שיש לבן למטבח

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

שיש לבן למטבח

רכישת שיש לבן

אנשים רבים רוצים לבחור שיש לבן למטבח לאחר השיפוץ או במהלך בניית הבית שלהם אך משום מה רבים נרתעים מכך. לכן החלטנו להתחיל את המאמר שלנו ולהסביר לכם שבניגוד לכל האגדות ששמעתם, קל מאוד לנקות שיש לבן למטבח כמו כל סוגי השיש למטבח למיניהם, בעיקר כאשר מדובר על שיש איכותי ובעיקר כאשר מקפידים לעקוב אחרי הוראות היצרן. לאחר שהסרנו את המכשול הזה שבדרך כלל מונע מאנשים רבים לבחור שיש לבן למטבח למרות שהם מאוד מעוניינים בו, נספר שישנם סוגים רבים של שיש לבן מהם ניתן לבחור את הסוג אותו תתקינו במטבח שלכם ומעבר לכך, יש לו הרבה מאוד יתרונות בהיבט העיצובי. חשוב להבין כי הבחירה של השיש הלבן אותה נבצע תשפיע רבות לא רק על ניראות המטבח אלא גם על ניראות הבית ולכן חשוב לשים לב לניואנסים קטנים כמו למשל הורידים האפורים שיש בשיש הקררה הלבן עליו נדבר מאוחר יותר.

 

 

אילו סוגי שיש לבן למטבח קיימים?

סוגי שיש לבן

ניתן למצוא מגוון רב של סוגי שיש לבן אותם נוכל להתקין במטבח שלנו כאשר בראש ובראשונה קיימים הרבה מאוד סוגים של שיש לבן טבעי כמו הקררה למשל שמקורו באיטליה ונחשב ליוקרתי מאוד. הדבר החשוב ביותר שאנו צריכים לשים לב בהתקנת שיש למטבח הוא לדאוג שימרחו עליו חומר איטום איכותי בכדי שהשיש הלבן לא יספוג כתמים במהלך העבודה שלנו במטבח.

 

אצלנו בחברת MODEL HOME תמצאו את הסוגים השונים של שיש למטבח. הבולט מבינהם הוא משטח אבן קיסר שהוא למעשה משטח מלאכותי העשוי תערובת ייחודית כאשר בין היתר ניתן להשיג את התערובת הזו בצבע לבן. האבן קיסר נחשב לעמיד מאוד וליוקרתי ולכן הוא נחשב למועדף ביותר עבור מטבחים רבים אותם אנו רואים. סוג נוסף שמגיע בצבע לבן הוא שיש גרניט שגם אותו חוצבים מבטן האדמה בדומה לשיש הקררה למשל וכאן גם מתבטא היתרון שלו, שלא ניתן להשיג אותו באותה דוגמא ולכן הדוגמא של השיש שתהיה במטבח שלכם תהיה ייחודית ובלעדית למטבח שלנו. הסוג האחרון הוא משטח קוריאן שנחשב ליוקרתי מאוד וגם לעמיד מאוד בפני חום, שריטות וכדומה כאשר היתרון שלו על פני משטחים אחרים הוא העובדה שניתן לעצב כחלק מהמשטח את הכיור למשל.

 

 

מה היתרונות של שיש לבן למטבח?

כפי שציינו עוד קודם לכן התקנה של שיש לבן במסגרת שיפוץ שלכם יש הרבה מאוד יתרונות, כאשר היתרון המרכזי הוא הגמישות העיצובית שהוא מקנה לנו במהלך תכנון ושיפוץ המטבח וכלל חלקי הבית. השיש הלבן מתאים לכל סגנון עיצוב בו נבחר לא רק עבור המטבח, אלא הוא ידגיש כל עיצוב שנבחר גם עבור הקו העיצובי של כל הבית. בין אם בחרנו מטבח כפרי או מטבח בסגנון מודרני יותר, השיש הלבן יתאים לו ממש כמו כפפה ליד. השיש הלבן, בכל מקום הוא מותקן, ישדר אלגנטיות ומראה יוקרתי ולכן ביכולתו לשדרג כל בית או דירה בה נתקין שיש לבן במסגרת שיפוץ המטבח.

 

שיש לבן למטבח

מחירי שיש למטבח תלויים במגוון רב של משתנים כמו רמת הגימור, באיזו קומה מתבצעת העבודה ועוד מגוון רב של משתנים. אם נרצה למשל לבצע את העבודה על שיש אבן קיסר המחיר ינוע בין 1000 ש״ח ל- 3000 ש״ח למ״ר. במידה ונרצה לבחור באפשרות מעט יותר יוקרתית כמו שיש הגרניט למשל טווח המחירים יהיה כבר גבוה יותר וינוע בין 2000 ש״ח לבין 5000 ש״ח למ״ר תלוי ברמת הגימור של השיש כמובן.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753317

צרו קשר ונחזור אליכם

החזון שלנו

לאורך שנות פעילותה, עמלה Model Home רבות לבניית קטלוג מוצרי השיש האולטימטיבי, בו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים, צבעים ומרקמים על מנת לתת מענה מלא לכל צורך ולכל מטרה. אנשי המקצוע של החברה יושבים עם כל לקוח ומסייעים לו למצוא את הדגם המתאים לו ביותר בהתאם למסגרת התקציב שעומדת לרשותו, בהתאם להעדפות ולציפיות האישיות שלו ממוצרי השיש אותם הוא קונה ובהתאם לצרכי העיצוב והאווירה הדרושים לו.

 

-model home-

אולי יעניין אתכם גם...

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

עוד כתבות שעשויות לעניין אתכם

שירותי ניקיון למשרדים וחברות

במקרה שאתה הבעלים של אחת חברה או חברות או בעלים של משרדים מסחריים, אתה בוודאי רוצה לטפח ולתחזק מקום עבודה נקי, מאיר ויפה. בתוצאה מזאת,

התקשרו עכשיו