שיש למדרגות – חשוב להשים לב לפרטים הקטנים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

החיפוי האולטימטיבי וגם השכיח ביותר לגרמי מדרגות הוא חיפוי שיש, אלא שאם בוחנים את גרמי המדרגות בבניינים משותפים ולא פחות מכך, גם בבתים פרטיים, הרי שבסופו של דבר מרבית הבתים בוחרים באותם סוגים בודדים של שיש. בפועל, המגוון הוא רחב הרבה יותר והוא יכול להתבסס גם על סוגי אבן שאינם נחשבים כשיש על פי התקנים הבינלאומיים אך מציעים שורה של יתרונות אחרים. אז מהו סוג השיש המתאים ביותר לגרם המדרגות שלכם? על כך בשורות הבאות.

סוגי שיש למדרגות

מדרגות הבית שלכם הן בעצם יציקות בטון שחייבות חיפוי מסוים על מנת לזכות באסתטיקה הראויה להן. את המדרגות ניתן לחפות באמצעות סוגים מבריקים ומודרניים של מתכת או באמצעות עץ, אבל צורת החיפוי השכיחה ביותר, הטובה ביותר וכנראה גם האסתטית ביותר לגרמי מדרגות היא שיש למדרגות. בהגדרה של שיש לעניין זה, אפשר לכלול גם שלל חיפויי אבן המבוססים על סוגי אבנים שאינן נחשבות לאבני שיש על פי התקנים הבינלאומיים אבל מספקות בדיוק את אותו חוזק מבני, רק במגוון רחב הרבה יותר של עיצובים, גוונים ומרקמים. כך למשל, אתם יכולים לבחור את השיש הבסיסי שאותו אפשר למצוא בחדרי מדרגות של בניינים משותפים ואפילו להזמין אותו במרקם מעודן יותר שמספק גוון בהיר אחיד יותר. לעומת זאת, אתם יכולים לבחור בדגם היוקרתי יותר של שיש קררה המיובא מחבל טוסקנה שבאיטליה, או בשיש חברון שמציע מראה טבעי יותר עם ניחוח יוקרתי.

אבל מעבר לדגמים אלה, ישנם עוד סוגים רבים של שיש בגוונים רבים ובמרקמים שונים ועוד מעבר להם ישנם סוגי אבן כמו אבן כורכר, אבן טבעית, אבן לשם, אבן חלילה שיכולים לספק לכם את החיפוי האולטימטיבי למדרגות הבית שלכם בעיצוב שתוכלו להתחבר אליו הרבה יותר מדגמי השיש המובילים.

חיפוש שיש למדרגות על בסיס מה שיפה או על בסיס מה שמתאים

כאשר אתם מחפשים פתרונות חיפוי שיש למדרגות, אתם יכולים לפעול בשתי צורות מרכזיות. פעם אחת, אתם יכולים לבדוק את השוק ולהחליט מה יפה בעיניכם ופעם שניה אתם יכולים להחליט מה מתאים לכם ורק לאחר מכן לצאת לחפש אותו בשוק. הגישה הראשונה מניחה שאם זה יפה, אז זה יהיה פה גם לבית שלכם בעוד שהגישה השנייה מניחה שהיופי של המדרגות תלוי במידת ההתאמה שלו למרחב העיצוב בו הן ממוקמות. מהי הגישה הנכונה עבורכם? על כך בשורות הבאות.

התאמת חיפוי השיש לרוח העיצוב

המוטיב שצריך להנחות אתכם בבחירת שיש למדרגות הוא ההתאמה בין החיפוי הנבחר ובין רוח העיצוב שאתם רוצים לבסס בביתכם. כשתגיעו לאולמות התצוגה של עסקי השיש, תגלו שישנם לא מעט דגמים שעצם המראה שלהם מעורר בכם השתאות ואף התלהבות, אלא שאת אבני השיש האלה אתם לא צריכים בשביל אולמות התצוגה אלא בשביל הבית שלכם. עליכם להחליט מהי רוח העיצוב שאתם רוצים לבסס בביתכם. האם אתם רוצים בית במראה מודרני, מודרני עממי או מודרני יוקרתי, אולי מראה כפרי, כפרי מודרני, כפרי מעודן וכן הלאה. עליכם להחליט האם אתם רוצים ללכת בדרך הבטוחה של שיש למדרגות בגוון בהיר ואחיד או אולי להפוך את המדרגות לפריט עיצוב יוצא דופן בגוון יוצא דופן ובמרקם יוצא דופן. רק לאחר שתבינו מה בדיוק אתם מחפשים, תוכלו לצאת להתרשם מכלל האפשרויות העומדות בפניכם ולבצע את הבחירה הנכונה לכם בצורה הטובה ביותר.

היעזרו באיש מקצוע

בכל מקרה, כאשר אתם בוחרים שיש למדרגות, אתם רוצים להיעזר בשירותיו של איש מקצוע בדמותו של אדריכל או מעצב פנים, וזאת בכדי להימנע מבחירות והחלטות שמבוססות על מצבי רוח חולפים ועל מנת להבטיח שההחלטות שתקבלו יעלו בקנה אחד עם עקרונות העיצוב המקצועיים. איש מקצוע כזה יכול לחשוף אתכם לאפשרויות שאין לכם שום דרך אחרת להיחשף אליהן והוא יכול גם לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה היחידה מבין כלל האפשרויות הללו. איש מקצוע המתמחה בתחום עיצוב הפנים גם יכול להוביל אתכם לפתרונות שאולי לא נחשבים לנפוצים וטרנדיים, אבל יכולים להתאים לכם הרבה יותר מכל טרנד אחר, בין היתר תוך התבססות על פתרונות אבן מגוונים ולאו דווקא התמקדות בלתי מתפשרת בפתרונות שיש טהור.

מחירון שיש למטבח

חומר הגלםמאפייניםטווח מחירים למ"ר
מחיר לגרניטקיימים סוגים שונים של אבנים טבעיות, וגרניט היא אבן עמידה ביותר בפני חומצות ושריטות.790-900 ש"ח
מחיר אבן קיסרפיתוח מחומר טבעי וסינתטי, שמאפשר יצירת משטח עבודה קשיח דמוי שיש, בלי דוגמאות "ורידים".500-1,110 ש"ח
מחיר שיש אמיתיחומר איכותי במיוחד עם עיצוב יוקרתי שתואם את סוג האבן. נפוץ במיוחד למטרות ריצוף המטבח.1,900-4,900 ₪
מחיר לשיש רוזה200-250 ₪
מחיר לשיש קרמה250-340 ₪
מחיר לשיש סאן סבסטיאן140-170 ₪
מחיר לשיש ורונה300-350 ₪
מחיר ליחידת שיש למטבח6,200-8,900 ₪
מחיר למשטח עבודה3 מטרים280-1,000 ₪
מחיר לכיור שישכיור בודד140-840 ₪ לכל כיור
מחיר לכיור נוסף420-1,000 ₪
מחיר לשולחן אי משיש מוצק3 מטרים140-200 ₪
מחיר לאריחי שיש80-320 ₪
מחיר לריצוף שיש2,000-8,000 ש"ח
מחיר לבר ארוחת בוקר משיש25 מ"מ1,600-4,000 ₪
מחיר לשיש קררהדרגה ממוצעת, 3 ס"מ, עם קצה משופע12,200 ₪
מחיר שיש בדרגה אימפריאליתגודל 4 ס"מ עם קצה פרנץ' וגימור מלטף48,000 ש"ח
מחיר שיש למטבח קטן1,440-9,200 ₪
מחיר לוח שיש מאחורי התנור1,280-9,200 ₪
מחיר שיש למטבח גדול7,200-32,000 ש"ח
מחיר לביאנקו קררה160-240 ₪
מחיר לשיש ורמונט240-320 ₪
מחיר לסטטואריו של ביאנקו240-320 ש"ח
מחיר התקנה מקצועית של משטח שיששניים עד שלושה ימי עבודה960-2,500 ₪
אז מה היה לנו בכתבה:
צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...
שיש למדרגות רכישה

שיש למדרגות

שיש למדרגות בין אם אתם משפצים את ביתכם הקיים ובין אם נמצאים בתהליך בניה, אחת ההחלטות שתצטרכו לעשות במוקדם או במאוחר קשור לסוג המדרגות והחיפוי

שיש למדרגות

סוגי שיש למדרגות פנים

סוגי שיש למדרגות פנים אז אתם יושבים בסלון, על הספה הלבנה שלכם, ביחד עם המשפחה, וצופים בסרט. לפתע, על מסך הטלוויזיה נראה גרם מדרגות מסולסל

אבן ביר זית

מדרגות אבן – האם כדאי?

בונים בית חדש? משפצים את הבית הקיים? רוצים שהפעם זו תהיה התגשמות של חלום. שכל פרט קטן יילקח בחשבון ובסופו של תהליך תרגישו כאילו הבית

שיש קררה

מדרגות שיש השוואת מחיר

השוואת מחירים היא פעולה צרכנית בסיסית שאותה אנו מבצעים כמעט בכל רכישה של מוצר שעלותו היא משמעותית בתפיסתנו. למעשה, נושא השוואת המחירים התפתח בישראל בצורה

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!