שיש למדרגות – חשוב להשים לב לפרטים הקטנים

המבחר הגדול בארץ!
כל סוגי השיש בהתחייבות למחירים הנמוכים בארץ!
אספקה מהירה החל מ - 72 שעות
ייעוץ חינם ללא עלות 

החיפוי האולטימטיבי וגם השכיח ביותר לגרמי מדרגות הוא חיפוי שיש, אלא שאם בוחנים את גרמי המדרגות בבניינים משותפים ולא פחות מכך, גם בבתים פרטיים, הרי שבסופו של דבר מרבית הבתים בוחרים באותם סוגים בודדים של שיש. בפועל, המגוון הוא רחב הרבה יותר והוא יכול להתבסס גם על סוגי אבן שאינם נחשבים כשיש על פי התקנים הבינלאומיים אך מציעים שורה של יתרונות אחרים. אז מהו סוג השיש המתאים ביותר לגרם המדרגות שלכם? על כך בשורות הבאות.

סוגי שיש למדרגות

מדרגות הבית שלכם הן בעצם יציקות בטון שחייבות חיפוי מסוים על מנת לזכות באסתטיקה הראויה להן. את המדרגות ניתן לחפות באמצעות סוגים מבריקים ומודרניים של מתכת או באמצעות עץ, אבל צורת החיפוי השכיחה ביותר, הטובה ביותר וכנראה גם האסתטית ביותר לגרמי מדרגות היא שיש למדרגות. בהגדרה של שיש לעניין זה, אפשר לכלול גם שלל חיפויי אבן המבוססים על סוגי אבנים שאינן נחשבות לאבני שיש על פי התקנים הבינלאומיים אבל מספקות בדיוק את אותו חוזק מבני, רק במגוון רחב הרבה יותר של עיצובים, גוונים ומרקמים. כך למשל, אתם יכולים לבחור את השיש הבסיסי שאותו אפשר למצוא בחדרי מדרגות של בניינים משותפים ואפילו להזמין אותו במרקם מעודן יותר שמספק גוון בהיר אחיד יותר. לעומת זאת, אתם יכולים לבחור בדגם היוקרתי יותר של שיש קררה המיובא מחבל טוסקנה שבאיטליה, או בשיש חברון שמציע מראה טבעי יותר עם ניחוח יוקרתי.

אבל מעבר לדגמים אלה, ישנם עוד סוגים רבים של שיש בגוונים רבים ובמרקמים שונים ועוד מעבר להם ישנם סוגי אבן כמו אבן כורכר, אבן טבעית, אבן לשם, אבן חלילה שיכולים לספק לכם את החיפוי האולטימטיבי למדרגות הבית שלכם בעיצוב שתוכלו להתחבר אליו הרבה יותר מדגמי השיש המובילים.

חיפוש שיש למדרגות על בסיס מה שיפה או על בסיס מה שמתאים

כאשר אתם מחפשים פתרונות חיפוי שיש למדרגות, אתם יכולים לפעול בשתי צורות מרכזיות. פעם אחת, אתם יכולים לבדוק את השוק ולהחליט מה יפה בעיניכם ופעם שניה אתם יכולים להחליט מה מתאים לכם ורק לאחר מכן לצאת לחפש אותו בשוק. הגישה הראשונה מניחה שאם זה יפה, אז זה יהיה פה גם לבית שלכם בעוד שהגישה השנייה מניחה שהיופי של המדרגות תלוי במידת ההתאמה שלו למרחב העיצוב בו הן ממוקמות. מהי הגישה הנכונה עבורכם? על כך בשורות הבאות.

התאמת חיפוי השיש לרוח העיצוב

המוטיב שצריך להנחות אתכם בבחירת שיש למדרגות הוא ההתאמה בין החיפוי הנבחר ובין רוח העיצוב שאתם רוצים לבסס בביתכם. כשתגיעו לאולמות התצוגה של עסקי השיש, תגלו שישנם לא מעט דגמים שעצם המראה שלהם מעורר בכם השתאות ואף התלהבות, אלא שאת אבני השיש האלה אתם לא צריכים בשביל אולמות התצוגה אלא בשביל הבית שלכם. עליכם להחליט מהי רוח העיצוב שאתם רוצים לבסס בביתכם. האם אתם רוצים בית במראה מודרני, מודרני עממי או מודרני יוקרתי, אולי מראה כפרי, כפרי מודרני, כפרי מעודן וכן הלאה. עליכם להחליט האם אתם רוצים ללכת בדרך הבטוחה של שיש למדרגות בגוון בהיר ואחיד או אולי להפוך את המדרגות לפריט עיצוב יוצא דופן בגוון יוצא דופן ובמרקם יוצא דופן. רק לאחר שתבינו מה בדיוק אתם מחפשים, תוכלו לצאת להתרשם מכלל האפשרויות העומדות בפניכם ולבצע את הבחירה הנכונה לכם בצורה הטובה ביותר.

היעזרו באיש מקצוע

בכל מקרה, כאשר אתם בוחרים שיש למדרגות, אתם רוצים להיעזר בשירותיו של איש מקצוע בדמותו של אדריכל או מעצב פנים, וזאת בכדי להימנע מבחירות והחלטות שמבוססות על מצבי רוח חולפים ועל מנת להבטיח שההחלטות שתקבלו יעלו בקנה אחד עם עקרונות העיצוב המקצועיים. איש מקצוע כזה יכול לחשוף אתכם לאפשרויות שאין לכם שום דרך אחרת להיחשף אליהן והוא יכול גם לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה היחידה מבין כלל האפשרויות הללו. איש מקצוע המתמחה בתחום עיצוב הפנים גם יכול להוביל אתכם לפתרונות שאולי לא נחשבים לנפוצים וטרנדיים, אבל יכולים להתאים לכם הרבה יותר מכל טרנד אחר, בין היתר תוך התבססות על פתרונות אבן מגוונים ולאו דווקא התמקדות בלתי מתפשרת בפתרונות שיש טהור.

צרו קשר ונחזור אליכם

אולי יעניין אתכם גם...

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם
שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

התקשרו עכשיו