שיש למטבח לבן – הטיפים הכי פרקטיים

המבחר הגדול בארץ!
כל סוגי השיש בהתחייבות למחירים הנמוכים בארץ!
אספקה מהירה החל מ - 72 שעות
ייעוץ חינם ללא עלות 

שיש לבן – הטיפים הכי פרקטיים

מי מאתנו לא חולם, על מטבח יוקרתי, עדין, מעוצב, ונעים לעין, בצבע לבן קטיפתי, המשדר רכות ונינוחות? אנשים רבים בוחרים לעצב את המבטח בצבע לבן על כל גווניו, חום, בז', ואפילו נגיעות שחורות לשבירת הרצף ויצירת ניגודיות מעניינת. לאחר שבחרנו את הארונות, הידיות, הברזים, והכיריים, יש לבחור את סוג השיש המתאים ביותר. ישנם מספר דגמים אשר יתאימו למטבח בצבע לבן והם משתנים בהתאם לעובי השיש, הגימור שלו, והעיצוב שלו. בחירת שיש למטבח לבן הינה משימה מורכבת. אנו לא רוצים לשבור את הקו הנקי עם שיש גס, אך מצד שני, רוצים למצוא שיש שמשדר יציבות ומוסיף אלמנט עיצובי נוסף למטבח. אספנו עבורכם את הטיפים הכי שימושיים, לבחירת שיש למטבח לבן.

שיש למטבח לבן

ביצוע סקר שוק 

ראשית, יש לברר אלו דגמים יכולים לעמוד בתנאים שלכם, ולראות מה מהדגמים שהשוק מציע עונים על טעמכם האישי. לעיצוב מטבח לבן, לרוב נשתמש בשיש אבן קיסר, או לעתים גם נבחר במשטח שיש דקטון. בררו במספר אתרים וחברות, הצעות לדגמי שיש למטבח לבן, וצמצמו את האופציות לפי מראה העין, ומהימנות האתר. הצורך בשיש למטבח לבן יכול להיענות במספר דרכים, והדגמים המובילים בשוק הם שיש דקטון, שיש אבן קיסר, שיש גרניט, וכמובן שיש חברון המגיע בגווני החום בז'. 

הגדרת טווח מחירים

לאחר שביצעתם סקר שוק קצר, והבנתם על קצה המזלג מול מה אתם עומדים, הטיפ הבא שלנו לבחירת שיש, הוא להגדיר טווח מחירים. בצעו שכלול של כלל שיפוץ המטבח, והגדירו טווח מחירים מסוים בעבור בחירת השיש. מחיר שיש למטבח מתחיל מ-500 שקלים ויכול להגיע גם עד ל-2500 שקלים בעבור מטר רבוע. לאחר שתגדירו את טווח המחירים, ביחס לכמות המטרים שיש לכסות בחיפוי שיש, צמצמו את האופציות, והורידו את האופציות שחורגות מסך התקציב שלכם. לאחר שהגעתם למספר אופציות מצומצם, נסו ללכת על אופציה משתלמת, אך עם זאת לא כדאי להתפשר על האיכות. שיש הוא דבר שיש להשקיע בו, במיוחד כאשר מדובר על שיש למטבח שעתיד להירטב, להגיע במגע עם חום, ולכלוך. ככל שתשקיעו בשיש איכותי יותר למטבח, כך הצבע הטבעי שלו והאיכות תשמר, במיוחד כאשר אנו מעצבים מטבח בהיר. 

 

שיש למטבח לבן – ההמלצה שלנו

בעבר, שיש למטבח לבן היה ממש משימה בלתי אפשרית, אך כיום השיש הפך מדבר מגושם ומשטח עבודה, לאלמנט עיצובי של ממש. לאחר שביצעתם סקר שוק, הגדרתם טווח מחירים, וביצעתם סינון על פי טעמכם האישי, הטיפ הבא שלנו בבחירת שיש למטבח לבן הוא התמקדות גם באיכות השיש. חשוב שיהיה עיצוב השיש, האיכות שלו חשובה לא פחות. אנחנו ממליצים לוודא כי השיש מגיע עם אחריות, ועם התקנים והתעודות הנדרשות. בנוסף, כדאי לוודא כי השיש עשוי מחומרים עמידים, ויכול לשאת חום רב. 

בחירה באנשי המקצוע הטובים ביותר

אחרי שקראתם את כל הטיפים לבחירת שיש למבטח לבן, כל שנותר, הוא להפוך הלכה למעשה, ולבחור באנשי המקצוע המתאימים שיבצעו עבורכם את עבודת התקנת השיש ובחירתו. חברת modelhome – שיש, תשמח ללוות אתכם מתחילתו ועד סופו של התהליך. אנחנו כאן מהצעת מגוון הדגמים שיתאימו למטבח לבן, ועד ההתאמה האישית שתענה על טעמכם העיצובי, ותעמוד במגבלת התקציב שלכם. כאשר תעשו את זה יחד אתנו, אנשים אשר חיים את עולם השיש יום יום, תוכלו לייעל את התהליך, ולהסיר דאגה אחת מלבכם בכל הנוגע לעיצוב המטבח, צרו קשר אתנו עוד היום, ועצבו יחד אתנו את מטבח החלומות. 

צרו קשר ונחזור אליכם

אולי יעניין אתכם גם...

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם
שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

התקשרו עכשיו