שיש קלקטה למטבח

המבחר הגדול בארץ!
כל סוגי השיש בהתחייבות למחירים הנמוכים בארץ!
אספקה מהירה החל מ - 72 שעות
ייעוץ חינם ללא עלות 

שיש קלקטה למטבח

אתם אולי לא כל כך מכירים אותו ואולי זאת הפעם הראשונה שאתם שומעים עליו בכלל, אבל שיש קלקטה למטבח הוא אחד מפתרונות השיש המרהיבים ביותר ביופיים למטבח ובלבד שמדובר במטבח מודרני או מטבח יוקרתי. שיש קלקטה דומה מאוד במאפיינים שלו לשיש קררה, שעליו לבטח כבר שמעתם ובכל זאת, בשורות הבאות נספר לכם על השיש המיוחד הזה ועל העיצובים שבהם נכון לשלב אותו.

שיש קלקטה למטבח

אז מה זה בדיוק שיש קלקטה?

נתחיל בעובדה הפשוטה ונאמר ששיש קלקטה הוא שיש אמיתי ואותנטי. השימוש במונח שיש בעידן המודרני חרג הרחק מעבר לעולם השיש כשהיום כל משטח עבודה, גם אם מדובר במשטח סינטטי לחלוטין, חוסה תחת הכינוי "שיש". בפועל, שיש היא אבן גיר מינרלית הנוצרת במעבה האדמה במשך אלפי שנים ויותר מכך, אבן שחייבת לעמוד בשורה ארוכה של קריטריונים על מנת להיחשב לאבן שיש אמיתית. אז שיש קלקטה למטבח הוא שיש אמיתי, שעומד בכל הקריטריונים הנדרשים. המדובר בשיש חזק מאוד, צפוף מאוד וגם אסתטי מאוד. שיש קלקטה הוא בעל מראה דומה מאוד לזה של שיש קררה, מה שהופך אותו למתאים מאוד לבתים בעיצוב המודרני כפי שנסביר בהמשך. השיש עצמו מגיע עם רקע בהיר מאוד בגווני לבן עם נוכחות גבוהה של וריאנט אפרפר בהיר ועל גבי הרקע פזורים עורקים כהים, שמעניקים לו את המראה הקלאסי של שיש טבעי. בניגוד לשיש קררה, שיש קלקטה מתאפיין בעורקים חדים וברורים המובחנים מאוד מהרקע שלהם וזהו למעשה אחד הסממנים שמאפשרים להבדיל בקלות בין שני סוגי השיש האלה, שבכל יתר הפרמטרים די דומים זה לזה.

לאילו מטבחים מתאים שיש קלקטה?

ובכן, שיש קלקטה למטבח הוא בעל מראה מאוד מובחן, שמתאים לסגנונות העיצוב המודרני והיוקרתי. השיש מגיע כאמור במראה בהיר מאוד ונקי מאוד ולאחר עבודת עיבוד וליטוש יסודית, גם מבריק מאוד. משטחי שיש קררה למטבח הם בדרך כלל משטחים עבים מאוד, שמעניקים למטבח ערכים של שפע ויוקרה, כך שמחירו הגבוה של שיש קלקטה נובע לא רק מעצם היותו שיש אותנטי ואיכותי, אלא גם מהאופן בו נוהגים ליישם אותו. אם הבית שלכם מעוצב בסגנון המודרני ו/או היוקרתי, שיש קלקטה למטבח יכול להיות אחת הבחירות המתאימות ביותר עבורכם. יחד עם זאת, אם אתם דווקא מתחברים לעיצוב הכפרי, אם הבית שלכם הוא יותר וינטג' או נטול סגנון עיצוב אחיד, אתם רוצים לבדוק אופציות אחרות ולהתעלם לחלוטין מהקלקטה. שיש קלקטה הוא לא סוג שיש כזה שניתן להתאים אותו לכל מטבח. המדובר באבן שיש טבעית שמגיעה בעיצוב מאוד אחיד ובמראה קבוע למדי, שלא ניתן לשינוי. אם המראה הזה לא מתאים לעיצוב הכללי של הבית אז הוא פשוט לא מתאים וכדאי לעבור לאופציות אחרות. עיצוב כפרי, עיצוב וינטג' או בית שאין בו קו עיצוב אחיד, הם פשוט לא הסביבה הטבעית לשיש קלקטה.

 

האם מדובר בשיש איכותי?

שיש קלקטה הוא לא רק שיש בעל מראה מובחן ויוקרתי, אלא גם בעל חוזק מבני רב מאוד, עמידות גבוהה בפני טמפרטורות גבוהות, חבטות, שריטות ושחיקה וגם בעל כושר ספיגה נמוך מאוד, מה שמעניק לכם פטור כמעט מלא מכתמי תבלינים על השיש. יחד עם זאת, אחרי שאמרנו את זה, חשוב להבין שמדובר בפתרון שיש יוקרתי למדי, כזה שלא יכול להיות כמעט ולא יכול להיות בערך. שיש קלקטה למטבח חייב להיות מושלם והוא חייב להיות מושלם תמיד. זה אומר שגם אם התבלינים לא ממש משפיעים עליו, גם ההשפעה המינורית שמותיר אחריו כתם כורכום דהוי ומעומעם יכולה לפגוע במראה המושלם של שיש קלקטה. על כן, גם אם בחרתם באופציה הזאת למשטח העבודה במטבח שלכם, אתם בהחלט רוצים לנהוג בו בזהירות ולהקפיד על היגיינה גבוהה וקבועה שלו.

על כך אפשר להוסיף את העובדה שמאחר שמדובר באבן טבעית לחלוטין, משטח שיש קלקטה למטבח יכול להגיע עם פגמים טבעיים. פגמים טבעיים הם למעשה חלק אינטגרלי מכל פתרון אבן טבעית ולרוב מדובר בפגמים שדווקא מוסיפים ערך אסתטי לאבן. זאת אומרת, שעצם הזמנת משטח קלקטה עם פגמים, לא אומרת שמדובר בפתרון פחות טוב עבורכם ובמקרים מסוימים אולי גם להיפך. יחד עם זאת, כשאתם עוברים בין חנויות שונות של ספקי שיש ומקבלים הצעות מחיר, חשוב שתדעו שאחד הפרמטרים שמשפיעים יותר מכל על מחירו של שיש קלקטה למטבח הוא הדירוג של השיש. דירוג זה נקבע על פי אחידות המרקם שלו, מספר העורקים, פיזור העורקים, תצורת העורקים וכן הלאה. בהיבט זה, תוכלו להזמין לעצמכם משטח בדירוג נמוך שעדיין נראה מושלם ויכול להיות מצוין עבורכם. אם תרצו משטח בדירוג הגבוה ביותר, עליכם להיות מוכנים לתג מחיר מאוד לא פשוט שיתלווה אליו.

ממי מזמינים שיש קלקטה?

שיש קלקטה למטבח נחשב לפתרון ייחודי ומיוחד ולכן את השיש הזה אתם רוצים להזמין אך ורק מספקי שיש שמתמחים בסוגי שיש אותנטיים ובשיש למטבחים יוקרתיים ומודרניים. הפנייה לגורם שמתמחה בסוגים אלה של שיש חשובה במיוחד בכדי שתדעו בדיוק מה אתם צפויים לקבל. כפי שאמרנו קודם לכן, שיש קלקטה יכול להגיע בדירוגים שונים לפי הפגמים הטבעיים המאפיינים אותו וכשאתם משלמים את התמורה כנגד השיש, אתם רוצים לדעת בדיוק מה אתם צפויים לקבל בתמורה. את המדרג השלם של משטחי שיש קלקה, את התמחור המדורג בהתאם למדרג זה ואת הביטחון שאתם מקבלים בדיוק את מה שאתם משלמים עליו בלי שום הפתעות, את כל זה תוכלו למצוא אך ורק אצל ספקי שיש מומחים, שמתמחים בפתרונות שיש אותנטי ובפתרונות למטבח היוקרתי והמודרני.

צרו קשר ונחזור אליכם

אולי יעניין אתכם גם...

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם
התקשרו עכשיו