחת הדוגמאות הנהדרות לכך הוא משטח העבודה במטבח. משטח זה צריך להיות קשיח מאוד, עמיד בטמפרטורה גבוהה, עמיד בשריטות ושחיקה ועמיד בפני כתמים – כל הפרמטרים שאי אפשר למצוא במשטח עץ רגיל אבל אפשר בהחלט למצוא בפתרון של שיש דמוי עץ למטבח.

החיסרון המשמעותי ביותר של העץ בהיבט זה הוא כושר הספיגה שלו. אם ישנם פתרונות שיש שמקדם הספיגה שלהם הופך אותם לבלתי אטרקטיביים בשל הנטייה שלהם לצבור כתמי תבלינים, אז בעץ גם חיתוך עלים ירוקים על המשטח ואפילו מים צלולים, יכולים לגרום לכתמים. המים והלחות נספגים בעץ, יוצרים רטיבות קבועה וזו יוצרת כתמים כהים שמכערים מאוד את המשטח כולו. אבל עוד מעבר למראה, מדובר במפגע תברואתי של ממש, שלאורך זמן יכול להפוך למקור הזיהום הראשי בבית וזה עוד המשטח שעליו אתם מכינים את האוכל. על כן, משטח עץ לבית, גם אם אתם מאוד אוהבים את הקונספט הכפרי, זה לחלוטין לא רעיון טוב, אבל כפי שאמרנו קודם לכן, ישנו תחליף אפקטיבי בדמותו של שיש דמוי עץ למטבח.

אז מה זה שיש דמוי עץ?

ובכן, ממש כפי שזה נשמע, המדובר במשטח שיש למטבח, בעל מראה של עץ. יחד עם זאת, חשוב לדייק פה. שיש היא אבן טבעית, שנוצרת במעמקי האדמה בתהליכים שאורכים אלפי שנים ויותר. בטבע לא קיים שיש טבעי נראה כמו עץ ולכן כל פתרון של שיש דמוי עץ למטבח הוא פתרון שהוא בהכרח סינטטי, כלומר פתרון שיוצר כתחליף לשיש למטבח. השימוש במונח שיש לכל משטחי העבודה במטבח הוא שכיח מאוד והוא נכון לסוגים רבים של משטחים כמו שיש אבן קיסר, שיש קוריאן ועוד. גם משטחים שעשויים מאבן אמיתית, הם לא תמיד משטחי שיש. ישנם סוגים שונים של אבן, שמתאפיינים בצפיפות גבוהה, מקדם ספיגה נמוך וקשיחות גבוהה ולכן משמשים תחת הקטגוריה של שיש למטבח, אבל בפועל הן אינן אבני שיש על פי ההגדרות הבינלאומיות המחייבות.

פתרונות שיש סינטטי מודרניים, מאפשרים לכם למעשה להזמין משטח שיש למטבח בכל עיצוב שרק תרצו ומכאן ברורה הדרך ליציאתו לאור של שיש דמוי עץ למטבח. ולא רק שהשיש הזה הוא דמוי עץ, אלא שאתם יכולים גם לבחור את סוג העץ ואת הגוון שלו. תוכלו להזמין שיש בעל מראה כמה שיותר אותנטי קרוב לעץ, עם עיניים, טבעות ועוד, תוכלו לבחור מרקם של עץ ספציפי, כהה יותר או בהיר יותר, חלק ואחיד יותר או פראי ומגוון יותר. בנוסף לכך, יש לכם אפשרות לבחור גם שיש שמגיע פשוט מאוד בגוון של עץ, אבל פרט לכך אין לו מאפיינים נוספים של עץ. זוהי בחירה שהיא בעיקרה עיצובית ונועדה ליצור השלמה של משטח העבודה במטבח עם העיצוב הכולל של חדר המטבח ואולי עם סגנון העיצוב הכפרי בבית כולו, גם ללא המאפיינים המפורטים של עץ אותנטי.

היכן מזמינים שיש דמוי עץ למטבח?

הזמנת שיש דמוי עץ למטבח יכולה להתבצע אצל כל ספק שיש, שמציע פתרונות שיש סינטטי. אמנם לא כל הספקים מציעים את האופציה הזאת וישנם כאלה שמתמקדים אך ורק בשיש אותנטי או בפתרונות אבן טבעית. אצל הספקים המציעים את האופציה של שיש סינטטי וחלקם גם מתמחים ספציפית בתחום זה, תוכלו להזמין משטח שיש למטבח בכל עיצוב שרק תרצו ובין היתר גם שיש דמוי עץ למטבח. שימו לב שספקים שונים יכולים להציע לכם מגוונים שונים של אפשרויות ואתם בהחלט רוצים לבחון יותר מספק אחד כדי להבטיח שאתם משיגים את הפתרון הקרוב ביותר למה שאתם מחפשים ולמה שמתאים לכם.

בכל מקרה, חשוב להדגיש שלא מדובר במשטח שמבוסס על עץ, אפילו לא קצת. שיש דמוי עץ למטבח מיוצר מתערובת של אבן וחומרים סינטטיים המגבשים יחד למשטח אחד צפוף וקשיח אך ללא כל מעורבות של עץ. דימוי העץ מגיע משימוש בצבעים ותצורות גרפיות שיוצרות את המראה של עץ. את המראה הספציפי תוכלו לבחור במקומות מסוימים מתוך מבחר מדף נתון ללא אפשרות להתאמה אישית ובמקומות אחרים תוכלו להזמין משטח בהתאמה אישית בדיוק למה שאתם מחפשים, אם כי במקרה כזה עליכם לדעת כי יש לכך השלכות משמעותיות במחיר.

בשורה התחתונה, אם אתם מחוברים מאוד לעיצוב הכפרי ורוצים לגור בבית שכל כולו זועק כפר וטבע, תוכלו לעשות זאת כמעט בכל אלמנט עיצובי בבית וכעת גם במשטח השיש במטבח. אמנם מדובר בפתרון של שיש דמוי עץ למטבח ולא בעץ אותנטי, אבל זה לגמרי תומך בעיצוב ובאווירה גם ללא המרקם הפראי של עץ אמיתי, שלבטח אינו מתאים למשטח עבודה במטבח.

צרו קשר ונחזור אליכם

אולי יעניין אתכם גם...

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם
התקשרו עכשיו