שיש דקטון חסרונות – כדאי לקחת בחשבון 

המבחר הגדול בארץ!
כל סוגי השיש בהתחייבות למחירים הנמוכים בארץ!
אספקה מהירה החל מ - 72 שעות
ייעוץ חינם ללא עלות 

שיש דקטון חסרונות – כדאי לקחת בחשבון 

ספרד, הינה מדינה הידועה במבנים הארכיטקטוניים המפוארים שלה, כמו הכנסייה בברצלונה, ומבנים רבים נוספים. כמדינה כזו, במדינה מיוצר שיש ייחודי וחדשני, אשר מיובא להמון ארצות העולם, ביניהן ישראל. שיש הדקטון, מיוצר בספרד, והוא מהווה משטח סינטטי ומלאכותי חזק ועמיד במיוחד. 

שיש דקטון חסרונות

שיש דקטון על כל יתרונותיו

שיש הדקטון ידוע ביתרונותיו הרבים, ומיוצר בשיטה טכנולוגית ייחודית. עמידות, יופי ועדינות המשדרים יוקרה, וחוזקה, הם רק חלק מיתרונותיו הרבים של שיש דקטון. שיש הדקטון מוכר גם בזכות  העמידות בפני שריטות וסדקים, עמידות בפני כתמים, ועמידות בפני רטיבות, בשל רמת הספיגה האפסית של החומר. אורך חייו שנים רבות, והוא מבין הנפוצים בעולם. עם זאת, כמו כל דבר בחיים, למרות יתרונותיו הרבים, לסוג שיש דקטון חסרונות שיש לקחת בחשבון, כאשר אנחנו עומדים בפני בחירת שיש לבית, לחצר, או למדרגות. במדריך הבא, נרחיב קצת את הידע אודות שיש דקטון, ונבחן את חסרונותיו. 

ממה מיוצר שיש דקטון? 

שיש דקטון מיוצר מפורצלן, ומעשרים אבני מינרל שונות. תהליך הייצור המלאכותי מאופיין בחום בטמפרטורה גבוהה מאוד, ולחץ כביר. אלו מזכירים תהליכים של אבני שיש הקורים במרכז כדור הארץ, והופכים את השיש לכל כך עמיד. רמת האטימות שלו גבוהה, והוא מכיל מעט מאוד נקבוביות. שיש דקטון הוא בחירה מועדפת של אדריכלים וקבלנים רבים, בשל מספר יתרונותיו הרב. לסוג שיש דקטון חסרונות מעטים מאוד.

שיש דקטון חסרונות

שיש דקטון נשמע טוב מדי בכדי להיות אמתי? גם לנו הדבר היה נשמע קצת תמוה, ומוזר לחשוב שלשיש אין כמעט חסרון אחד. אם מדברים על שיש דקטון חסרונות הם דבר שקשה למצוא בו. עם זאת, חסרון מרכזי של שיש דקטון, הוא המחיר היחסית יקר שלו ביחס לשיש רגיל הקיים בשוק. בעבור מטר רבוע, מחיר של שיש דקטון נע בין 1000 שקלים לבין 2000 שקלים. המחיר יושפע מסוג השיש, הדגם הנבחר, שטח השיש, ועוביו. העובדה כי לשיש דקטון יש מרחב כה גדול של דגמים להציע, הופכת אותו ליקר במקצת מסוגי השיש האחרים. כאשר נשווה בין שיש אחר לדוגמה, בו המחיר למטר יהיה 500 שקלים. 

החזר השקעה כשמדובר בשיש דקטון

על אף המחיר הגבוה, כאשר תבחרו בשיש דקטון עבור הבית שלכם, דעו כי החזר ההשקעה ישתלם בהמשך. כלומר, אולי עכשיו תוציאו סכום כסף גבוה ביחס לשיש אחר הקיים בשוק, אך אתם משלמים על מוצר עמיד, שיחזיק לכם לאורך שנים ארוכות, ולא יהיה לכם צורך בתיקון השיש או החלפתו. לפעמים, הרצון לצמצם עלויות ולחסוך, יכול לעלות לכם ביוקר, ותמצאו את עצמכם אחרי מספר חודשים קצר מתעסקים בתיקון השיש, ומוציאים כסף רב יותר, מאשר פשוט להשקיע בשיש דקטון איכותי. 

סדר עדיפויות והשקעה בעיצוב

כאשר מעצבים בית, רוצים כמובן לחסוך בעלויות ככל האפשר. עיצוב ושיפוץ בית הוא דבר יקר, ומלבד בחירת השיש, יש לדאוג לקירות הבטון, ההובלה, רהיטים, ובחירת ארונות. שיש הוא אחד מן הפרמטרים כמובן, ואנשים רבים יבחרו להשקיע בשיש סכום רב מהתקציב, לעומת אנשים אחרים שיעדיפו לשמור עבור השיש תקציב קצת יותר קטן, ולהשקיע בדברים אחרים.

לסיכום, חברת modelhome  – תשמח להעניק לכם שירות ולהסביר לכם עוד פרטים, אודות יתרונות של שיש דקטון חסרונות, שימושים אפשריים, ודגמים לעיצוב. אנשי המקצוע באולמות התצוגה של החברה, ישמחו לתת לכם מענה מלא ולהתאים עבורכם שיש שיענה על כל הצרכים שלכם כמשפחה. טווח המחירים של חברת modelhome – שיש, הוא נוח במיוחד, עבור כל לקוח. 

צרו קשר ונחזור אליכם

אולי יעניין אתכם גם...

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם
שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

התקשרו עכשיו