מחירי שיש גרניט למטבח

המבחר הגדול בארץ!
כל סוגי השיש בהתחייבות למחירים הנמוכים בארץ!
אספקה מהירה החל מ - 72 שעות
ייעוץ חינם ללא עלות 

מחירי שיש גרניט למטבח – מה צריך לדעת בשביל לא לשלם יותר מדי?שיש גרניט מומלץ

החלפה של משטח השיש במטבח מתבצעת כאשר אנחנו משפצים את המטבח. שיש גרניט נחשב לאחד המשטחים האיכותיים ביותר ולמאפיין של מטבחי יוקרה. מחירי שיש גרניט למטבח יהיו יקרים יותר ממשטחי עבודה אחרים, אך לרוב ההשקעה מצדיקה את עצמה. עם משטח שיש גרניט אתם לא צריכים לדאוג מפני ספיחת כתמים, שריטות או עמידות בפני טמפרטורות גבוהות. המשטחים מתומחרים לפי מ"ר כך שגודל המשטח משמעותי לקביעת המחיר. משטחי הגרניט האיכותיים מיובאים לארץ ממחצבות שנמצאות בספרד, יפן ועוד. טווח המחירים הוא 600-2,500 למ"ר כאשר קיימים דגמים מפוארים שנמכרים גם ב-15,000 שקלים למ"ר.

כיצד מתמחרים משטחי שיש גרניט למטבח?

מחירי שיש גרניט למטבח  נקבעים על פי סוג השיש, המידות, רמת הגימור, הקומה בה המטבח ממוקם ועלות של התקנה. הצעות מחיר לרכישת משטחי שיש מתבססות על מטר רץ כאשר המחיר למ"ר כולל את העלות של המשטח, ההובלה וההתקנה. המחיר מושפע באופן ישיר מהאיכות של האבן ורמת הייחודיות שלה. את אבן השיש חוצבים ממעמקי האדמה, לא קיימים שני משטחים זהים לחלוטין. ככל שהאבן יותר איכותית ונקייה המחיר יהיה גבוה יותר. הקולקציה אליה משתייך המשטח ברשת משפיעה גם כן על המחיר.

פרטים טכניים שמשפיעים על תמחור המשטח

כאמור, מחירי שיש גרניט למטבח מתחילים מ-600 ₪ למ"ר בעבור דגמים פשוטים ומגיעים עד 2,500 ₪ ויותר למ"ר בעבור דגמים יוקרתיים. המחיר הסופי שתשלמו נקבע על פי המידות של המטבח וצורתו (משטח שיש ישר או משטח בצורת האות ר'), העומק של הארונות, שיטת הגימור והמורכבות של ההתקנה. תוספת של חיפוי לשיש, קנטים או עיצוב מיוחד תבוא לידי ביטוי במחיר. התקנה של המשטח במטבח שנמצא בקומה גבוהה ללא אפשרות להשתמש במעלית לשינוע מייקרת גם כן את המשטח. במקרים רבים נדרשת הזמנת מנוף בתשלום נוסף. כל התוספות והעלויות הנלוות פרט למנוף מתגלמות במחיר של השיש למ"ר.

מה כוללת ההתקנה של השיש?

מחיר מומלץ לשיש גרניט

התקנת משטח שיש גרניט למטבח דורשת הרבה יותר מהרכבת המשטח במקומו על גבי ארונות המטבח. אבן הגרניט שמשמשת להכנת המשטח נחצבת ממעמקי האדמה שמגיעה לישראל בייבוא יקר ומורכב. העיבוד של האבן שזה עתה נחצבה כרוך גם כך בלא מעט עבודה ועלויות כספיות. מחירי שיש גרניט למטבח מגלמים בתוכם את העלויות של החציבה, העיבוד והייבוא כאשר יש משמעות למיקום החציבה, האיכות של האבן וסוג העיבוד.

התקנת שיש למטבח מתחילה לרוב בביקור מקדים של המתקין במטבח למטרת מדידות, בחינת התנאים בשטח ותכנון שיטת ההובלה. המחיר של השיש למ"ר כולל לרוב גם את העלות של ההתקנה כך שלא תתבקשו לשלם עליה בנפרד. המחיר של שיש הגרניט אינו זול אך כאשר בוחנים את כל העלויות הנלוות ואת הדרך הארוכה שהמשטח עובר ממעמקי האדמה ועד למטבח שלכם – המחיר הופך אטרקטיבי. אין עוררין על כך שמשטחי שיש גרניט הם עמידים, חזקים, יוקרתיים ואיכותיים. משטח שיש גרניט הופך מטבח מינימליסטי למיוחד, מלא סגנון ומושקע.

 

מה צריך לדעת בשביל לבחור נכון במשטח שמתאים לכם?

משטח שיש למטבח לא מחליפים בכל שנה וברוב המקרים גם לא בכל 5 שנים. המשטח שתבחרו היום עתיד לשמש אתכם במשך 10 שנים לפחות, כך שכדאי להשקיע בחומר גלם איכותי ועמיד שמשתלב עם כמה סגנונות עיצוב. אם תבחרו במשטח שיש מומלץ למטבח תוכלו לבצע שינויים עתידיים בעיצוב מבלי להחליף את השיש. משטחי שיש גרניט מחזיקים מעמד במשך עשרות שנים, מדובר בהשקעה נבונה לטווח הארוך.התקנת שיש גרניט למטבח

בחירה נבונה של משטח שיש למטבח היא כזו שתואמת את הצרכים והציפיות שלכם. על המשטח להתאים לתדירות השימוש שלכם במטבח, לתקציב ולתכנית לחדש שוב את המטבח בעוד 5 שנים או לעבור דירה. אצלנו בחברת MODEL HOME תמצאו שיש איכותי למטבח במחירים מעולים. הקפידו לבחור באבן שיש איכותית ותיהנו משנים רבות של שימוש נוח. שיש גרניט הוא חומר גלם טבעי שנחצב ממעמקי האדמה. לא תמצאו שני משטחי גרניט זהים. שיש הגרניט ידוע כעמיד, קשיח וחזק עד כי אפשר יהיה להניח עליו סירים רותחים ללא חשש ולחתוך עליו ירקות ללא שימוש בקרש חיתוך. תשמחו לגלות שהמשטח גם קל לניקוי ואינו סופח כתמים.

 

צרו קשר ונחזור אליכם

אולי יעניין אתכם גם...

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם
שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים 

שיש למדרגות פנים  מתכננים ומעצבים את ביתכם? עוברים בקרוב לבית או פנטאהוז? מתלבטים לגבי סוג שיש למדרגות פנים. במדריך הקצר הבא נציג בפניכם את היתרונות

התקשרו עכשיו