שיש דמוי עץ למטבח

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

שיש דמוי עץ למטבח

אתם הולכים על עיצוב כפרי על מלא, אבל מבינים את המגבלות של משטח עבודה מעץ במטבח כתחליף למשטח שיש? יש פתרון שיכול מאוד להתאים לכם. לפתרון הזה קוראים שיש דמוי עץ למטבח והוא אמנם לא יעניק לכם את המגע העצי, הריח העצי והמרקם העצי האופייני למשטחי עץ, אבל הוא בהחלט יתמוך בעיצוב ובאווירה הכפרית בצורה הטובה ביותר, תוך שהוא יאפשר לכם לנהל את עבודת המטבח בצורה נוחה, בטוחה והיגיינית יותר מכל משטח עץ אחר.

שיש דמוי עץ למטבח

משטח עבודה מעץ במטבח – למה מאוד לא כדאי?

כשיש לנו חיבור חזק מאוד עם הטבע, עם השורשיות, עם העץ שמסמל עבורנו יותר מכל את הטבע, אנחנו בהחלט עשויים לרצות בית שמעוצב כמו בית כפרי אותנטי עד הפרט האחרון וזה אומר שבבית הזה הכל יהיה עשוי מעץ, הכל כולל הכל. אלא שברמה הפונקציונלית, עץ הוא לחלוטין לא הפתרון המתאים לכל היישומים השונים בבית מודרני ולמעשה גם לא בבית כפרי עתיק. אחת הדוגמאות הנהדרות לכך הוא משטח העבודה במטבח. משטח זה צריך להיות קשיח מאוד, עמיד בטמפרטורה גבוהה, עמיד בשריטות ושחיקה ועמיד בפני כתמים – כל הפרמטרים שאי אפשר למצוא במשטח עץ רגיל אבל אפשר בהחלט למצוא בפתרון של שיש דמוי עץ למטבח.

החיסרון המשמעותי ביותר של העץ בהיבט זה הוא כושר הספיגה שלו. אם ישנם פתרונות שיש שמקדם הספיגה שלהם הופך אותם לבלתי אטרקטיביים בשל הנטייה שלהם לצבור כתמי תבלינים, אז בעץ גם חיתוך עלים ירוקים על המשטח ואפילו מים צלולים, יכולים לגרום לכתמים. המים והלחות נספגים בעץ, יוצרים רטיבות קבועה וזו יוצרת כתמים כהים שמכערים מאוד את המשטח כולו. אבל עוד מעבר למראה, מדובר במפגע תברואתי של ממש, שלאורך זמן יכול להפוך למקור הזיהום הראשי בבית וזה עוד המשטח שעליו אתם מכינים את האוכל. על כן, משטח עץ לבית, גם אם אתם מאוד אוהבים את הקונספט הכפרי, זה לחלוטין לא רעיון טוב, אבל כפי שאמרנו קודם לכן, ישנו תחליף אפקטיבי בדמותו של שיש דמוי עץ למטבח.

אז מה זה שיש דמוי עץ?

ובכן, ממש כפי שזה נשמע, המדובר במשטח שיש למטבח, בעל מראה של עץ. יחד עם זאת, חשוב לדייק פה. שיש היא אבן טבעית, שנוצרת במעמקי האדמה בתהליכים שאורכים אלפי שנים ויותר. בטבע לא קיים שיש טבעי נראה כמו עץ ולכן כל פתרון של שיש דמוי עץ למטבח הוא פתרון שהוא בהכרח סינטטי, כלומר פתרון שיוצר כתחליף לשיש למטבח. השימוש במונח שיש לכל משטחי העבודה במטבח הוא שכיח מאוד והוא נכון לסוגים רבים של משטחים כמו שיש אבן קיסר, שיש קוריאן ועוד. גם משטחים שעשויים מאבן אמיתית, הם לא תמיד משטחי שיש. ישנם סוגים שונים של אבן, שמתאפיינים בצפיפות גבוהה, מקדם ספיגה נמוך וקשיחות גבוהה ולכן משמשים תחת הקטגוריה של שיש למטבח, אבל בפועל הן אינן אבני שיש על פי ההגדרות הבינלאומיות המחייבות.

פתרונות שיש סינטטי מודרניים, מאפשרים לכם למעשה להזמין משטח שיש למטבח בכל עיצוב שרק תרצו ומכאן ברורה הדרך ליציאתו לאור של שיש דמוי עץ למטבח. ולא רק שהשיש הזה הוא דמוי עץ, אלא שאתם יכולים גם לבחור את סוג העץ ואת הגוון שלו. תוכלו להזמין שיש בעל מראה כמה שיותר אותנטי קרוב לעץ, עם עיניים, טבעות ועוד, תוכלו לבחור מרקם של עץ ספציפי, כהה יותר או בהיר יותר, חלק ואחיד יותר או פראי ומגוון יותר. בנוסף לכך, יש לכם אפשרות לבחור גם שיש שמגיע פשוט מאוד בגוון של עץ, אבל פרט לכך אין לו מאפיינים נוספים של עץ. זוהי בחירה שהיא בעיקרה עיצובית ונועדה ליצור השלמה של משטח העבודה במטבח עם העיצוב הכולל של חדר המטבח ואולי עם סגנון העיצוב הכפרי בבית כולו, גם ללא המאפיינים המפורטים של עץ אותנטי.

היכן מזמינים שיש דמוי עץ למטבח?

הזמנת שיש דמוי עץ למטבח יכולה להתבצע אצל כל ספק שיש, שמציע פתרונות שיש סינטטי. אמנם לא כל הספקים מציעים את האופציה הזאת וישנם כאלה שמתמקדים אך ורק בשיש אותנטי או בפתרונות אבן טבעית. אצל הספקים המציעים את האופציה של שיש סינטטי וחלקם גם מתמחים ספציפית בתחום זה, תוכלו להזמין משטח שיש למטבח בכל עיצוב שרק תרצו ובין היתר גם שיש דמוי עץ למטבח. שימו לב שספקים שונים יכולים להציע לכם מגוונים שונים של אפשרויות ואתם בהחלט רוצים לבחון יותר מספק אחד כדי להבטיח שאתם משיגים את הפתרון הקרוב ביותר למה שאתם מחפשים ולמה שמתאים לכם.

בכל מקרה, חשוב להדגיש שלא מדובר במשטח שמבוסס על עץ, אפילו לא קצת. שיש דמוי עץ למטבח מיוצר מתערובת של אבן וחומרים סינטטיים המגבשים יחד למשטח אחד צפוף וקשיח אך ללא כל מעורבות של עץ. דימוי העץ מגיע משימוש בצבעים ותצורות גרפיות שיוצרות את המראה של עץ. את המראה הספציפי תוכלו לבחור במקומות מסוימים מתוך מבחר מדף נתון ללא אפשרות להתאמה אישית ובמקומות אחרים תוכלו להזמין משטח בהתאמה אישית בדיוק למה שאתם מחפשים, אם כי במקרה כזה עליכם לדעת כי יש לכך השלכות משמעותיות במחיר.

בשורה התחתונה, אם אתם מחוברים מאוד לעיצוב הכפרי ורוצים לגור בבית שכל כולו זועק כפר וטבע, תוכלו לעשות זאת כמעט בכל אלמנט עיצובי בבית וכעת גם במשטח השיש במטבח. אמנם מדובר בפתרון של שיש דמוי עץ למטבח ולא בעץ אותנטי, אבל זה לגמרי תומך בעיצוב ובאווירה גם ללא המרקם הפראי של עץ אמיתי, שלבטח אינו מתאים למשטח עבודה במטבח.

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪
אז מה היה לנו בכתבה:
צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...
שיש גרניט למטבח

שיש גרניט למטבח מחירים

שיש גרניט למטבח מחירים אחת הבחירות אותה עלינו לבצע בהיותנו מחליטים לעצב מטבח חדש היא בחירת השיש או משטחי ההכנה שיהיו חלק בלתי נפרד מהנגרות,

שיש מומלץ למטבח

שיש למטבח מחיר למטר

שיש למטבח מחיר למטר אחת השאלות הפופולאריות שעולות בעת תכנון מטבח הוא המחיר של שיש למטבח למטר. למעשה, מדובר במוצר חשוב וחיוני בעת תכנון, בניה

בחירת שיש למטבח

בחירת שיש למטבח

בחירת שיש למטבח התהליך של בחירת משטח עבודה משיש למשטח הוא תהליך שברובו מתבסס על שיקולי עיצוב, אבל גם בכפוף לשיקולים הללו, ישנם המון דגמים

שיש קלקטה למטבח

שיש קלקטה למטבח אתם אולי לא כל כך מכירים אותו ואולי זאת הפעם הראשונה שאתם שומעים עליו בכלל, אבל שיש קלקטה למטבח הוא אחד מפתרונות

שיש קררה למטבח

שיש קררה למטבח בין כל סוגי השיש המשמשים לעיצוב הבית, אחד מהבולטים ובמיוחד בסגנון העיצוב המודרני הוא שיש קררה. שיש קררה משמש למגוון רחב של

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!